صفحه 214 از 1371 نخستنخست ... 1141642042052062072082092102112122132142152162172182192202212222232242643147141214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    حدود یک ماه و نیم پیش یه استادی به من گفت که بکگراندت واسه گروه من خیلی خوبه و من می خوام سال دیگه دانشجوی جدید بگیرم. مقاله هات را بفرس و به من اطلاع بده که می خوایی اپلایی کنی یا نه؟
    من هم مقاله ها را فرستادم و گفتم می خوام اپلای کنم و گفتم نظرت را بگو. دیگه جواب نداد.
    حالا ریویژن مقاله ام اومده و من درست کردم و می خوام واسش بفرستم. اما دیگه نمی دونم چی بگم . کسی ایده ای داره؟ لطفا راهنمایی کنین.

سلام،

دوست خوبم، در ایمیلتون بگید که ازونجا که پاسخی از ایشون دریافت نکردید، احتمال دادید که شاید ایمیلتون نرسیده باشه به دستشون، بنابراین نسخه Revise شده مقاله رو براشون پیوست کردید و خوشحال میشید که نظر ایشون رو در مورد کارتون بدونید. موفق باشید!
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Flyleaf نمایش پست ها
    I am impressed by your academic record, and I agree that your research interests are well-aligned with the activities of my research group. I strongly encourage you to apply to the PhD program in electrical engineering at UMBC, which you can do at the WEB site: www.umbc.edu/gradschool. When you apply, you should indicate your interest in working with me as your PhD advisor.

My department will decide to whom it will offer financial support among the admitted students some time around March-April. It has been my experience that students from Iran often have considerable difficulty in getting a visa to come to the United States. So, it is important to get started early.

الان رسما گفته هیچکارس ؟ جوابی جز تشکر میشه داد ؟
    مرسی
    سلام،
    بله، کار خاصی نمیتونه براتون بکنه. موفق باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

Dear Mr. ***:

Thank you for your interest in the University of Virginia, and in my current research. At present, my available research funding is all committed to current students. However, others in the SESM group, or within our sister organization the Structures, Pavements and Materials group at the VTRC may have funding. The most suitable way for you to proceed is to submit an application for graduate studies within the Department of Civil Engineering. Your application will then be available to all of the members of the SESM group, and if financial aid is available, and if you are selected for admission you would then be assigned to the most appropriate advisor.

As you probably know, all graduate admissions, and research funding at the University of Virginia is strictly on a competitive basis. Applicants are evaluated by the SESM graduate admissions committee, and ranked individually by members of the committee. Subsequently the admissions committee meets and discusses the qualifications of the applicants. This meeting usually occurs during the latter part of February of the year for which admission is requested. (If admission is for Fall, 2011, we would meet during February 2011 to make our admissions decisions.) All decisions are based upon the relative qualifications, and suitability of the backgrounds of the applicant pool.

سلام...
    جواب اينو چي بدم؟فقط تشكر؟

Senior Member

بله.فکر کنم فقط باید تشکر کنید.صرفا روال بررسی اپلیکنت ها رو توضیح داده و یک تمپلته.

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

دوستان این اساتیدی که ادمو معرفی میکنن به یه استاد دیگه تو دانشگاه و میگن که مثلا سابقه تو با اون استاده بیشتر جوره به اون ایمیل بزن
    ادم بای همون ایمیلی که به اولی زدیم همونو به دومی هم بزنیم یا بگیم که نه منو دکتر فلانی معرفی کرده به شما و گفته که زمینه کاری من با شما بیشتر میخوره میخواستم نظرتونو در این باره ببینم( این بهتره؟ ) یا اینکه هیچ حرفی از دکتر اولی نزنیم و دقیقا همون ایمیل همیشگی رو به دومی هم بدیم؟
    ممنون

Junior Member

Dear Amir
    Please apply to ECE at ...... University
    خلاصه و مختصر. چی جوابشو بدم.
    (می دونم رزومم رو خونده. چون به ایمیل دومم که توی رزومم نوشته بودم اینو فرستاده. ایمیلی که بهش زده بودم واسه دانشگاه بوده (.ir) احتمالا ریپلایش به ایمیل دانشگاهم دلیور نشده بود)

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

میشه نظرتون رو در مورد این جواب بگید؟
    Dear Mr. Hoseinpour,

thank you for contacting me about this.
    The Ph.D. class start in Padua in January 1st of every year. The duration
    is three years. Unfortunately, we already passed the deadline for the
    selection of the candidates for the PhD 2011-2013 (the selection were done
    two weeks ago).

