صفحه 215 از 216 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

سلام
    یکی از دوستان من، برای اتریش اقدام کرده بود و از housingvienna خوابگاه گرفته بود. که برای اینکار پول پیش و هزینه 3 ماه اجاره پرداخت شده بود.
    تاریخ خوابگاه هم مربوط به شروع فوریه بود که الان 8 روز میگذره از شروعش.
    اما جواب ویزاش متاسفانه منفی بود.
    اگه لطف کنید راهنمایی کنید که الان چطور میتونیم برای گرفتن پول پیش پرداخت شده اقدام کنیم ؟
    سپاس فراوان

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط surena_iran256 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان من، برای اتریش اقدام کرده بود و از housingvienna خوابگاه گرفته بود. که برای اینکار پول پیش و هزینه 3 ماه اجاره پرداخت شده بود.
    تاریخ خوابگاه هم مربوط به شروع فوریه بود که الان 8 روز میگذره از شروعش.
    اما جواب ویزاش متاسفانه منفی بود.
    اگه لطف کنید راهنمایی کنید که الان چطور میتونیم برای گرفتن پول پیش پرداخت شده اقدام کنیم ؟
    سپاس فراوان
    باید ایمیل بزنه و از خود خوابگاه بپرسه.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من پذيرش دانشگاه وين را دارم و يكماه ديگه وقت سفارت دارم
    ميخوام ملده در خونه يكي از اقوام بشم ، فاميلمون در وين به شهرداري رفته اونجا گفتن كه بايد طرف فرم تقاضاي ملده رو پر كنه و متقاضي باشه
    نمونه فرم تقاضا رو فرستاده كه من پر كنم ايميل بزنم سفارت ، ايا بجز تكميل فرم تقاضا ملده مدرك ديگه اي لازمه كه برا سفارت ايميل كنم ؟

كسي ملده شده كه مراحلش رو به من بگه
    ممنون ميشم پاسخ بدين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم در موجرد اجاره اقامت
    اونطور که بنده فهمیدم یکی از مدارک لازم برای ویزا خونه هست. و به نظر میاد oead روان ترین راه باشه. من با همسرم میخوایم برای ویزا اقدام کنیم. اینطور که توی oead نوشته باید ۲تا ۳۵ یورو بدیم تا بررسی کنن درخواست رو. بعدا هم دیپازیت ۷۵۰ تا ۹۰۰ یورویی رو بدیم تا ثبت قطعی شه و اون رو ببریم سفارت.
    1. اولین سوال اینه که از چند ماه دیگه باید رزروز خوابگاه رو انجام بدیم؟ من میخوام هرچه سریعتر وین باشم و کارم رو شروع کنم. سه ماه دیگه یعنی اول مرداد اونجا باشم. انگاری حداقل ۳ ماه طول میکشه از زمان تحویل مدارک تا اومدن ویزا.(در بهترین حالت)
    2. از زمانی که ۲ تا ۳۵ یورو رو بدیم چقدر طول میکشه و بعد از دادن دیپازیت چقدر طول میکشه نامه لازم برای سفارت رو بدن؟
    3. ظاهرا در مورد روند پرداخت این ۳۵ یوروها و دیپازیت خونه سفارت مدرک میخواد که کی و چجوری واریز کرده. باید چیکار کرد تو این مورد؟
    4. برای سفارت نامه اجاره ۱۲ ماهه میخواد درسته؟ قرار دادهای oead ۹ ماهس تا جایی که فهمیدم. درسته؟ باید چه کاری کرد تا نامه ۱۲ ماهه بده oead?خود oead توی روند application اینطور نوشته:
      If you need a confirmation of accommodation for 12 months for your visa application, please let us know separately using the field “note/comment/remark”.
    5. oead قرارداد ۱۲ ماهه رو مثلا از اول مرداد امسال تا اول مرداد سال آینده میده یا به پایان ترم وابسته هست؟
    6. اگه بخوام قبل از پایان قرارداد ۱۲ ماهه oead محل رو ترک کنم(شاید کلا از اتریش برم) روند چه طوری هست؟‌باید تا اخر ۱۲ ماه رو بپردازم؟ دیپازیت رو نمیدن؟ یه جا خوندم که تا اخر ترم(شایدم آخر قرارداد) باید پرداخت بشه با اینکه خودم یه مستاجر پیدا کنم.
    7. بین خوابگاه‌های مختلف oead توی وین چطوری میشه اطلاعات کسب کرد که کدوم بهتره؟ یا خیلی فرقی ندارن؟

