نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 604 از 1383 نخستنخست ... 1045045545945955965975985996006016026036046056066076086096106116126136146547041104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,031 تا 6,040 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

شما از هر فرودگاه بين المللي آمريكا ميتونيد وارد بشيد. ليست فرودگاههاي مجاز در سايت وزارت امنيت ملي آمريكا هست و در تاپيك ورود به آمريكا تا به حال چند بار لينكش رو گذاشتم. در مورد مقررات ورود به آمريكا هم همونجا با ذكر لينك به وبسايتهاي دولتي مرتبط توضيح دادم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    شما از هر فرودگاه بين المللي آمريكا ميتونيد وارد بشيد. ليست فرودگاههاي مجاز در سايت وزارت امنيت ملي آمريكا هست و در تاپيك ورود به آمريكا تا به حال چند بار لينكش رو گذاشتم. در مورد مقررات ورود به آمريكا هم همونجا با ذكر لينك به وبسايتهاي دولتي مرتبط توضيح دادم.
    آيا فرودگاهي هست كه پرواز بين قاره ايي توش انجام باشه ولي در اين ليست نباشد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

سلام
    اول از همه یه عذرخواهی از Mehrad که نوشته بودم مهرداد:دی و اینکه نوشته بودم Millage killer نه mileage killer)
    دوم
    یه سوال. من وقتی سرچ کردم برنامه پرواز امارات رو به یه چیز عجیب خوردم! ۴ بار هم چک کردم!)))
    وقتی از سیستم میخام که پرواز از IKA به JFK رو برام بیاره هزینه میشه ۱۰۷۲ دلار امریکا! یعنی ۳۹۰۰ تومن!. وقتی ازش میخام از DXB به JFK پیدا کنه میزنه ۴۲۲۰ درهم! که از این بیشتر میشه یه کمی ولی نه خیلی. قشنگ اینه که IKA‌ به DXB ۳۸۰ دلار آب میخوره!: )))) الان فهمیدین چی گفتم؟! پرواز از امام خمینی به نیویورک میشه ۳۹۰۰ در حالی که همین پرواز میره متصل میشه به پروازی که از دبی به نیویورک میره و اون قیمتش حدود ۴ تومنه! الان یکی منو توجیه کنه!؟)))
    دیروز صبح نزدیک به ۴۰ دیقه داشتم هی اینا رو چک میکردم! تقریبا میشه گفتم روحانی مچکریم)))))

اگه منظورتون از پروازهاي بين قاره اي، پروازهاي commercial مسافري باشه، امكان اينكه فرودگاهي بين المللي باشه كه مسافرين ورودي بتونن بدون شرفياب شدن به حضور يك افسر CBP (يعني همون اداره مرزباني و گمرك) وارد خاك آمريكا بشن وجود نداره. براي همين بود كه روي كلمه فرودگاه بين المللي تاكيد كردم چون پروازهاي بين قاره اي commercial فقط در فرودگاههاي بين المللي ميشينن.

اين امكان وجود داره كه كسي با هواپيماي شخصي از طريق يكي از فرودگاههاي غير بين المللي وارد آمريكا بشه كه در وبسايت CBP در موردش صحبت شده. همچنين برخي نقاط ورودي زميني بين آمريكا و كانادا وجود دارن كه در اونها افسر CBP تمام وقت حضور نداره. همچنين در همه بندرگاههاي آمريكا هم ايستگاه CBP موجود نيست و اين امكان وجود داره كه كسي با قايق شخصي از اون طريق وارد آمريكا بشه. در مورد اين حالتهاي خاص توي وبسايت CBP توضيح داده شده.

ولي هيچ كدوم از اين حالتهاي خاص مبتلابه بچه هاي اين فروم نيست و هيچ كدوم از بچه هاي اين فروم به روشي غير از پروازهاي commercial و از طريقي غير از فرودگاههاي بين المللي وارد آمريكا نميشن. از لحاظ قانوني هم هيچ تفاوتي وجود نداره كه مسافر از طريق كدوم فرودگاه بين المللي وارد آمريكا بشه (يا خارج بشه). اين هم ليست كامل:

http://www.cbp.gov/xp/cgov/toolbox/contacts/ports/

يك سوال عجيب هم كه تا به حال چند بار در تاپيك ورود به آمريكا پرسيده شده اينه كه بعضيها ميگن ما اين ليست رو نگاه كرديم و واشنگتن (يعني پايتخت آمريكا) توش نيست! واشنگتن دي سي ايالت نيست. يك شهر خودمختاره و اسم رسميش District of Columbia هست كه در اين ليست موجوده.
    مگه ليست فرودگاه ها اين نيستند؟
    http://www.cbp.gov/xp/cgov/toolbox/c...s/cbp_psml.xml
    پس چرا اين فرودگاه ها از قلم افتاده اند؟!!
    CLT
    RDU
    DEN
    MEM
    IND
    PHX
    PDX

