نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 739 از 1383 نخستنخست ... 2396396897297307317327337347357367377387397407417427437447457467477487497898391239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,381 تا 7,390 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

یک سوال از دوستان با تجربه
    اگه من برای خودم و همسر و فرزندم بلیط بگیرم باید برای هر کردم جداگانه frequent flyer درست کنم (مثلا برای oman air)؟ یا می شه یه جوری برای هر سه بلیط شماره یک frequent flyer رو وارد کرد؟ یا بعد از این که برای هر نفر جداگانه یه حساب باز کردیم باید mile ها رو جابجا کنیم به یه حساب؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    یک سوال از دوستان با تجربه
    اگه من برای خودم و همسر و فرزندم بلیط بگیرم باید برای هر کردم جداگانه frequent flyer درست کنم (مثلا برای oman air)؟ یا می شه یه جوری برای هر سه بلیط شماره یک frequent flyer رو وارد کرد؟ یا بعد از این که برای هر نفر جداگانه یه حساب باز کردیم باید mile ها رو جابجا کنیم به یه حساب؟
    اولن كه بايد روی KLM درخواست BLUE NUMBER كنيد نه عمان ار
    بعد هم هر كسی شماره خودش رو دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    سلام دوستان کمکم کنید
    من از سایت ebookers.ie یه بلیط از Emirates خریدم به مبلغ 680 یورو. ایمیل کانفریمیشن هم از طرف سایت ebookers.ie اومد. بعد یلافاصله رفتم توی سایت امارات e-Ticket رو پرینت گرفتم و خوشحال شدم. ولی بعد از نیم ساعت یه ایمیل از ebookers.ie اومد که پرواز شما کنسل شده. رفتم دوباره توی سایت امارات دیدم دیگه مشخصاتمو نمیاره. یه نظرتون چرا این اتفاق افتاده؟ تا حالا کسی تجربه ی مشابهی داشته؟ خیلی نگرانم.
    سايت های آنلاين پروازهايي رو كه فقط توي waiting list ميشه رزرو كرد رو به صورت available بعضي وقت ها نشون ميدهند كه بعضی وقت ها بعد از رزرو درخواست از طرف ارلاينز confirm نميشه

سلام
    در مورد شرکت Emirates کسی اطلاع داره که قوانین پرداخت اینترنتی چه جوریه؟ می تونم از طریق سایت های booking با کارت اعتباری یکی دیگه پرداخت کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

چرا KLM؟ من فعلا فقط دارم یه بلیط رفت و برگشت می گیرم از ایران به عمان، با عمان ایر (ببخشید که به امریکا ربطی نداره ولی اینجا نوشتمش).
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اولن كه بايد روی KLM درخواست BLUE NUMBER كنيد نه عمان ار
    بعد هم هر كسی شماره خودش رو دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    سلام
    در مورد شرکت Emirates کسی اطلاع داره که قوانین پرداخت اینترنتی چه جوریه؟ می تونم از طریق سایت های booking با کارت اعتباری یکی دیگه پرداخت کنم؟
    بله اگر THIRD PARTY باشه مشكلي نداره
    ولي نبايد از سايت خودم امارات مستقيم بخريد بليت رو

امیدوارم کسی تجربه ای که من داشتم دیروز رو نداشته باشه: دیگه با قطری پرواز نمی گیرم در هیچ صورت!!! بلیط فروخته صندلی نداره! با مادرم سفر می کردم برای من تو تهران بردینگ پس دوحه به نیویورک رو داد برای مادرم رو نداد گفت صندلی خالی نداره. تو تهران کلی صحبت کردیم فایده نداشت گفتن تو دوحه یه سری رو اپگرید می کنن به بیزینس اکونومی جا خالی می شه اما نمی تونیم این کار رو انجام بدیم. ما رسیدیم دوحه ساعت ۶:۴۵ دقیقه پرواز ساعت ۸! گفتن صندلی خالی نداریم تا ساعت ۷:۴۵ مسوولش این طرف و اون طرف زد گفت برید واشنگتون از اونجا برید نیویورک من قبول نکردم. در نهایت یه جا خالی پیدا کرد نمی دونم چطوری! لابد به مامورای امنیتی گفته یکی تون حالا کوتاه بیاید با این پرواز یه نفر کمتر بره! جالب تر از همه اینکه به جای اینکه ناراحت باشن که صندلی ندارن و بلیط فروختن طلبکار بودن! وقتی من خواستم مدیرشون رو ببینم جاش مامور اف بی آی فرستادن ماموره اومد پاسپورتم رو نگاه کرد و ویزا و بهم گفت وایسا اونجا حرف نزن وگرنه ظرف چند ثانیه ویزات رو کنسل می کنم!!! تجربه بسیار دل انگیزی شد پرواز با قطری عزیز و محترم!!!
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

