صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: آشنايي كساني كه سال ٢٠١٦ براي استراليا پذيرش گرفتن

پیش فرض پاسخ : آشنايي كساني كه سال ٢٠١٦ براي استراليا پذيرش گرفتن

ارشد ECU، از خطه تابان غرب استرالیا! از فوریه اینجا هستم. سلام راستی!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sirvan87 نمایش پست ها
    سلام و ممنون بابت تبریک
    انشالا که کار شما هم راه میوفته . نخیر من بورس ندارم . برای مستر بورس معمولا گیر نمیاد . هزینه شخصی هستم . مقاله خارجی که ندارم و نمره آیلتسم هم 7.5 بود . بله از طریق ایجنتی که خود دانشگاه معرفی کرد اقدام کردم . ویزا رو هم با همکاری اون ها گرفتم . بله حدودا 4 میلیون به این ایجینته دادم . خواستید اسمشم بگم . سوال دیگه ای بود در خدمتم .
    سلام

امکانش هست پخ رو کنترل کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    سلام دوستان. منم از دانشگاه موناش پذیرش با بورس گرفتم.
    تاریخ شروع ۱۶ سپتامبر هست ولی فکر نمی کنم تا اون موقع من و همسزم بتونیم ویزا بگیریم. میخام یکی دو ماه دیفر کنم. در حال آماده سازی مدارک هستم و به زودی اپلیکیشن ویزا لاج خواهم کرد.
    اگه کسی هست که میخاد بیاد ملبورن یا داره واسه ویزا اقدام میکنه خوشحال میشم بتونیم به هم کمک کنیم.
    سلام

امکانش هست شماره یا ایمیلتون رو بفرمایید تا چند سوال از شما داشته باشم؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sirvan87 نمایش پست ها
    سلام . ترم دوم 2016 برای مستر رشته ict در ولنگانگ پذیرش گرفتم .
    سلام دوست عزيز من هم هم رشته اي شما در فوريه هستم ويزا هم گرفتم اساتيد ، سطح علمي ، فشار درسي ، وقت آزاد ، چطوره ؟
    راستي كتاب يا جزوه اي هم ميخواد با خودم بيارم ، آي پد يا لپ تاب با خودم بيارم يا اونجا بخرم ؟ ممنون از راهنمايي تون نومبر بليط دارم ميخواستم بدونم اگر جايي رو بخوام واسه يك هفته بوك كنم تا بيام سر حوصله يه جاي خوب بگيرم كجا ميتونم برم البته خيلي هم نميخوام گرون باشه بازم ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Davoodsw3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز من هم هم رشته اي شما در فوريه هستم ويزا هم گرفتم اساتيد ، سطح علمي ، فشار درسي ، وقت آزاد ، چطوره ؟
    راستي كتاب يا جزوه اي هم ميخواد با خودم بيارم ، آي پد يا لپ تاب با خودم بيارم يا اونجا بخرم ؟ ممنون از راهنمايي تون نومبر بليط دارم ميخواستم بدونم اگر جايي رو بخوام واسه يك هفته بوك كنم تا بيام سر حوصله يه جاي خوب بگيرم كجا ميتونم برم البته خيلي هم نميخوام گرون باشه بازم ممنونم
    دوست من با خانومش یکسالی هستن که ولنگونگ زندگی می کنن . و با هم در تماسیم . من اطلاعاتی که ازش همش میگیرم رو میگم .
    وسایل هرچی میخوای ببری حساب شده ببر . ای پد و موبایل و لپ تاب ببر حتما اونجا گرونتره . سیم کارت که بگیری پلتنی داره که با ایران 250 دقیقه مجانی میتونی صحبت کنی .
    ایرانی زیاد هستش تو این دانشگاه , رستوران ایرانی هم تو شهر هستش . جمعیت شهر حدود 400 هزار نفر و شهر کوچیک و نزدیک به دریا و یک پارک جنگلی بزرگ و در کل جای سر سبز و قشنگیه و 87 کیلومتر یا سیدنی که مرکز نیو ساوت ولز هستش فاصله داره و از طریق اتوبوس و قطار هم قابل رفت آمد به سیدنی هستش .
    ورود شما که به همون فرودگاه سیدنی هستش و پس از اگه شانس بیارید اتوبوس های دانشگاه ولنگونگ هم میتونید برید به ولنگونگ . رایگان .
    وقت آزاد رو که همون دو روز هفته رو کامل داری و با دوستانی که پیدا می کنی میتونی بگذرونی . هوا هم عالیه در کل . سطح علمی هم عالیه و طبق لیست وزارت علوم در درجه خوب هستش .
    کتاب نمخیواد ببری و همونجا کتابخانه بگیر . واسه خونه دقیق نمیدونم چه راهنمایی کنم که گرفتار نشی . ولی میخوای بگو تاکسی مستقیم ببرتت هتل . تا با ارامش خونه پیدا کنی . هتل هم واسه یه هفته فرقی نداره چقدر میشه . به نظرم خوبه وو احتمالا صبحانه هم میدن و اینکه همون لحظه اول با یه سکوت کامل روبرو نمیشی بهتره . من خودم ایشالا تا 6 ماه دیگه واسه همین دانشگاه اقدام میکنم . تا بیام نزدیک دوستم . البته اولویت بعدیم هم برای بریزبن هستش که یکی دیگه از دوستام اونجا هستش . البته برای مقطع دکتری با بورس . .. اگه رفتی یه امار بورس رو برام بفرستی ممنون میشم که به نظرت موفق میشم یا نه . و از چه طریقی برای اپلای اقدام کردی . خودت یا موسسه ..

Junior Member

سلام دوستان
    من اگر ویزام بیاد که البته تازه فرستادم (حدود یک ماه) و معلوم نیست بیاد قصد دارم اواخر آذر یا همون November برم ملبورن برای تحصیل دکترا. از دوستان اگر کسی قصد داره بره و یا قصد گرفتن خونه مشترک داره خیلی خوشحال میشم با هم آشنا بشیم تا اگه یه وقت ویزا ما اومد با هم همراه و همسفر باشیم.
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alimalakooti نمایش پست ها
    phd برق آدلاید با اسکالرشیپ ASI

سلام دوست عزیز
    بهتون تبریک میگم، من یکسری سوال در مورد پروسه اپلای برای دانشگاه آدلاید داشتم. میتونم ازتون کمک بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and tech.

منم پدیرش فول فاند RMIT

Junior Member

سلام منم تصمیم دارم برای موناش اقدام کنم میشه لطف کنید و شرایطی که داشتین رو بگین. منظورم دانشگاه و معدل و تعداد مقالات و ....
    مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    سلام دوستان. منم از دانشگاه موناش پذیرش با بورس گرفتم.
    تاریخ شروع ۱۶ سپتامبر هست ولی فکر نمی کنم تا اون موقع من و همسزم بتونیم ویزا بگیریم. میخام یکی دو ماه دیفر کنم. در حال آماده سازی مدارک هستم و به زودی اپلیکیشن ویزا لاج خواهم کرد.
    اگه کسی هست که میخاد بیاد ملبورن یا داره واسه ویزا اقدام میکنه خوشحال میشم بتونیم به هم کمک کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

سلام دوستان
    من از Bond University پذیرشو فاند گرفتم برای دکتری مدیریت پروژه... کسی هست از این دانشگاه؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)