Junior Member

سلام دوستان

در مورد رزرو خوابگاه من از استادم کمک خواستم و ایشون این خوابگاهها رو برای من فرستادند. البته برای شهر لئوبن. ولی کلا با جستجویی که من کردم خوابگاههای Milestone هم خوبند و شفاف تر از OeAD هستند. (هزینه مخفی ندارند.) .
    اگر کسی لئوبن میخواد خوابگاه بگیره، خوابگاه living campus تازه داره باز میشه و از 20 آگوست پذیرش میکنه و میشه رزرو کرد. چند تا نکته مهم داره. اولا میشه پیاده رفت دانشگاه. دوما هزینه رجیستر ترم اولش 159 یورو هست! ( یعنی تقریبا 40 درصد تخفیف) . بعلاوه محیط اطرافش باز هست. اگر کسی بخواد ماشین داشته باشه پارکینگ داره. و هزینه برای اینترنت و اینها نمیگیره. بر خلاف بقیه خوابگاهها از جمله milestone.
    ضمنا دپوزیت milestone فقط 550 یورو و دپوزیت living campus فقط 500 یورو هست.

Student dorm "Living Campus" Kreuzfeldweg 3, 8700 Leoben

+43 664/12 19 194

info(at)livingcampus.at
    www.livingcampus.at

"MILESTONE Student Living"

Schießstattstraße 9, 8700 Leoben

+43 1 919 509

connect(at)milestone.net

www.milestone.net

OeAD dormitory "mineroom"

Josef-Heißl-Straße 26, 8700 Leoben

mineroom(at)oead.at

+43 1 3842 402-8001

www.housing.oead.at

سلام دوستان. من ١٨ تير نوبت مصاحبه دارم ولي هنوز نتونستم خوابگاه رزرو كنم. به هر خوابگاهي ايميل ميزنم فقط تا اخر اگوست ٢٠١٩ ميتونن رزرو كنن. من قصد رفتن براي ترم بهمن (Feb2019) دارم. OeAD از Feb2019 تا Aug2019 رزرو ميكنه و ميگه فعلا تا اگوست قرارداد داريم و براي تمديد يك ساله توي اپريل ٢٠١٩ درخواست افزايش زمان قراردادتو بده تا يكساله بشه. مي خواستم ببينم چجوري الان ميتونم از Feb2019 تا Feb 2020 خوابگاه رزرو كنم چون سفارت قرارداد يك ساله ميخاد مثل اينكه.
    متشكرم از همه

دوستان کسی میتونه کمک کنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام
    گویا قراردادهای خوابگاه‌ها یه ترمی شده.
    من شنیدم که یه بند داخل قرارداد خوابگاه‌ها هست که گفته شده که قابل تمدید به یک سال هم خواهد بود. اگه نیست شاید بتونید از مسوولی که باهاش مکاتبه میکنید بخوایید که داخل قرارداد درج کنند ‌(البته اگه قانونی برای تغییر بندهای قراردادو داشته باشن).

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad3463 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ١٨ تير نوبت مصاحبه دارم ولي هنوز نتونستم خوابگاه رزرو كنم. به هر خوابگاهي ايميل ميزنم فقط تا اخر اگوست ٢٠١٩ ميتونن رزرو كنن. من قصد رفتن براي ترم بهمن (Feb2019) دارم. OeAD از Feb2019 تا Aug2019 رزرو ميكنه و ميگه فعلا تا اگوست قرارداد داريم و براي تمديد يك ساله توي اپريل ٢٠١٩ درخواست افزايش زمان قراردادتو بده تا يكساله بشه. مي خواستم ببينم چجوري الان ميتونم از Feb2019 تا Feb 2020 خوابگاه رزرو كنم چون سفارت قرارداد يك ساله ميخاد مثل اينكه.
    متشكرم از همه

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Green_Blue نمایش پست ها
    سلام
    گویا قراردادهای خوابگاه‌ها یه ترمی شده.
    من شنیدم که یه بند داخل قرارداد خوابگاه‌ها هست که گفته شده که قابل تمدید به یک سال هم خواهد بود. اگه نیست شاید بتونید از مسوولی که باهاش مکاتبه میکنید بخوایید که داخل قرارداد درج کنند ‌(البته اگه قانونی برای تغییر بندهای قراردادو داشته باشن).
    ممنون از شما.

برای پرداخت دپازیت 950 یورویی شنیدم اخیراً سفارت قبول نمیکنه کسی از کشور دیگه واریز کنه و باید حتما صرافی از ایران واریز کنه.کسی اطلاعی از صحت این داره ؟
    با توجه به اینکه الان صرافی ها انتقال نمیدن پس راه حل واریز وجه به خوابگاه چجوریه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

از کجا این موضوع رو میدونید؟ من دقیقا میخواستم کسی از خارج برام دیپازیت oead رو وریز کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad3463 نمایش پست ها
    ممنون از شما.

برای پرداخت دپازیت 950 یورویی شنیدم اخیراً سفارت قبول نمیکنه کسی از کشور دیگه واریز کنه و باید حتما صرافی از ایران واریز کنه.کسی اطلاعی از صحت این داره ؟
    با توجه به اینکه الان صرافی ها انتقال نمیدن پس راه حل واریز وجه به خوابگاه چجوریه ؟