صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 156

موضوع: مشکل در پیدا کردن استاد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشکل در پیدا کردن استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Adelkam نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون
    من توی مبحث Express Entry هم مزاحمتون هستم : )
    همونطور که اونجاهم مطرح کردم ، بله در اولویت اولم پیاده سازی و کار روی پروژه و یا درخواست کار هست
    و در اولویت های بعدیم در خواست پذیرش هستش ..
    چون میدونم پتانسیل "کار" ام بیشتره
    استاد کارش آموزشی است. نه میتونه در پیاده سازی کمکی بهتون بکنه و نه پیشنهاد کار بهتون بده. فقط ممکنه بتونه برای شما پذیرش دانشگاه بگیره.

Junior Member

درود

دوستان من به یه مشکل جدی برخوردم که بهترین جایی که به ذهنم رسید بپرسم اینجاس ممنون میشم راهنماییم کنید. من رشته ی ارشد و لیسانسم مکانیک طراحی کاربردی بوده ولی زمینه ی کاریم کنترل ماهوارس که میشه هوافضا، رزومه ی خوبی هم دارم و ترم اخره ارشدم، الان میخاستم واسه Phd اپلای کنم سوالم اینه ایا میشه واسه هوافضا اقدام کنم یا ممکنه واسه کلیرنس به مشکل بخورم و همون مکانیک رو برم بهتره (علاقم هوافضا عه)؟؟؟ بعدم به استادایه هوافضایی ایمیل بزنم یا مکانیکی؟؟؟ چون نمیخام زمینه ی کاریمو عوض کنم، اگه نتونم هوافضا اپلای کنم امکانش هست استاد مکانیکی پیدا کنم که این زمینه کار کرده باشه؟؟ یا میشه استاده هوافضایی باشه و من مکانیک اپلای کنم؟؟؟ ببخشید سوالاتم زیاد شد واقعا ذهنم بدجوری درگیره این موضوعه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پيدا كردن استاد

همچین قسمتی نمیبینم برای استاتید. سایت هر دانشگاهی میرم نمیتونم استاداشو پیدا کنم. لطفا راهنمایی بفرمائبد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : پيدا كردن استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط nader1368 نمایش پست ها
    همچین قسمتی نمیبینم برای استاتید. سایت هر دانشگاهی میرم نمیتونم استاداشو پیدا کنم. لطفا راهنمایی بفرمائبد
    با سلام
    راحت ترین راه این هست که توی گوگل اسم دپارتمان خودتون رو به همراه اسم دانشگاه سرچ کنید. به عنوان مثال، اگر رشته من کامپیوتر باشه و بخوام برای پیدا کردن اساتید دانشگاه آلبرتا اقدام کنم، با این نحوه سرچ کردن توی گوگل میتونم به راحتی استادای دپارتمان کامپیوتر دانشگاه آلبرتا رو پیدا کنم

university of alberta computer science faculty

شاد باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    HEC MONTREAL

سلام
    دوستان موضوع ایمیل به استاد چی باشه ؟؟ و اینکه رزومه و نامه به استاد هر دو باید تو اتچ باشه ؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmah61 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان موضوع ایمیل به استاد چی باشه ؟؟ و اینکه رزومه و نامه به استاد هر دو باید تو اتچ باشه ؟؟
    برای دکتری اقدام میفرمائید؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام
    موقعیتهای دکترا با فاند در مهندسی کامپیوتر در آمریکا را کجا میشه پیدا کرد؟ سایتی هست که لیست کرده باشه؟

Junior Member

سلام وقت دوستان بخیر. ببخشید من یک سوالی داشتم فکر کردم اینجا مطرح کنم بهتره. من یک استادی در یکی از دانشگاه های کانادا پیدا کردم وقتی رفتم دنبال مقالاتشون که با فیلدشون اشنا بشم دیدم از سوال 2015 دیگه هیچ مقاله ای جایی چاپ نکردن باز نشسته هم نبودن. این مورد و در موارد مشابه چه علت هایی میتونه داشته باشه؟مثلا استاد دیگه فعال نیست؟ یا چی؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیلی چیزها از مرخصی و بیماری و ازدواج و کار در بخش غیر دانشگاهی مثلا در یک شرکت که کار عملی میکنند ... تا تنبلی در به روز کردن وب سایت یکیهم اینکه پروژه بزرگی شروع کرده اند مثلا یک فیلد ورک بزرگ و مقاله هایشان الان در صف انتشار باید باشد.

البته ۴ سال هم برای هر کدام از این موارد واقعا زیاد است. من فکر میکنم محتمل ترین دلیل ترک موقت کار باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط m1993 نمایش پست ها
    سلام وقت دوستان بخیر. ببخشید من یک سوالی داشتم فکر کردم اینجا مطرح کنم بهتره. من یک استادی در یکی از دانشگاه های کانادا پیدا کردم وقتی رفتم دنبال مقالاتشون که با فیلدشون اشنا بشم دیدم از سوال 2015 دیگه هیچ مقاله ای جایی چاپ نکردن باز نشسته هم نبودن. این مورد و در موارد مشابه چه علت هایی میتونه داشته باشه؟مثلا استاد دیگه فعال نیست؟ یا چی؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m1993 نمایش پست ها
    اگر روی گوگل اسکولار هم مقاله ای ازشون نیست علاوه بر مواردی که دوست گرامی مون فرمودند احتمال هم داره وارد کار اداری و مدیریتی در دانشگاه شده باشند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)