نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 600 از 1383 نخستنخست ... 1005005505905915925935945955965975985996006016026036046056066076086096106507001100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,991 تا 6,000 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط faudiS8 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید اینجا من نخودی ام! ولی سوالام رو نتونستم جوابی براشون پیداش کنم.
    من ۳ ژوئن دبی مصاحبه دادم و منتظرم کلیر بشم (دعا کنیددددد) پروازها رو که چک کردم بهترین آپشن برای من که میخام از شیراز برم emirates هست. پرواز مستقیم از دبی به NY‌و بعدشم با اتوبوس ۲۰ دلاری تا فیلادلفیا. حالا سوالا اینه:
    ۱- من از شیراز به دبی رو میخام با پرواز با آسمان بگیرم و برم دبی. بعدش از اونجا جابجا بشم. ترمینال اماراتی ۳ هست و ترمینال مقصد اسمان ۲!... سوالی که هست چطوری جابجا شدن به کنار! من باید ویزای امارات رو بگیرم؟....(البته احتمالا مجبورم برای پیک آپ بگیرم)...نتونستم بفهمم کجای قوانین فرودگاه دبی باید بگردم برای ویزای ترانزیت و اینا.
    ۲- در مورد اضافه بار. و فرودگاه مقصد. بار مجاز آسمان ۳۰ کیلو هست و اماراتی فکر میکنم ۲۳ کیلو. اینو نمیدونم چی میشه! اماراتی اگر بیشتر باشه اضافه بار میزنه؟....
    ۳- کسی فرودگاه جان اف کندی نیویورک تاحالا نبوده اینجا تجربه اش رو بنویسه؟!....میخام ببینم چقدر توی تشریفات فرودگاهی معطل میشم... آخه دوستم ممکنه بیاد کمکم.

۴- یه کم مرتبط تر هست با اینجا. من دارم پرواز مستقیم رزور میکنم. هواپیمایی امارات توی سایتش چیزی در مورد کنسلی یا تعویض تاریخ نگفته. از کی میتونم بپرسم؟!....ضمنا کسایی که تجربه دارند پرواز مستقیم چطوره؟ با A380‌هست. (من تجربه سفر ۱۲ و ۱۴ ساعته اتوبوس تهران شیراز رو به مراتب داشتم)

در پایان از همین نقطه احترام میذارم به Mehrdad واقعا لقب millage killer برازنده است!...کافیه بدونید که پرواز یه سره ای که من انتخاب کردم تو این وضعیت فقط ۳۰۰۰ امتیاز به من میده و درجه ۱ اون داره ۲۴۰۰۰ میده!!!! این نشان مخصوص .... از همینا دیگه! احترام بگذارید)
    نمي تونيد بليت آسمان / امارت بگيريد
    فقط مي تونيد دو تا بليت جدا بگيريد
    100 در صد به ويزاي دبي نياز داريد چون بايد بارها رو تحويل بگيريد و دو باره چك اين كنيد براي پرواز بعدي
    بليت امارت از مبدا دبي رو فقط با كرديت كارت مي تونيد بخريد اگر كرديت كارت به نام شما نيست فقط از سايت هاي فروش آنلاين بليت مثل كاياك مي تونيد بخريد

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminoental نمایش پست ها
    درود بر همگی خصوصا جناب پیمان خان و مهراد عزیز

من برای 20 یا 21 آگوست برای میامی، فلوریدا می خوام بلیط بگیرم در حال حاضر هم منتظر کلیر شدنم و ویزا دستم نیست از 2012 به این ور صفحاتو خوندم فقط 2و3 مورد در مورد پرواز به میامی دیدم که جناب پیرسون تو یکی آلیتالیا با کانکشن تو روم رو پیشنهاد داده بودن و برا مورد بعدی پرواز قطرییو می خواستم بدونم اساتید امر الان چه گزینه ایو توصیه میکنن و حدود قیمتش چقدر میشه؟ و آیا اگه بدون ویزا از آژانس بلیط بگیرم باز میتونم تغییر تاریخ بدم بلیطو یا با یه جریمه حدود 50-150 دلار کنسل کنم اگر قسمت نباشه و ویزا نیاد تا اون موقع.... در آخر آژانس خاصییو رو توصیه می فرمائین ؟ ممنون میشم راهنمائی بفرمائین
    سلام
    براي تاريخ هاي شما آليتاليا مقرون به صرفه ترين هست روي قيمت 3/900
    فردا احتملن ارزونتر شود
    جريمه كنسلي 100 دلار هست

