نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام و خسته نباشید .
    من سعی کردم جواب سوالم رو از مطالب قبلی در بیارم اما با مقایسه با سایت های مهاجرت کشور ها کمی گیج شدم . من میخوام برای نیروی متخصص تو کشور هایی مثل استرالیا و نیوزلند و یا کانادا شرکت کنم ( سیستم امتیاز گیری) تو پیش نیاز هاشون هم آیلتس رو قبول دارن و هم معادل اوون نمره در تافل اما اینجا میبینم خیلی از دوستان گفتن برای مهاجرت فقط آیلتس و برای پذیرش دانشجویی تافل میخواستم من رو راهنمایی کنید که آیا برای مهاجرت هم تافل رو قبول میکنن ؟ ممنون از پاسخ هایی که میدید.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط yahyaa نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید .
    من سعی کردم جواب سوالم رو از مطالب قبلی در بیارم اما با مقایسه با سایت های مهاجرت کشور ها کمی گیج شدم . من میخوام برای نیروی متخصص تو کشور هایی مثل استرالیا و نیوزلند و یا کانادا شرکت کنم ( سیستم امتیاز گیری) تو پیش نیاز هاشون هم آیلتس رو قبول دارن و هم معادل اوون نمره در تافل اما اینجا میبینم خیلی از دوستان گفتن برای مهاجرت فقط آیلتس و برای پذیرش دانشجویی تافل میخواستم من رو راهنمایی کنید که آیا برای مهاجرت هم تافل رو قبول میکنن ؟ ممنون از پاسخ هایی که میدید.
    دوست عزیز.
    برای مهاجرت آیلتس جنرال ک نسبتا ساده تر از آکادمیک هستش، نیاز دارید. مینیمم نمره هم معمولا خیلی پایین تر از دانشگاه هستش.

در آیلتس آکادمیک یا تافل، محتوا اصولا علمی مطرح میشه ،چون فضا و کاربردش آکادمیک و در کلاس درس هستش.

شما حتی برای مهاجرت هم سمت تافل نرید، اصولا نمرات پایین در آیلتس بسیار راحتتر هستن تا تافل!
    ولی بعد از یه سطحی مثل آیلتس 8، گرفتن آیلتس 8.5 یا 9 خیلی سختر هستش تا تافل 110 به بالا!
    گرچه من سایت دانشگاههای استرالیا یا نیوزلند رو میبنیم،
    اونا آیلتس اورال 6 رو معادل 79 تافل، اورال 7 رو معادل 94، 6.5 رو معادل 84-86 مبینن.
    برای ساب اسکیل هاش،
    6 معادل 19 هستش یا 18.
    6.5 معادل 22-24 بخش رایتینگ، و 20 تا 22 برای بقیه مهارتهای تافل.
    ساب اسکیل 7 رو معمولا نمره 25-27 رایتینگ، 24-26 ریدینگ میزنن.

حتی مثلا دیدم ک 90 تافل رو معادل 7 ایلتس بزنن.

در دانشگاههای اروپایی و بخصوص انگلیس اما داستان فرق داره!
    و جهت گیری به سمت ایلتس سوق داره!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

سلام و خسته نباشید .
    در قسمت زیر پست های بنده لینکی هست که پاسخ شما رو میده.

بصورت خلاصه مهاجرت به روش نیروی متخصص و امتیاز گیری بسیار رقابتی و سخت شده و شما نیاز به نمرات بسیار بالای آیلتس دارید که در این مقوله در لینک زیر مفصل بحث شده و نتیجه هم اینه که بهترین مشاوره پرهیز از آزمون آیلتس هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

سلام و خسته نباشید .

سلام دوست عزیز
    من جدیداً چک کردم، نیوزلند و استرالیا تافل رو قبول دارن الان برای مهاجرت ولی کانادا نه
    البته مثلاً استرالیا میگه اگه همه اسکیل های آیلتس رو بالای 7 بشی بهت 10 امتیاز میدم ولی همون امتیاز رو از تافل بخوای بگیری مینیمم هر اسکیل فرق میکنه واسه استرالیا. مثلاً میگه رایتینگ بالای 27 و اسپیمینگ بالای 23. ریدینگ و لیسنینگ هم فکر کنم بالای 24 میخواد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)