نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 991 از 1383 نخستنخست ... 4918919419819829839849859869879889899909919929939949959969979989991000100110411091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,901 تا 9,910 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام جناب پیرسون ممنون میشم در رابطه با موضوع زیر راهنماییم کنید. من برا 8 آگوست از سایت امریکن ایرلانز برا کلومبوس اوهایو با ویزا کارت بلیط گرفتم. یه رسید اینترنتی بلیط برام فرستادن که توش نوشته اول از تهران با هواپیمایی اتحاد میرم ابوظبی. بعد با امریکن ایرلاینز میرم نیو یورک و بعدش دوباره با یه شرکت همکار امریکن ایرلاینز میرم کلومبوس. فقط می خواستم ببینم روز پرواز همین رسید رو ببرم فرودگاه کافیه یا باید به هواپیمایی اتحاد زنگ بزنم یا کلا با جایی هماهنگ کنم؟ در ضمن تو رسیدی که بهم دادن نوشته meal N/A یعنی تو هواپیما بهم غذا نمیدن؟ مگه میشه پرواز 13 - 14 ساعته غذا نداشته باشه؟ موقع خرید بلیط چیزی در این باره که غذا نداره ننوشته بود.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix70 نمایش پست ها
    شما از کدوم سایت میگید. من قیمت زیر 1000 دلار هم دیدم ولی سوالم این نیست که میتونم بگیرم یا نه. سوالم اینه که بهتره بگیرم آنلاین ؟ و اگر آنلاین بخرم امکان کنسل کردنش هست ؟
    یا اینکه کلا صبر کنم شاید آژانسای ایران پرواز باز شد واسشون؟
    دوست عزیز خریدن و نخریدن به خودتون و شرایطتون بستگی داره ولی شما خودتون باید تصمیم بگیرید.ولی توی سایت KLM بلیط آنلاین هم وجود داره که بدون هزینه ی تغییر تاریخ و کنسلی باشه.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

سلام دوستان عزیز! خرید از سایت چیپوایر مشکل خاصی داره؟(تاریخ رو نمی خوام تغییر بدم. مشکل دیگری هست؟) این سهمیه ایران چیه که بعضی افراد بلیطشون به این دلیل کنسل شده؟
    اگر پرواز از باکو باشه برای رفتن به باکو با توجه به دسترسی به بار بعد از کنترل پاسپورت آیا نیازی به ویزا هست؟

Junior Member

سلام آقای پیرسون. من باید 25 آگوست آمریکا باشم. شهر مقصد من New Brunswick هستش و خود دانشگاه پیشنهادش فرودگاه Newark یا JFK هست. من سایت های تورکیش ایرلاین و فلای امریت رو چک کردم. قیمت اکونومی امارات به صرفه تر بود. چند تا سوال داشتم.
    1-فاصله 2 ساعت بین پرواز کم نیست برای تعویض هواپیما؟
    2-از اونجا که دانشجویی میرم می خوام بتونم بیشترین بار ممکن رو ببرم. به نظرتون چه هواپیمایی بهتره از این نظر؟
    3-از نظر قیمتی چه ایرلاینی بهتره؟
    4- امکانات کلاس اکونومی و بیزینس چقدر تفاوت داره؟
    5- بهترین جا برای گرفتن بلیط در ایران کجاس؟
    6- اگه 23 آگوست برم بهتره یا 24 هم می رسم؟ البته چون می خوام برم خوابگاه نمی خوام دیروقت برسم.
    ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام بچه ها
    من گرین کارد آمریکا رو دارم، و چون با یه آمریکایی ازدواج کردم فامیلی ثبت شده تو گرین کارد فامیلی همسرم هست و پاسپورتم به فامیلی ایرانیم
    من الان میخوام یه سفر به ایران داشته باشم، میدونم که واسه از آمریکا به ایران مشکلی ندارم که با فامیلی ایرانی خودم بلیط بگیرم ، ولی نمیدونم برای برگشت باید چی کار کرد.
    امیدوارم کسی بتونه کمک کنه
    به نظر شما اگه بلیط برگشت رو با فامیلی ایرانی بگیرم ولی قطعا در عوض کردن پروازها دچار مشکل خواهم شد، ولی اگه برگه ازدواج و گرین کارد رو همراه داشته باشم کافیه؟
    ممنون از کمکتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_30vil نمایش پست ها
    فقط می خواستم ببینم روز پرواز همین رسید رو ببرم فرودگاه کافیه یا باید به هواپیمایی اتحاد زنگ بزنم یا کلا با جایی هماهنگ کنم؟ در ضمن تو رسیدی که بهم دادن نوشته meal N/A یعنی تو هواپیما بهم غذا نمیدن؟ مگه میشه پرواز 13 - 14 ساعته غذا نداشته باشه؟ موقع خرید بلیط چیزی در این باره که غذا نداره ننوشته بود.
    روز پرواز بدون اون ورق هم بريد فرودگاه ميتونيد پرواز كنيد
    ننوشته غذا نميدن نوشته غذاي خاصي انتخاب نكرديد