Member deKXer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial & SE - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    نمي تونيد بليت آسمان / امارت بگيريد
    فقط مي تونيد دو تا بليت جدا بگيريد
    100 در صد به ويزاي دبي نياز داريد چون بايد بارها رو تحويل بگيريد و دو باره چك اين كنيد براي پرواز بعدي
    بليت امارت از مبدا دبي رو فقط با كرديت كارت مي تونيد بخريد اگر كرديت كارت به نام شما نيست فقط از سايت هاي فروش آنلاين بليت مثل كاياك مي تونيد بخريد
    یعنی حتی اگه تمام بلیطهای سفر از یک ایرلاین تهیه بشه، مثلا از QATAR، بازم ویزای دوبی لازمه؟ کلاً در چه حالتی ویزای دوبی لازم میشه و آیا این قابل تعمیم به بقیه ی فرودگاهها هم هست یا هرجا فرق داره؟!
    جدول روادید دانشجویی آمریکا:

دوبی 2013 - دوبی 2012 - آنکارا 2013 - عشق آباد 2013 - ایروان 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط deKXer نمایش پست ها
    یعنی حتی اگه تمام بلیطهای سفر از یک ایرلاین تهیه بشه، مثلا از QATAR، بازم ویزای دوبی لازمه؟ کلاً در چه حالتی ویزای دوبی لازم میشه و آیا این قابل تعمیم به بقیه ی فرودگاهها هم هست یا هرجا فرق داره؟!
    با قطري كه شما در دوحه استاپ داريد نه در دبي
    اگر هردو سگمنت اول بليت تون قطري باشه نيازي به ويزا نداريد
    براي اينكه بارتون رو در دبي تحويل بگيريد گفتم بايد ويزا دبي داشته باشيد تا بتونيد ورود كنيد

پیش فرض واشنگتن آماده برقراری پرواز مستقیم به تهران است

نماینده وینابل (تنظیم کننده قوانین و مقررات دولتی ایالات متحده) در جمهوری اسلامی ایران از آمادگی لازم برای آماده سازی یاداشت تفاهم مورد نیاز دولت‌های آمریکا و ایران در برقراری خطوط پروازی بین شهرهای دو کشور خبر داد.
    مجید جاودانی تبریزی در گفتگو با مهر در این خصوص افزود: با توجه به رایزنی های صورت گرفته در واشنگتن، در صورت موافقت ایران آماده انجام مذاکرات به نمایندگی از طرف ایشان (دولت جمهوری اسلامی) با ادارات مرتبط در واشنگتن و آماده سازی یادداشت تفاهم مورد نیاز است.
    وی همچنین از خطوط هوایی دلتا به عنوان طرف آمریکایی مورد نظر مبنی بر ارائه خدمات در این خط پروازی به اتفاق هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) خبر داد.

وینابل با ۱۱۵ سال سابقه فعالیت و ترکیبی خاص از وکلا مانند دادستان کل ایالات متحده (دولت کارتر) ، در تنظیم مقررات و روابط دولتی واشنگتن مشارکت مستقیم دارد.

لینک خبر

پیش فرض پاسخ : واشنگتن آماده برقراری پرواز مستقیم به تهران است

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakarimi نمایش پست ها
    نماینده وینابل (تنظیم کننده قوانین و مقررات دولتی ایالات متحده) در جمهوری اسلامی ایران از آمادگی لازم برای آماده سازی یاداشت تفاهم مورد نیاز دولت‌های آمریکا و ایران در برقراری خطوط پروازی بین شهرهای دو کشور خبر داد.
    مجید جاودانی تبریزی در گفتگو با مهر در این خصوص افزود: با توجه به رایزنی های صورت گرفته در واشنگتن، در صورت موافقت ایران آماده انجام مذاکرات به نمایندگی از طرف ایشان (دولت جمهوری اسلامی) با ادارات مرتبط در واشنگتن و آماده سازی یادداشت تفاهم مورد نیاز است.
    وی همچنین از خطوط هوایی دلتا به عنوان طرف آمریکایی مورد نظر مبنی بر ارائه خدمات در این خط پروازی به اتفاق هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) خبر داد.

وینابل با ۱۱۵ سال سابقه فعالیت و ترکیبی خاص از وکلا مانند دادستان کل ایالات متحده (دولت کارتر) ، در تنظیم مقررات و روابط دولتی واشنگتن مشارکت مستقیم دارد.

