نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 685 از 1383 نخستنخست ... 1855856356756766776786796806816826836846856866876886896906916926936946957357851185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,841 تا 6,850 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah.shabnam نمایش پست ها
    قطر رو چک کردم فقط برای 18 آگست به مقصد دالاس داره که برای من دیره، امارات رو چک کردم که خیلی گرون بود، klm هم فقط پرواز به هیوستون داره، آلیتالیا تایم تیبلش تا 8 آگست رو فقط نشون میده ، لوفتانزا هم بسیار گرونه...

به نظر شما بهترین گزینه برای من چیه؟
    قطري 15 آگست جا داره به قيمت 4/900

Junior Member

دوستان چطوری میتونم آمار بگیرم ببینم از ۶ تا ۱۳ سپتامبر ، تهران-شیکاگو ایران ایر ترکیبی جا میده یا نه؟ رنج قیمتش رو دارین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ۱۰۰۰۰ مایل که چیزی نمیشه. با ۱۲۵۰۰ مایل توی low season یک بلیت یک طرفه داخل آمریکا میشه گرفت. حالا امریکن اومده در مورد چیزی که اصلا ربطی‌ بهش نداشته ۱۰۰۰۰ مایل داده، دمشون گرم.

ولی‌ اصل کاری قضیه دوحه هست. به هیچ وجه سر این قضیه کوتاه نیاید. این گم شدن چمدون‌ها در برابر برنامه‌ای که توی دوحه سرتون در آوردن هیچه. انقدر به قطری گیر بدید از روش‌های مختلف که بابت اون قضیه خسارت بدن. شما در مورد گم شدن چمدان و لباس هایی که مجبور شدید بخرید هم میتونید ادعای خسارت بکنید از قطری. این موارد کار طومار نوشتن و کمپین نیست، باید شکایت رسمی‌ نوشت و پیگیری کرد. "بازهم درخواست غرامت نقدی کنم" یعنی‌ چی‌؟ مشکل دقیقا همین کوتاه اومدن‌ها هست که اینها پررو میشن. جون هر کی‌ دوست دارید مثل بچه مثبت‌های مظلوم برخورد نکنید. اینجوری توی آمریکا کلاهتون پس معرکه است.

در ضمن با امریکن چک کنید که برای پرواز شیکاگو به سنت لوئیس هم مایل داده باشن بهتون. اگه قطری بابت قسمت‌های قبلی‌ پرواز (مشهد تا شیکاگو) بهتون مایل نداده بود، با امریکن چونه بزنید ببینید حاضر میشن برای اونها هم مایل بدن؟ اگه بابت اون قسمت‌های مشهد تا شیکاگو قطری بهتون مایل بده که دیگه کاریش نمیشه کرد.
    خیلی ممنون آقا مهراد گل.
    طبق فرمایشات شما که کم رو نباشیم الان از چمدونام که پاره شدن عکس گرفتیم تا بفرستیمو بازم درخواست غرامت کنم.آخه از طریق سایت قطری و از طریق ایمیل کاستومرسرویسش شکایت بلند بالا کردیم اما حتی یه ایمیل تایید برام نفرستادن که ایمیلمو گرفتن.خیلی عوضین.قطر 7122 بهم مایلیج داده اما تو سایت امریکن که میرم نتونستم جایی پیدا کنم که میسینگ مایلیجو کلیم کنم.الان دوباره به قطر ایمیل میزنم اگه بهم جواب ندادن به اون سایتی که مال اداره ترنسپرتیشن آمریکاست شکایت میکنم.بازم ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_84 نمایش پست ها
    خیلی ممنون آقا مهراد گل.
    طبق فرمایشات شما که کم رو نباشیم الان از چمدونام که پاره شدن عکس گرفتیم تا بفرستیمو بازم درخواست غرامت کنم.آخه از طریق سایت قطری و از طریق ایمیل کاستومرسرویسش شکایت بلند بالا کردیم اما حتی یه ایمیل تایید برام نفرستادن که ایمیلمو گرفتن.خیلی عوضین.قطر 7122 بهم مایلیج داده اما تو سایت امریکن که میرم نتونستم جایی پیدا کنم که میسینگ مایلیجو کلیم کنم.الان دوباره به قطر ایمیل میزنم اگه بهم جواب ندادن به اون سایتی که مال اداره ترنسپرتیشن آمریکاست شکایت میکنم.بازم ممنون
    همیشه در همه مکالمات با هر شخصی از هر کدوم از ایرلاین ها حتما بگید قصد دارید این تجربیات رو در سایت های Flyertalk و Airliners.net با بقیه به اشتراک بگذارید. این تکنیک خیلی مواقع خوب جواب میده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران-شریف