نقل قول نوشته اصلی توسط nshervsampad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز! خرید از سایت چیپوایر مشکل خاصی داره؟(تاریخ رو نمی خوام تغییر بدم. مشکل دیگری هست؟) این سهمیه ایران چیه که بعضی افراد بلیطشون به این دلیل کنسل شده؟
    اگر پرواز از باکو باشه برای رفتن به باکو با توجه به دسترسی به بار بعد از کنترل پاسپورت آیا نیازی به ویزا هست؟
    براي خريد بليت آنلاين بايد حتمن به نكات زير توجه بفرماييد
    1. بليت غير قابل استرداد هست
    2. بليت قابليت تغيير تاريخ ندارد
    3. امكان رزرو بليت رو نداريد بايد آنی بليت رو بخريد
    4. بايد به ويزای ترانزيت توجه بفرماييد هر مسيری رو با توجه به اينكه پاسپورت ايرانی داريد نمي تونيد بگيريد
    5. بليت توی قيمت يكسان با بليت هاي سيستمي خريدش به دليل از بين بردن آپشن های استرداد تغيير تاريخ و حاضر نشدن در فرودگاه منطقی نيست
    6. هميشه قيمت هاي ارزونتر از ارلاينز ها و يا نمايندگي فروششون آژانس ها ندارند بايد ابتدا قيمت گرفته شود. مخصوصن مسير های داخل امريكا.
    7. در بعضی مواقع اغلب در هايسيزن اين سايت ها پروازهايي كه موجود نميباشند رو AVAILABLE برای مسافر نشون ميدهند كه در هنگام نهايي كردن خريد قيمت رو تغيير ميدهند و يا كلن ميگن بليتي موجود نيست براي همين قيمت هاش مخصوصن توي هايسيزن 100 درصد قابل استناد نيست
    8. در هنگامي كه يك از پرواز ها توي مسير كنسلي داشته باشد ارلاينز بعدي مسئوليت به عهده نميگيرد و مسافر رو به سايت های فروش آنلاين بليت ارجاع ميدهد كه كاستومر ساپورت بسيار ضعيفي در اين مواقع دارند
    9. در بعضي از موارد كه امكان بار مجاني دو تيكه اي داريد ممكنه مقدار بار مجاني به دليل كانكت ارلاينز هاي مختلف يك تيكه شود

خريد از آژانس های آنلاين بليت مثل چيپ و ار يا كاياك و يا غيره در موارد زير فقط منطقي هست:

1. از داشتن ويزا تون 100 در صد مطمئن باشد يعنی پس از اخذ ويزا خريد رو انجام دهيد
    2. قيمت بليت حداقل 20 درصد ارزونتر از بليت هاي موجود ديگه باشه تا از بين بردن آپشن های بليت و ريسك مشكلات احتمالي بالا رو توجيه كنه
    3. از عدم نياز به ويزای ترانزيت و فاصله پروازی مطمئن باشد . مثلن اولين استاپ تون در امريكا اگر ادامه مسير داشته باشيد بايد سه ساعت باشه حداقل