نقل قول نوشته اصلی توسط mtehrani نمایش پست ها
    امیدوارم کسی تجربه ای که من داشتم دیروز رو نداشته باشه: دیگه با قطری پرواز نمی گیرم در هیچ صورت!!! بلیط فروخته صندلی نداره! با مادرم سفر می کردم برای من تو تهران بردینگ پس دوحه به نیویورک رو داد برای مادرم رو نداد گفت صندلی خالی نداره. تو تهران کلی صحبت کردیم فایده نداشت گفتن تو دوحه یه سری رو اپگرید می کنن به بیزینس اکونومی جا خالی می شه اما نمی تونیم این کار رو انجام بدیم. ما رسیدیم دوحه ساعت ۶:۴۵ دقیقه پرواز ساعت ۸! گفتن صندلی خالی نداریم تا ساعت ۷:۴۵ مسوولش این طرف و اون طرف زد گفت برید واشنگتون از اونجا برید نیویورک من قبول نکردم. در نهایت یه جا خالی پیدا کرد نمی دونم چطوری! لابد به مامورای امنیتی گفته یکی تون حالا کوتاه بیاید با این پرواز یه نفر کمتر بره! جالب تر از همه اینکه به جای اینکه ناراحت باشن که صندلی ندارن و بلیط فروختن طلبکار بودن! وقتی من خواستم مدیرشون رو ببینم جاش مامور اف بی آی فرستادن ماموره اومد پاسپورتم رو نگاه کرد و ویزا و بهم گفت وایسا اونجا حرف نزن وگرنه ظرف چند ثانیه ویزات رو کنسل می کنم!!! تجربه بسیار دل انگیزی شد پرواز با قطری عزیز و محترم!!!
    خب قاطر ارويز از اين تجربيات زياد داره
    سريع يه متن شكايت نامه تنظيم كنيد
    ما مامور اف بی آی نداريم توی فرودگاه دوحه كارمند های‌ چك ويزای قطری هستند كه اصلن حق نداشتند همچين عسلی بخورند

سلام
    می خواستم ببینم کسی از دوستان تجربه سفر با قطری به آمریکا داشته که قسمتی از مسیر داخلی آمریکا با ایرلاین دیگری باشه؟ و اگر بله آیا مجبور به پرداخت اضافه بار شدند برای قسمت آخر سفر یا نه؟ پدر و مادر من برای مسیر مشهد-دوحه- شیکاگو- پتزبورگ می خواهند از قطری بلیت بگیرند که تا شیکاگو/نیوییورک با قطری هست و بعد با آمریکن ایرلان. دفتر قطری بهشون گفته که اگر چه بلیت رو اونها صادر می کنند و پرواز کد شیر هست ولی بارشون رو باید شیکاگو تحویل بگیرند و برای قسمت آخر باید 70 دلار اضافه بار بدهند چون آمریکن ایر لاین بار مجاز مجانی نداره. من سایت قطر ایرلاین و آمریکن ایرلاین رو هم چک کردم و همین موضوع رو هر دو جا دیدم که بار مجاز فقط برای پرواز های همان ایرلاین اعتبار دارد و قسمتی از پرواز که با ایرلاین دیگری انجام می شود شامل مقررات آن ایرلاین می شود. ولی اینجا ظاهرا دوستان نظر دیگه ای دارند و در جواب یکی دیگه از دوستان که همین مورد رو از دفتر قطری شنیده اند بهشون گفتند که اشتباه از دفتر بوده. می خواستم ببینم کسی در شرایط مشابه قرار گرفته و تجربه دست اول هست در این مورد که بتونیم بهش استناد کنیم؟ ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم ببینم کسی از دوستان تجربه سفر با قطری به آمریکا داشته که قسمتی از مسیر داخلی آمریکا با ایرلاین دیگری باشه؟ و اگر بله آیا مجبور به پرداخت اضافه بار شدند برای قسمت آخر سفر یا نه؟ پدر و مادر من برای مسیر مشهد-دوحه- شیکاگو- پتزبورگ می خواهند از قطری بلیت بگیرند که تا شیکاگو/نیوییورک با قطری هست و بعد با آمریکن ایرلان. دفتر قطری بهشون گفته که اگر چه بلیت رو اونها صادر می کنند و پرواز کد شیر هست ولی بارشون رو باید شیکاگو تحویل بگیرند و برای قسمت آخر باید 70 دلار اضافه بار بدهند چون آمریکن ایر لاین بار مجاز مجانی نداره. من سایت قطر ایرلاین و آمریکن ایرلاین رو هم چک کردم و همین موضوع رو هر دو جا دیدم که بار مجاز فقط برای پرواز های همان ایرلاین اعتبار دارد و قسمتی از پرواز که با ایرلاین دیگری انجام می شود شامل مقررات آن ایرلاین می شود. ولی اینجا ظاهرا دوستان نظر دیگه ای دارند و در جواب یکی دیگه از دوستان که همین مورد رو از دفتر قطری شنیده اند بهشون گفتند که اشتباه از دفتر بوده. می خواستم ببینم کسی در شرایط مشابه قرار گرفته و تجربه دست اول هست در این مورد که بتونیم بهش استناد کنیم؟ ممنون از راهنماییتون
    شما فكر مي كنيد كه دفتر قطری چه شخصي كار ميكنه ؟!‌ همون كارمند های‌ سابق آژانس .
    خيلی‌ اطلاعات محدودی دارند و اخبار ارلاينزها و مسير ها رو كه هيچ اخبار ارلاينز خودشون رو هم تعقيب نمي كنند.
    مقدار بار مجانی رو خود سيستم مشخص مي كنه و توی بليت درج شده وقتي براي سگمنت سوم بليت هم نوشته 2PC ديگه اينجا حرف كسی ديگه ملاك نيست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)