دوستان من بلیطمو به مقصد شارلوت از دفتر KLM تو تهران گرفتمو پرواز من تیکه اولش با oman air هستش و بعدش با KLM و آخرش با Delta Airways. بم گفتن فقط یه 23 کیلویی میتونم ببرم با یه کیف دستی. به نظرتون این محدودیت KLM هستش یا Oman Air و اگه محدودیت Oman Air فقط باشه و من بخوام 2تا 23 کیلویی ببرم با خودمو تیکه اولو جریمه بدم اصلا می ارزه و شامل حدودا چقد جریمه میشه اضافه بار کلا؟
    دوستان راهنمایی ندارن واسم؟ آخه یه 23 کیلویی خیلییییی کمه.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

این ۳ ۴ تا پست مربوط به شکایته خیلی مفید بود!
    از ۲۰ صفحه آخر برای من gain بیشتری داشت!.... متأسفانه یکی از مسائلی که یکی از استادهای ما میگفت که ایرانی ها تو امریکا باهاش سر و کار دارند همینه. مخصوصا از روند حقوقی اطلاع نداشتن و ایرانی بازی درآوردن(همین مرام و کمرو بودن و اطلاع نداشتن دوباره که خیلی مهمه) خیلی آسیب میزنه.
    اقا مهراد اون BBB چیکار میکنه دقیقا؟

Junior Member

سلام اقای پیرسون

من می خواستم برای هیوستن 8 سپتامبر یه پرواز با قطر رزرو کنم ولی از اونجا که هنوز ویزام نیومده بود شما فرمودید که اگر صبر کنم تا ویزام بیاد بهتره . الان 40 روزه برای ویزام منتظرم و برای مصاحبه، دوبی هم رفته بودم. اگه بخوام صبر کنم تا ویزام بیاد ممکنه برای این تاریخی که می خوام هر دو پرواز ترکیش و قطر پر بشه؟ این بلیط های قطر refundable هست؟ من با نمایندگی پرواز های قطر در تهران تماس گرفتم به من گفتن که refundable هست ولی راستش به قیمتش نمی خوره. ترسیدم که الان بگن refundable و رزرو کنم ولی اگه مجبور شم بلیط رو کنسل کنم قبول نکنند که کل پول رو برگردونند. ممنون میشم راهنماییم کنید

دوستان من بلیت واسه شیکاگو دارم اما جالا به علت ترنسفر گرفتن میخوام برم تگزاس. بهتره بلیتم رو کلاً کنسل کنم یا از اژانس پرواز داخلی از شیکاگو به تگزاس بگیرم؟ اینجوری پرواز داخلی بارم رو قبول می کنه یا باید جریمه اضافه بار بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran_em نمایش پست ها
    دوستان من بلیت واسه شیکاگو دارم اما جالا به علت ترنسفر گرفتن میخوام برم تگزاس. بهتره بلیتم رو کلاً کنسل کنم یا از اژانس پرواز داخلی از شیکاگو به تگزاس بگیرم؟ اینجوری پرواز داخلی بارم رو قبول می کنه یا باید جریمه اضافه بار بدم؟
    بستگی داره بلیت شیکاگوتون رو چند گرفتید و قیمت الان یک بلیت به تکزاس روی تاریخی که مایل هستید چند هست الان

نقل قول نوشته اصلی توسط yass20 نمایش پست ها
    سلام اقای پیرسون

من می خواستم برای هیوستن 8 سپتامبر یه پرواز با قطر رزرو کنم ولی از اونجا که هنوز ویزام نیومده بود شما فرمودید که اگر صبر کنم تا ویزام بیاد بهتره . الان 40 روزه برای ویزام منتظرم و برای مصاحبه، دوبی هم رفته بودم. اگه بخوام صبر کنم تا ویزام بیاد ممکنه برای این تاریخی که می خوام هر دو پرواز ترکیش و قطر پر بشه؟ این بلیط های قطر refundable هست؟ من با نمایندگی پرواز های قطر در تهران تماس گرفتم به من گفتن که refundable هست ولی راستش به قیمتش نمی خوره. ترسیدم که الان بگن refundable و رزرو کنم ولی اگه مجبور شم بلیط رو کنسل کنم قبول نکنند که کل پول رو برگردونند. ممنون میشم راهنماییم کنید
    توی اگست رو گفتم صبر کنید ویزاتون بیاد نه سپتامبر
    الان ۸ سپتامبر زیر ۲ میلیون میشه بلیط با قطری گرفت به هیوستون روی کلاس E که ارزش ریسکش رو داره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)