صفحه 15 از 40 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 393

موضوع: راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

پیش فرض پاسخ : راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

نقل قول نوشته اصلی توسط mnoz نمایش پست ها
    سلام دوستان، همگي خسته نباشيد. ببخشيد من ي چيزي رو متوجه نشدم، براي ثبت نام دو سري ترجمه لازمه؟ يا يك سري كافيه؟
    ي مورد ديگه هم هست، من براي استپ يك مي خونم، fa 2015 رو كتاب اصليم قرار دادم و پاتوما و فيزيو كاپلان. به نظرتون كافيه؟ تست آفلاين شما چي ميزنين؟ من pretestها رو دارم ولي خيلي سنگينه و فكر كنم غير ضروري، وقت گيره. ميتونين راهنماييم كنين؟
    ي مورد ديگه هم هست، براي فايل هاي صوتي يا تصويرا از چ كتابي ميشه خوند؟ تست هاش زياده؟
    و با عرض معذرت ي سوال بيشتر؛ نمره مون بايد چند بشه ك بهمون پذيرش بدن؟ يني اونقدر بد نباشه براي استپ يك ك كلا دانشكاه منصرف شه از پذيرشمون؟ و اينك ويزاي رزيدنتي اينجا به چي تبديل ميشه؟
    پيشاپيش خيلي ممنون
    با سلام به شما دوست عزیز.
    منم تقریبا همین منابعی که شما نام بردید رو دارم مطالعه می کنم، هرچند میزان منابع فرد به فرد با توجه به نحوه مطالعه متفاوته. در مورد تست زدن درسته که سوالات افلاین به عنوان نمونه سوال می تونه مفید باشه، اما ترجیحا خودتون رو به افلاین عادت ندید و سعی کنید با سوالات انلاین وضعیت امادگی خودتونو ارزیابی کنید که به نظر من بهترین سوالات انلاین رو یو ورد داره.
    در مورد نمره هم هرچه بیشتر بهتر!!! مینیمم پاس شدن برا استپ یک 192 و برا استپ دو 209 هستش. اما من فک میکنم نمره زیر 220 دیگه ارزششو نداره که باهاش پاشیم بریم امریکا و خودمون برا امتحان سی اس ادیت کنیم و کلی خرج ذندگی و . . . اخر هم گرفتن مصاحبه رو هاست، چه برسه به مچ شدن!!!
    برا رزیدنت هم شما اول باید با یه ویزایی و به یه بهانه ای وارد امریکا شید ( مثلا توریسیتی، یا ویزای J برای ریسرچ، یا ویزای تحصیلی کاپلان، یا . . . ) بعد که وارد شدید و سی اس رو دادید و مصاحبه گرفتید و مصاحبه ها رو انجام دادید و به سلامتی مچ شدید، حالا خود ECFMG برا تون برای ویزای J رزیدنسی اقدام میکنه و شما با این ویزا رزدنتی رو ادامه میدید.
    ابته ناگفته نماند که اگه بتونید استپ سه رو هم قبل مچ شدن پاس کنید امکان گرفتن ویزای کاری H وجود داره که نسبت به ویزای J بهتره!
    ویرایش توسط mesefo : July 14th, 2015 در ساعت 09:07 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    با سلام به شما دوست عزیز
    به نظر من USCE برای کسی که استپ یک و دو رو قبل از ورود به امریکا پاس کرده باشه گزینه مناسب تری نسبت به ریسرچ پوزیشن هست. چون وقت کمتری میگیره و در نهایت اون توصیه نامه ها و Clinical experience که برای مچ نیاز هست رو میشه به دست اورد. در ضمن موسسات زیادی هستن که تو امریکا در ازای دریافت پول برای شما پوریشن clinical experience تو بیمارستان های امریکا پیدا میکنن و درد سر پیدا کردن پوزیشن دیگه نداری. اما ریسرچ پوزیشن برا کسی مناسبه که اول وارد امریکا شده و بعد از اون میخاد خودش رو برا USMLE ها اماده کنه. اینجوری تو یکی دوسالی که ریسرچ می کنه همزمان Usmle ها روهم بر میداره و زمانی که برای مچ میره، یه سابقه تحقیقاتی خوب هم تو رزومه اش هست
    خود من تصمیم دارم بعد پاس کردن استپ های یک و دو از طریق Medclerkship برای USCE سه ماه، اقدام کنم و با یه ویزای توریستی 6 ماه برم اونجا و هم سی اس رو پاس کنم، هم clinical experience کسب کنم و هم توصیه نامه بگیرم که برا مچ کامل باشم.
    بازم اینا همه نظر شخصی منه و بسته به شرایط افراد متفاوته.