نقل قول نوشته اصلی توسط faudiS8 نمایش پست ها
    سلام
    اول از همه یه عذرخواهی از Mehrad که نوشته بودم مهرداد:دی و اینکه نوشته بودم Millage killer نه mileage killer)
    دوم
    یه سوال. من وقتی سرچ کردم برنامه پرواز امارات رو به یه چیز عجیب خوردم! ۴ بار هم چک کردم!)))
    وقتی از سیستم میخام که پرواز از IKA به JFK رو برام بیاره هزینه میشه ۱۰۷۲ دلار امریکا! یعنی ۳۹۰۰ تومن!. وقتی ازش میخام از DXB به JFK پیدا کنه میزنه ۴۲۲۰ درهم! که از این بیشتر میشه یه کمی ولی نه خیلی. قشنگ اینه که IKA‌ به DXB ۳۸۰ دلار آب میخوره!: )))) الان فهمیدین چی گفتم؟! پرواز از امام خمینی به نیویورک میشه ۳۹۰۰ در حالی که همین پرواز میره متصل میشه به پروازی که از دبی به نیویورک میره و اون قیمتش حدود ۴ تومنه! الان یکی منو توجیه کنه!؟)))
    دیروز صبح نزدیک به ۴۰ دیقه داشتم هی اینا رو چک میکردم! تقریبا میشه گفتم روحانی مچکریم)))))
    هر چي سگمنت هاي يك پرواز بيشتر بشه روي ساب كلاس هايي ميره كه قيمت بليت رو ارزون تر مي كند

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    مگه ليست فرودگاه ها اين نيستند؟
    http://www.cbp.gov/xp/cgov/toolbox/c...s/cbp_psml.xml
    پس چرا اين فرودگاه ها از قلم افتاده اند؟!!
    CLT
    RDU
    DEN
    MEM
    IND
    PHX
    PDX
    اين ليست كل فرودگاهها نيست. ليست برخي مديران اداري هست. براي ديدن ليست كامل فرودگاهها بايد در همون صفحه اصلي كه لينكش رو گذاشتم، روي اسم هر ايالت كليك كنيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

اين ليست كل فرودگاهها نيست. ليست برخي مديران اداري هست. براي ديدن ليست كامل فرودگاهها بايد روي اسم هر ايالت كليك كنيد.
    ديدم
    ليست وسيع تر از چيزي هست كه فكر ميكردم
    پس با اين حساب امكان پرواز از ايران و ورود به پورتي كه در امريكا مجاز نباشه اصلن وجود ندارد كه دوستان نگران باشند

دوستان به دليل نوسان ارز نصميم گرفته شده كه از اين هفته ROE دو بار در هفته UPDATE بشه
    علاوه براي روز چهارشنبه روز يكشنبه هم اضافه شده هست
    اين يعني روز هاي تصميم گيري خريد يا نخريدن بليت روزهاي شنبه و سه شنبه شدند
    يعني در اين دو روز احتياط واجب شده است
    اگر نرخ دلار توي بازار بيشتر از ROE شده باشه بايد بليت خريداري شه مثل همين الان
    اگر كمتر باشه جوري كه حدس زده شود ROE فرداش كم ميشود صبر پيشه كرد

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    کسی با خطوط امارات رفته به امریکا؟ میشه تجربیاتتون رو بفرمایید؟
    سوال اصلی من اینه که آیا میتونم یه کوله و یه ساک دستی (که میخوام کتابام که سنگینه رو داخلش بذارم و وزنش مطمئنا بیشتر از 7 کیلو میشه!) با خودم ببرم داخل هواپیما؟
    راجع به كوله تون بله مي تونيد
    به اين بار مي گويند carry-on و توي اغلب ارلاينز ها تا 8 كيلو مجاز هست توي كلاس اكونومي

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    راجع به كوله تون بله مي تونيد
    به اين بار مي گويند carry-on و توي اغلب ارلاينز ها تا 8 كيلو مجاز هست توي كلاس اكونومي
    یعنی فقط یه کوله میتونم ببرم؟! نمیتونم یه کوله ببرم یه ساک دستی؟
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)