نقل قول نوشته اصلی توسط nkmech نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون. من باید 25 آگوست آمریکا باشم. شهر مقصد من New Brunswick هستش و خود دانشگاه پیشنهادش فرودگاه Newark یا JFK هست. من سایت های تورکیش ایرلاین و فلای امریت رو چک کردم. قیمت اکونومی امارات به صرفه تر بود. چند تا سوال داشتم.
    1-فاصله 2 ساعت بین پرواز کم نیست برای تعویض هواپیما؟
    2-از اونجا که دانشجویی میرم می خوام بتونم بیشترین بار ممکن رو ببرم. به نظرتون چه هواپیمایی بهتره از این نظر؟
    3-از نظر قیمتی چه ایرلاینی بهتره؟
    4- امکانات کلاس اکونومی و بیزینس چقدر تفاوت داره؟
    5- بهترین جا برای گرفتن بلیط در ایران کجاس؟
    6- اگه 23 آگوست برم بهتره یا 24 هم می رسم؟ البته چون می خوام برم خوابگاه نمی خوام دیروقت برسم.
    ممنون از پاسختون
    سلام
    1. بستگي داره اين دوساعت كجا باشه. دو ساعت براي ترانزيت زياد ولی برای عبور از مرز هوايي كم هست
    2. تقريبن همه ي پرواز ها به امريكا امكان دو تيكه بار مجاني داريد. اون هايي هم كه يك تيكه مجاني داريد ميتونيد با پرداخت جريمه تبديل به دو تيكه كرد بار رو
    اين سوال اساسن غلط هست چون هر چقدر بخواهيد با پرداخت هزينه ميتونيد بار ببريد و قيمت تمام شده بليت اهميت دارد در اصل نه مقدار بار مجانی
    3. امارت فعلن بهترين قيمت را دارد هنوز
    4. اين سوال كلي هست و جوابش طولاني . ميشه به صورت خلاصه گفت هيچ شباهتي باهم ندارند.
    از صف اول CHECK-IN نوع پذيرايي داخل هواپيما، امكانات لانج فرودگاه مقدار بار مجاني تا سوار و پياده شدن به هواپيما باهم اختلاف دارند. نوع صندلي و مقداري كه خم ميشه مهمترين اختلافشون هست.
    5. بهترين جا وجود ندارد بسته به نوع بليتي كه ميخواهيد بگيريد دارد
    6. بستگي به SCHEDULE پروازتون داره. از ايران به امريكا ممكنه همون روز برسيد ممكنه فرداش برسيد

نقل قول نوشته اصلی توسط pamson نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من گرین کارد آمریکا رو دارم، و چون با یه آمریکایی ازدواج کردم فامیلی ثبت شده تو گرین کارد فامیلی همسرم هست و پاسپورتم به فامیلی ایرانیم
    من الان میخوام یه سفر به ایران داشته باشم، میدونم که واسه از آمریکا به ایران مشکلی ندارم که با فامیلی ایرانی خودم بلیط بگیرم ، ولی نمیدونم برای برگشت باید چی کار کرد.
    امیدوارم کسی بتونه کمک کنه
    به نظر شما اگه بلیط برگشت رو با فامیلی ایرانی بگیرم ولی قطعا در عوض کردن پروازها دچار مشکل خواهم شد، ولی اگه برگه ازدواج و گرین کارد رو همراه داشته باشم کافیه؟
    ممنون از کمکتون.
    اگر فقط يك گذرنامه ايرانی داريد بايد بليت به اسمی كه توي گذرنامه ايرانی تون هست باشد هميشه
    اگر گذرنامه امريكايي داريد بايد به اسم گذرنامه امريكايي تون بگيريد بليت رو
    برای داخل امريكا از اسم گرين كارتتون استفاده كنيد
    مغايرت اسمتون مشكلي نداره براي پرواز حتي اگر اسم كوچك تان هم تفاوت داشت باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اگر فقط يك گذرنامه ايرانی داريد بايد بليت به اسمی كه توي گذرنامه ايرانی تون هست باشد هميشه
    اگر گذرنامه امريكايي داريد بايد به اسم گذرنامه امريكايي تون بگيريد بليت رو
    برای داخل امريكا از اسم گرين كارتتون استفاده كنيد
    مغايرت اسمتون مشكلي نداره براي پرواز حتي اگر اسم كوچك تان هم تفاوت داشت باشه
    ممنون از جوابتون
    من فقط پاسپورت ایرانی دارم
    یعنی واسه برگشت از ایران، چون توی پاسپورتم هیچ مهر ویزایی نخورده و فامیلی من توی گرین کارت متفاوته تو فرودگاه ایران یا فرانکفورت مشکلی ایجاد نمیشە؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)