So, in any case, it is not possible to start the PhD for you till January
    2012. However, you must pass through this selection, which is done at the
    Univ. of Padua. Note that we don't cover the travel expenses to Italy to
    perform the exhamination (i.e., this should be covered by yourself)
    .
    این یعنی برای انتخاب شدن باید پاشم برم ایتالیا؟؟!!!!
    You should also send me a complete CV which includes your birthday:
    selection of graduate students is based on age and CV. Note also that I
    might be a quite tough tutor: I look for extremely motivated people that
    work hard (this is what I do, so I expect the same from people that work
    with me).
    Lastly, maybe there are some Italian-Iranian agreements to allow you to
    study in Italy and that might cover your expenses in Italy. You should
    look for this option at the Italian consulate in Iran and, at that point,
    contact me again and see what we can do
    .
    این چیزی که نوشته یعنی خبری از فاند نیست؟ من که فکر نمیکنم همچین توافقی برای تقبل مخارج دانشجوی ایرانی تو ایتالیا وجود داشته باشه!

به نظرتون چی کار کنم؟ چی جواب بدم؟
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

یکی از استادها ایمیل زده که...
    Hello ....
    I currently dont have an open position
    I will keep your email on filr and contact you in case a suitable project is funded
    Thanks...
    این جواب تشکر فکر می کنید خوبه؟
    Dear Professor ...
    Thank you very much for your reply and kind consideration
    I hope I will have the opportunity to continue my studies under your supervision
    Yours sincerely

می خوام ببینم این جمله آخری مرسوم هست ؟
    مرسی

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_ra نمایش پست ها
    Hello ....
    I will keep your email on filr and contact you in case a suitable project is funded
    Thanks...
    Dear Professor ...
    I hope I will have the opportunity to continue my studies under your supervision
    Yours sincerely

مرسی
    سلام
    بله خوبه.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_ra نمایش پست ها
    Hello ....
    Thanks...
    Dear Professor ...
    Yours sincerely

مرسی
    خب، شما مشتري هستي يا فروشنده؟ شما فروشنده‌اي. مشتري گفته كه "من الان به اين جنس نياز ندارم، هر وقت لازم شد به شما هم فكر مي‌كنم" بعد شما مي‌خواهيد بگي كه "ممنون، من منتظرم تا باهام تماس بگيري"؟ اين كه نمي‌شه. هيچ وقت باهات تماس نمي‌گيره و شما هم يك مشتري رو نتونستي جذب كني.
    اين جواب اميدوار كننده نيست، پس مي‌توني يك كم روش كار كني و سمج شي.
    به نظرم بهش بگو كه به فلان موضوع كاريش خيلي علاقمندي و داري مطالعه مي‌كني و مي‌خواهي هر چه زودتر باهاش كار كني. بگو كه مي‌خواهي تا قبل از سال فلان تا ترم فلان كارت رو به عنوان دانشجوي جديد شروع كني و بگو كه مي‌خواهي برنامه‌ريزي كني. بايد بگي كه جوابش براي برنامه‌ريزي تو خيلي مهمه چون داري هم از لحاظ مالي هم زماني سرمايه‌گذاري مي‌كني و مي‌خواهي بدوني كه اولين فرصتي كه مي‌توني اپلاي كني كي مي‌تونه باشه.

منظورم رو فهميدي؟ چون اين جواب خيلي اميدوار كننده نيست، تشكر كردن هيچ اهميتي نداره، مودبانه است اما براي هدف تو هيچ اهميتي نداره. جواب يك loser رو بهش نده. بهش يك كم گير بده تا جواب صريح بهت بده، يا بگه نمي‌خوام ولم كن، يا بگه فلان تاريخ من پوزيشن خواهم داشت و از فلان آدرس مي‌توني پيگير باشي و اپلاي كني. (اگر جواب نده مثل اينه كه گفته "ولم كن ديگه")

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)