لینک خبر
    پیمان جان به نظر شما چقدر میشه به این خبر خوش بین بود و اینکه اگر چنین پروازهائی دایر شود چقدر در قیمت بلیط ها تاثیر گذار خواهد بود و اینکه ممکن هست که این پروازها به شهرهایی مثل لس آنجلس یا نیویورک هم گسترش پیدا کند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakarimi نمایش پست ها
    پیمان جان به نظر شما چقدر میشه به این خبر خوش بین بود و اینکه اگر چنین پروازهائی دایر شود چقدر در قیمت بلیط ها تاثیر گذار خواهد بود و اینکه ممکن هست که این پروازها به شهرهایی مثل لس آنجلس یا نیویورک هم گسترش پیدا کند؟
    ايران ار با دلتا همين تا پارسال قرارداد داشت كه با وخامت وضعيت تحريم ها قراردادها لغو شد. الان خيلي مونده تا برقراري پرواز مستقيم بين ايران به امريكا
    بايد قبلش شركت هاي سوخت رساني امركايي به هواپيماهاي ايران سوخت بدن. قطعات يدكي و هواپيما بفروشند. خيلي مونده تا اين روابط حسنه بشه كار به پرواز مستقيم بكشه.
    الان مثل دو نفر مي موند كه مي خواهند سايه هم رو با تير بزنند حالا بيان صحبت كنند وقي با هم خوب شدند كجا برند با هم بشينند فالوده بخورند؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ايران ار با دلتا همين تا پارسال قرارداد داشت كه با وخامت وضعيت تحريم ها قراردادها لغو شد. الان خيلي مونده تا برقراري پرواز مستقيم بين ايران به امريكا
    بايد قبلش شركت هاي سوخت رساني امركايي به هواپيماهاي ايران سوخت بدن. قطعات يدكي و هواپيما بفروشند. خيلي مونده تا اين روابط حسنه بشه كار به پرواز مستقيم بكشه.
    الان مثل دو نفر مي موند كه مي خواهند سايه هم رو با تير بزنند حالا بيان صحبت كنند وقي با هم خوب شدند كجا برند با هم بشينند فالوده بخورند؟!
    پس فعلا همین ترکیش و امارات خودمونو عشقه

پیمان جان چرا امسال در مسابقه بهترین ایرلاین سال (SKYTRAX) رتبه ترکیش اینقدر سقوط کرد؟پارسال یه رتبه هم بالاتر از امارات بود.
    جالب تر از همه اینکه امسال بهترین ایرلاین سال امارات معرفی شده که پارسال بعد از ترکیش رتبه هشتم در جدول بود.امارات چه تغییری توی مدیریتش داده که ظرف یه سال اینقدر بالا اومده.حتی از قطری هم توی جدول ایرلاین سال جلوتر افتاده!ممنون میشم توضیحی بفرمائید.
    خیلی جالبه.
    از پاسخ قبلی خیلی سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ...
    در مورد چمدون هم شبيه همين قضايا صادقه. دفعه اول كه با گلف اير ميرفتم آمريكا و يك بليت گلف اير مشهد به شيكاگو و يك بليت امريكن ايرلاينز شيكاگو به توليدو داشتم، توي مشهد گلف اير خودش رو لوس كرد و گفت نميتونه تا آخرين نقطه كه توليدو بود براي چمدونهاي من تگ (برچسب بار) بزنه چون بليت گلف اير من فقط تا شيكاگو بود نه توليدو. وقتي كه رسيدم لندن رفتم پاي كانتر امريكن ايرلاينز و دو تا بليتم رو نشونشون دادم و خواستم كه تگ چمدونهاي من رو عوض كنن تا توليدو كه قبول كردن. من هم خيلي راحت چمدونهام رو در توليدو تحويل گرفتم. حالا اين يك نكته حاشيه اي بود كه همينجوري در مورد همكاري ايرلاينهاي عضو يك اتحاديه گفتم و ربطي به قضيه پوينت و frequent flyer نداشت. يعني صرف نظر از قضيه frequent flyer من مي تونستم چمدونها رو در مشهد تحويل بدم و در آخرين نقطه يعني توليدو تحويل بگيرم.

البته همه اين چيزايي كه گفتم براي "استفاده" از پوينتهاي frequent flyer بين ايرلاينهاي مختلف بود. پوينتهاي frequnet flyer ايرلاينها قابل "انتقال" نيستن، حتي اگه عضو يك اتحاديه پروازي باشن. يعني نه اينكه اصلا قابل انتقال نباشن، ولي انقدر دردسر و هزينه داره كه نمي صرفه.

در ضمن اسم من مهراد هست نه مهرداد. همچنين عنوان افتخاري كه آقا پيمان به من داده، به صورت mileage killer نوشته ميشه نه millage killer.
    مهراد جان متشکرم که اطلاعات و تجربیات مفیدتون رو صادقانه در اختیار همگی قرار میدید.

سوال در مورد چمدونها: اینطور نیست که اولین جایی که به خاک US رسیدیم چمدونها رو باید تحویل بگیریم و چک بشیم و بعد به مقصد بعدی بریم؟
    1- اگر چمدوناتون تگ شیکاگو داشت شیکاگو باید تحویل میگرفتید دوباره به پرواز تولیدو تحویل میدادید. ولی چون تگ تولیدو گرفتید یه راست تولیدو تحویلتون دادند؟
    یعنی این قضیه تو صرفه جویی تو زمان تاثیر داره.
    2- اگر تعویض ترمینال داشتیم چی؟ بازهم تگ مقصد داشته باشیم کافی که دیگه چمدونی تحویل نگیریم تا مقصد؟

‍پ ن: با این تفاصیر آلیتالیا پارتنر های بدرد بخوری نداره. یعنی یه چیزی باید باشه که یا بشه به ایران استفاده اش کرد یا داخل US که فقط دلتا رو داره.
    ویرایش توسط DaVinchi : June 25th, 2013 در ساعت 09:32 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)