صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

پیش فرض پاسخ : ویزایی شینگن اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ana198 نمایش پست ها
    با سلام
    مثل اينكه سفارت اسپانيا همه رو ريجكت ميكنه. پدرومادر من با سابقه پارسال شنگن از هلند وضع مالي خيليي خوب جوازكسب وگردش مالي خيلي بالا املاك و غيره با تور اقدام كردن دركمال تعجب ريجكت شدن. اعتراض كرديم حالا با گذاشتن بيمه افراد زير مجموعه و ليست ماليات و يه مقدار ديگه املاك ببينيم ميدن يانه. واقعا خيلي كارشون نادرسته تمام برنامه ريزي ادم بهم ميزنن خب از اول بگن نميديم به كسي������
    کلن تکلیف‌شون با خودشون معلوم نیست! داخل خود اسپانیا کارت‌های اقامت رو صادر نکردن بعد از اینکه حدود ۶-۷ ماه گذشته از تحویل مدارک به اداره‌ی مهاجرت‌شون. جواب‌شون هم اینه که تعداد متقاضی زیاده، نیروی کار کم داریم!! این درحالیه که این کارت اقامت رو نداشته باشی، بانک هم حساب رو بلاک می‌کنه چون کارت سال پیش اعتبارش تموم شده.

این سفارت اسپانیا کلن خیلی داغونه،‌ BLS خیلی خوب و دقیق کار میکنه اما سفارت خیلی بد ویزا میده. من در حالی که الان ویزا از آلمان دارم و ولید هستش. من رو ریجکت کرد با بند ۸ و ۹. سابقه ۱۲ ویزای شنگن )

جدیدا کسی برای ویزا اقدام نکرده ؟ یک ویزا 1 ماهه سال 2015 از سفارت اسپانیا داشتن بنظرتون تغییری در شانس ویزای جدید ایجاد میکنه ؟

با داشتن ویزای مالتیپل کانادا سابقه ویزای امریکا و شینگن المان و داشتن پروانه کسب سند مغازه و سند خانه و حساب بانکی در کمال ناباوری ریحکت شدم

برای ویزا توریستی اسپانیا درسته میگن جدیدا باید بلیط پرواز خریداری شده یاشه و رزرو قبول نیست؟

Junior Member

سلام
    خدمت دوستان عزیز
    من برای ویزا توریستی اقدام کردم دو هفته پیش و جوابش آمد.
    من بعد از اینکه اقدام کردم آمدم توی سایت و دیدم همه میگن که ویزا نمیده و .....
    توی این دو هفته کلی استرس کشیدم و مطمئن بودم که نمیدن با این صحبتهایی که همه نوشته بودن.
    ولی در کمال ناباوری من درخواست 6 ماه داده بودم و یک یکساله بهم دادن.
    پس قابل توجه همه دوستان مدارک دقیق و کامل باشه احتمال ریجیکتی به صفر میرسه ..
    مدارک من مثل همه مدارکی بودش که خود سفارت گفته بودش نه چیز بیشتر و نه کمتر

فقط من قبل این ویزا 3 تا شنگن و یک ویزای کانادا فعال داشتم همین

پس پیشنهادم به دوستان این هست که بفکر کامل بودن مدارک باشید.

امیدوارم همه ویزا بشن

سلام
    ویزای توریستی ما هم امروز اومد ما ۱۲ روز پیش برای انگشت نگاری رفته بودیم و ۱۰ ماه پیش هم از همین
    سفارت ریجکت شده بودیم البته مدارکمون ناقص بود
    سابقه سفرمون هم کره جنوبی و روسیه و گرجستان و ترکیه بود
    شغل همسرم دندانپزشک منم مدارک شغلیم رو ندادم چون درامدم خیلی کمه ( در حد ۲ میلیون )
    در تایید فرمایش دوستمون باید عرض کنم مدارک تون اگر کامل باشه ویزا می شید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان. من برای یک کنفرانس میخام برم اسپانیا که مدت کنفرانس پنج روزه ولی می خام مدت 24 روز بمونم تا شهرای دیگه اسپانیا رو هم بگردم. بنظرتون چطوری می تونم افسر ویزا رو متقاعد کنم؟ همین که راستشو بگم کافیه؟ من بلیط ها رو رزرو کردم و هدف اصلی کنفرانسه.بیمه هم برای 24 روز گرفتم و دانشگاه خرج مدت کنفرانس رو میده. خودم باقی هزینه ها رو میدم. ایا کسی تجربه مشابه داشته؟ ممنون

دوستان کسی جدیدا توریستی از اسپانیا ویزا شده ؟

چون کلا طبق تحقیقاتی که انجام دادم این سفارت کلا سفارت سختگیری هست و درصد ریجکتی از این سفارت بالاست

لازم به ذکر هست دوستانی که میگن ویزا شدیم اونا سابقه ویزا شینگن قبلی داشتن که یکی از دلایلی که سفارت اعتماد میکنه ویزا بده همین سابقه های سفر هست در مواردی هم شده که حتی طرف ویزا شینگن های قبلی داشته ولی بازم ریجکت شده
    کلا چندتا سفارت اروپایی تو ایران هست که سختگیریشون بیشتر از بقیه سفارت هاست یکیش همین اسپانیاست که به راحتی ویزا نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    دوستان کسی جدیدا توریستی از اسپانیا ویزا شده ؟

چون کلا طبق تحقیقاتی که انجام دادم این سفارت کلا سفارت سختگیری هست و درصد ریجکتی از این سفارت بالاست

لازم به ذکر هست دوستانی که میگن ویزا شدیم اونا سابقه ویزا شینگن قبلی داشتن که یکی از دلایلی که سفارت اعتماد میکنه ویزا بده همین سابقه های سفر هست در مواردی هم شده که حتی طرف ویزا شینگن های قبلی داشته ولی بازم ریجکت شده
    کلا چندتا سفارت اروپایی تو ایران هست که سختگیریشون بیشتر از بقیه سفارت هاست یکیش همین اسپانیاست که به راحتی ویزا نمیده
    دوست عزیز من و همسرم نه تنها شینگن نداشتیم بلکه سال قبل از همین سفارت ریجکت شده بودیم! با هر اژانس معتبری هم که تماس می گرفتیم می گفتن با وجود ریجکتی برامون کاری نمی تونن انجام بدن و دوباره ریجکت میشیم.خودمون اقدام کردیم. البته مدارکمون کامل و خوب بود طوریکه خانمی که مدارک رو تحویل می گرفت پرسید چطور با این مدارک ریجکت شدید؟! و خوشبختانه وبرامون در عرض ۱۳ روز صادر شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)