صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 162

موضوع: بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور اروپایی از لحاظ بورسیه کجاست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    روي چي كار كرديد؟
    تا حالا با استادي ارتباط برقرار كرديد(از طريق ايميل)؟

موفق باشيد
    سلام. مرسی از توجهتون. روی چند چیز کار کردم که همشون یجورایی هیدرولیکی بودن. کانالها، جریانهای متلاطم، جریانهای روباز، موج ها، روشهای عددی و مکانیک و دینامیک محاسباتی، و خطوط لوله

نه هنوز بجز 1 دانشگاه توی انگلیس (که فعلا" خوب جوابمو دادن استادهاش و برام تاپیک فرستادن که پرپزال بنویسم، اما گفت خودم قول فاند نمیدم باید برای اسکولارشیب اقدام کنی)، دیگه تقریبا به هیچ جای خاصی ایمیل ندادم توی اروپا و با اساتیدش تماسی نداشتم. نمیدونم از کجا شروع کنم!! داخل دانشگاهها و کشورهاش یکم سرگردونم
    از همه دوستای خوبی که وقت میذارن و سوالای بقیه رو جواب میدن سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    معدل ارشد شما خوبه اگر لیسانس شما هم بالای 15 هست می تونی برای دکتری در دانشگاه های دانمارک که نمره زبان هم نمی خوان اقدام کنی شانست هم خوبه
    سلام
    اینکه شما می فرمایید دانمارک نمره زبان نمی خواد یعنی چی؟ ! یعنی واسه دوره دکترا باید به چه زبانی صحبت کند؟ فکر می کنم همه دانشگاههای معتبر برای پوزیشن دکترا نیاز ب مدرک زبان دارند.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

اینکه از شما مدرک زبان نیمخوان به این معنی نیست که شما نیازی نیست زبان بلد باشید!!!!
    اونا پیش فرض رو بر این گرفتن که شما زبان رو بلدید و اگر احیانا بلد نباشید مسلما از تحصیل باز میمونید
    در سوئیس هم نیزای به ارائه مدرک زبان نیست!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    اینکه شما می فرمایید دانمارک نمره زبان نمی خواد یعنی چی؟ ! یعنی واسه دوره دکترا باید به چه زبانی صحبت کند؟ فکر می کنم همه دانشگاههای معتبر برای پوزیشن دکترا نیاز ب مدرک زبان دارند.

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواستم واسه فرصت مطالعاتی برم اروپا. سوالم اینه که کدوم کشور واسه رفتن بهتره؟ یعنی شانس این که از همونجا واسه ادامه تحصیل اقدام کنم بیشتره؟

سلام پستای قدیمیو تاپیکو خوندم ولی میخواستم ببنیم تغییری در کمیت و کیفیت فاند دادن اروپا ایجاد شده یا نه ؟

یعنی کدوم کشورا برای مستر و دکترا مستقیم ( ترجیحا مستر ) فاند میدن ؟

سلام. من تصمیم دارم برای دکتری اپلای کنم. از اونجایی که متاهل هستم و یک بچه کوچیک هم دارم یکی از مسایل مهم برای من هزینه هست. میخوام بدونم توی کدوم کشورها با فاند یا حقوقی که برای دکتری میدن میتونم با خانوادم زندگی کنم. میدونم که اسکاندیناویها برای دکتری حقوق خوبی میدن اما میخوام بدونم توی اروپا و یا جاهای دیگه با فاندی که برای دکتری میدن بعد از کسر هزینه دانشگاه و غیره میتونم با خانوادم زندگی معمولی داشته باشم یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه علوم و تحقیقاتم، مقاله isiو گواهی معتبر علمی از اتحادیه اروپا و یک مقاله ملی هم دارم ، اما متاسفانه مدرک زبان ندارم و تو کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس دارم شرکت میکنم.
    میخواستم ببینم برا دکترا که بورسیه کامل هم بدهند ، برای کدام کشدر اقدام کنم بهتره. از هر لحاظ.
    ممنون از راهنمایی هاتون

کسی میتونه راجع به بورس ماری کوری توضیح بده که چطور براش اقدام کنیم؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member

دوستان سلام.من قصد داشتم برای دکترا از فرانسه پذیرش با فاند بگیرم اما به دلایلی نظرم به کشورهای انگلیسی زبان جلب شده برای همین هیچ اطلاعاتی ازین کشورها ندارم.من لیسانس زبان و ادبیات فرانسه هستم و مشغول اماده شدن برای کنکور ارشد مدیریت اجرایی و‌میخوام تحصیلاتم رو در زمینه مدیریت هرگرایشی ادامه بدم.و حتما فول فاند میخوام چون نمیتونم با هزینه شخصی زندگی و تحصیل کنم.مدرک زبان انگلیسی هم در دوره فوق میگیرم و به فکر مقاله و رزومه خوب هم هستم.درکل میخوام بدونم چه کشور انگلیسی زبانی برای من مناسبه خصوصا از لحاظ پذیرش و فاند دکترا.ممنون

Junior Member

سوال بالا رو‌کمی اصلاح میکنم.اصرار قطعی به انگلیسی زبان بودن نمیکنم.کلا چه کشوری رو باتوجه به شرایطم پیشنهاد میکنید ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)