صفحه 137 از 148 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed528 نمایش پست ها

سلام دوستان
    من لاتاری 2019 قبول شدم و 10 سپتامبر وقت مصاحبه دارم می خواستم بدانم که با توجه به شرایط ایران و 20 روز مانده به پایان لاتاری مصلحت می دانید برای مصاحبه بروم و ریسک زیاد انرا بپذ یرم
    و تا حالا دوبار به ارمنستان وترکیه برای F1 زبان مراجعه کردم و رد شدم

ویک اختراع دارم و از سیلیکون ولی دعوتنامه دارم
    لطفا در این خصوص راهنمایی کنید

به نظر من اگر مشکل هزینه ندارید، حتما برید.
    به علاوه من شنیدم که اگر جاب آفر قوی باشه، احتمالش هست که قبول کنند. اگر سیلیکون ولی واقعا دعوت نامه شغلی فرستاده براتون، خیلی قوی و قابل توجهه.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    چرا هیچ خبر خوبی از بچه های فروم نمشنویم پس!
    اینا کیا هستن که ویزا گرفتن؟
    شرایطشون چی بود؟
    یکیشون تو یه گروه تو فیس بوک خوندم یه زن و شوهر بت بچه بودند که برادرشان(برادر زن) سیتیزن آمریکا بود. کلا جولای خوب ویزا میدند. اونا درجا ویزا گرفتند‌

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed528 نمایش پست ها

سلام دوستان
    من لاتاری 2019 قبول شدم و 10 سپتامبر وقت مصاحبه دارم می خواستم بدانم که با توجه به شرایط ایران و 20 روز مانده به پایان لاتاری مصلحت می دانید برای مصاحبه بروم و ریسک زیاد انرا بپذ یرم
    و تا حالا دوبار به ارمنستان وترکیه برای F1 زبان مراجعه کردم و رد شدم

ویک اختراع دارم و از سیلیکون ولی دعوتنامه دارم
    لطفا در این خصوص راهنمایی کنید

سال ۲۰۱۹ برای f1 اپلای کردی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    به ۳۲ نفر از ایران جولای ویزا لاتاری دادند.
    با اینکه این تعداد نسبت به ماه های پیش جهش قابل ملاحظه ای داشته ولی بازم در حدی نیست که بشه روش حساب کرد. تو همین ماه جولای نپال، کشوری که بعد ایران بیشترین برنده ها رو تو آسیا داره 284 ویزای لاتاری گرفته و در کل نزدیک 2600 تا. تو 2 ماه باقی مونده هم بعید میدونم تعداد کل ویزاهای ایران از 100، 200 تا رد بشه که اگه تعداد ماکزیمم افرادی که میتونن ویزا بگیرن رو 3500 در نظر بگیریم چیزی در حدود 2، 3 درصد میشه که واقعاً قابل صرف نظر کردنه!

Junior Member

سلام دوستان
    شاید این سوالم مسخره به نظر بیاد اما اگه به سناتوری مسئولی کسی برای تغییر تراول بن (برای ویزای لاتاری حداقل) ایمیل بزنیم فایده ای داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شاید این سوالم مسخره به نظر بیاد اما اگه به سناتوری مسئولی کسی برای تغییر تراول بن (برای ویزای لاتاری حداقل) ایمیل بزنیم فایده ای داره؟
    اگر کسی مثل فامیل درجه یک تو خاک آمریکا داری میتونی از طریق اون ایمیل بزنی.‌ برای درخواست سناتور باید یه نامه امضا شده بهشون بدی. اگر ایرانی و اون نامه را نفرستید اونا دنبال نمی‌کنند تا حدی که من میدونم. ولی ممکنه هم دنبال کنند.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حداقل برای ویزای لاتاری؟؟؟؟
    طرف 4 ساله با سیتیزن آمریکا ازدواج کرده و داره زندگیش از هم میپاشه ولی بهش ویزا نمیدن اونوقت کسی که شانسی برنده لاتاری شده تو ویزا نگرفتنش چه خسران و ضرری هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    حداقل برای ویزای لاتاری؟؟؟؟
    طرف 4 ساله با سیتیزن آمریکا ازدواج کرده و داره زندگیش از هم میپاشه ولی بهش ویزا نمیدن اونوقت کسی که شانسی برنده لاتاری شده تو ویزا نگرفتنش چه خسران و ضرری هست!
    نماینده کنگره به من برای ویزای لاتاری کمک کرد. من تو آمریکا هستم ولی دلیلی ندارد فکر کنی لاتاری کمتر از ازدواج هست. دفاتر نماینده کنگره و سناتور به نفر مسیول کمک به مهاجرتها دارند و اونا بر طبق اینکه چی مهمتر هست دسته بندی نمی‌کنند مورد ها را.
    ولی اونا به کسایی که خارج آمریکا هستند هم کمک نمی‌کنند مگر اینکه یه نفر داخل آمریکا ازشون بخواد.

That's the price you pay

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    نماینده کنگره به من برای ویزای لاتاری کمک کرد. من تو آمریکا هستم ولی دلیلی ندارد فکر کنی لاتاری کمتر از ازدواج هست. دفاتر نماینده کنگره و سناتور به نفر مسیول کمک به مهاجرتها دارند و اونا بر طبق اینکه چی مهمتر هست دسته بندی نمی‌کنند مورد ها را.
    ولی اونا به کسایی که خارج آمریکا هستند هم کمک نمی‌کنند مگر اینکه یه نفر داخل آمریکا ازشون بخواد.
    بله. اونایی که داخل خاک آمریکان قضیه شون فرق میکنه. ولی اونایی که خارج از خاک آمریکان و با آمریکا Bona Fide Relationship ندارن طبق قانون اساسی از هیچ حقی برخوردار نیستن.
    راستی شما مصاحبه رفتید و I-485 تون اپروو شد به سلامتی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    بله. اونایی که داخل خاک آمریکان قضیه شون فرق میکنه. ولی اونایی که خارج از خاک آمریکان و با آمریکا Bona Fide Relationship ندارن طبق قانون اساسی از هیچ حقی برخوردار نیستن.
    راستی شما مصاحبه رفتید و I-485 تون اپروو شد به سلامتی؟
    من گرین کارتم را همین چند روز پیش گرفتم.

That's the price you pay

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)