سلام و خیلی ممنون بابت پاسختون.
    در سایت Medclerkship متوجه نشدن هزینه 3 ماه USCE چقدر هست ؟! میشه لطفا اگر اطلاعی دارید بمن بگید. باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام و خیلی ممنون بابت پاسختون.
    در سایت Medclerkship متوجه نشدن هزینه 3 ماه USCE چقدر هست ؟! میشه لطفا اگر اطلاعی دارید بمن بگید. باتشکر
    من بهشون ایمیل زدم. گویا هزینه هر یک ماه حدود 2500 دلاره ( برای دوره های معمولی). یه جور دوره های سفارشی هم دارن که اونا ماهی 3000 تاست

با سلام به دوستان. این دوتا لینکی که گداشتم فایل صوتی صحبت های دکتر مومنی هستش که دوسال پیش پاتولوژی امریکا مچ شده. چون فایل ضبط شدس کیفیت عالی نداره ولی قابل گوش دادن و فهمیدنه. امیدوارم مفید واقع بشه!

دوتا لینک مربوط به یک فایله. اگه یکی قابل دانلود نبود از اون یکی اسفاده کنید
    حجم:14MG
    http://s135.uploadyar.com/4K97/Dr.amir_momeni.3gpp
    http://persiandrive.com/246063

ممنون بابت اطلاعات mesefo عزیز. با این اوصاف فکر کنم chicago clerskship با توجه به اطلاعات داخل سایت هزینه کمتری داره !

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    ممنون بابت اطلاعات mesefo عزیز. با این اوصاف فکر کنم chicago clerskship با توجه به اطلاعات داخل سایت هزینه کمتری داره !
    اگه بخواهیم فقط هزینه رو مد نظر قرار بدیم، اره. ولی من تو فروم های خارجی از Medclrekship زیاد تعریف شنیدم و اینکه بقیه موسسات به خوبی این موسسه خدمت رسانی نمیکنن و ممکنه به اندازه پولی که بهشون میدیم نتونن رضایتمون رو جلب کنن.

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

سلام به همه دوستان. من تمامی مطالب این فروم رو خوندم و بسیار مفید بود برام. شرایط من کمی متفاوت هست، من مدرکم توسط physician apply در کانادا ارزیابی شده و mcqee رو هم در کانادا امتحان دادم. حالا میخوام بصورت موازی امتحانات آمریکا رو هم شرکت کنم. چطور باید در سایت ecfmg ثبت نام کنم? آیا کسی تجربه مشترک داره منو راهنمایی کنه. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من تمامی مطالب این فروم رو خوندم و بسیار مفید بود برام. شرایط من کمی متفاوت هست، من مدرکم توسط physician apply در کانادا ارزیابی شده و mcqee رو هم در کانادا امتحان دادم. حالا میخوام بصورت موازی امتحانات آمریکا رو هم شرکت کنم. چطور باید در سایت ecfmg ثبت نام کنم? آیا کسی تجربه مشترک داره منو راهنمایی کنه. ممنون
    به سایت ecfmg مراجعه کنیدو اونجا که میگه" اولین باری است که وارد سایت شده ام و آیدی یو.اس.ام.ال.ای ندارم" از اونجا وارد بشید و ثبت نام اولیه را انجام بدین. در وارد کردن مشخصات خیلی دقت کنید. دستور العمل اولیه اش را بخونید. بعد که اینکارو کردین بعد از حدود یک هفته براتون یوزر و پسورد موقتیتون را میفرسته که با اون میتونید log inبشید.

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط jojo1hami نمایش پست ها
    به سایت ecfmg مراجعه کنیدو اونجا که میگه" اولین باری است که وارد سایت شده ام و آیدی یو.اس.ام.ال.ای ندارم" از اونجا وارد بشید و ثبت نام اولیه را انجام بدین. در وارد کردن مشخصات خیلی دقت کنید. دستور العمل اولیه اش را بخونید. بعد که اینکارو کردین بعد از حدود یک هفته براتون یوزر و پسورد موقتیتون را میفرسته که با اون میتونید log inبشید.
    ممنون از توضیحتون. اما بنظرم این روند معمول ثبت نام هست. مرحله آخر تایید مدرک برای کانادا توسط ECFMG انجام میشه و من این تاییدیه رو گرفتم. یعنی مدرک من از کانادا به آمریکا فرستاده شده و اونها هم از دانشگاه علوم پزشکی محل تحصیلم استعلام کردند، و در نهایت یک مدرک برای من ارسال شده. اما حالا نمیدونم که باز هم باید پروسه معمول رو مثل بقیه بگذرونم یا راه میانبری برای من هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون. اما بنظرم این روند معمول ثبت نام هست. مرحله آخر تایید مدرک برای کانادا توسط ECFMG انجام میشه و من این تاییدیه رو گرفتم. یعنی مدرک من از کانادا به آمریکا فرستاده شده و اونها هم از دانشگاه علوم پزشکی محل تحصیلم استعلام کردند، و در نهایت یک مدرک برای من ارسال شده. اما حالا نمیدونم که باز هم باید پروسه معمول رو مثل بقیه بگذرونم یا راه میانبری برای من هست؟
    فکر کنم منظورشون اینه که بازم منتظر تایید مدرکشون باید بشم یا نه. چون دفعه قبل هم به سفارش کانادا،ecfmgمدرک رو تایید کرده،به نظرم بهشون زنگ بزنید یا ای میل. ما رو هم خیپبر کنید از نتیجه اش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)