صفحه 40 از 859 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090140540 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : براي دانشگاه‌هاي كانادا اوضاعم چطوره؟

شما روی GRE تمرکز کنید و مطمئن باشید که نمره خوبی اگه بیارید حتما می تونید پذیرش بگیرید

Junior Member

سلام دوستان
    معدل دوره لیسانسم 17.69 و فوقم 17.79 بود. مقاله 2 تا خارجی دارم و یک کنفرانس. بعلاوه کارگاههای آموزشی که رفتم. دوره لیسانس جزء دانشجویان استعداد درخشان بودم. چقدر شانس پذیرش از کانادا دارم. ضمنا آیا کارگاه آموزشی که شرکت کردم، امتیاز مثبت محسوب می شه یا نه؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

سلام

معدلتون خوبه و مقاله هم دارید. به استعداد درخشان هم میشه تو توصیه نامه اشاره کرد و نکته مثبتی باشه براتون. تا اینجا من رزومتون رو خوب میبینم و احتمال زیاد می دم اگه زبان هم نمرتون بالا بیاد بتونید از دانشگاه های خوبی پذیرش بگیرید.
    اگه کارگاه هایی که رفتین به زمینه ای که می خواید ادامه بدین مربوط باشه حتما نکته قوت خواهد بود براتون
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

hello everybody!!i had a question if some one can answer me : i'm gratuated in electrical engineering and i'd like to apply for one of universities in waterloo,but my GPA is not good at all about 13 from mazandaran university.i'm not intersted in using funds.according to these conditions,can i be hopeful to be accepted?

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوناییکه کانادا هستین لطفا راهنمایی کنین!

سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد هستم ، معدل کل بنده بالای 16 هستش.بیشتر از 9 سال سابقه کار در زمینه تخصصی خودم ( شبکه های کامپیوتری) دارم .11 تا مدرک بین المللی دارم (سیسکو - مایکروسافت-کامپیتا)
    هنوز مدرک زبان ندارم یعنی درحال گذراندن دوره هستم فکرمیکنم Ielts را بالای 6 بشم
    مدرک gre ندارم
    کار پژوهشی یا مقاله هم ندارم البته در حال حاضر دارم روی 2 تا مقاله کار می کنم و حدودا 3 ماه دیگه وقت نیازدارم به نتیجه برسم
    در حال حاضر در حال ارسال مدارک برای سینگا(پذیرش از سنگاپور) هستم. ولی خوب تا اونجا که میدونم با این شرایطی که من دارم احتمال گرفتن پذیریش 50 - 50 هستش و من نمی خوام شانس پذیرش از دانشگاه های دیگر رو از دست بدم چون باید تا سال دیگه حتما از یه جا پذیرش بگیرم
    می خواستم دوستان و اساتید به من کمک کنن و بگن با این شرایطی که دارم،بهتره واسه کدوم کشور ها اقدام کنم تا احتمال پذیرشم بالا بره
    البته می خوام از جایی پذیرش بگیم که همراه با فاند یا همون کمک هزینه تحصیل(این قسمت برام خیلی مهم هستش) باشه.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

من دانشجوی ترم آخر مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد هستم ، معدل کل بنده بالای 16 هستش.بیشتر از 9 سال سابقه کار در زمینه تخصصی خودم ( شبکه های کامپیوتری) دارم .11 تا مدرک بین المللی دارم (سیسکو - مایکروسافت-کامپیتا)
    مدرک gre ندارم
    کار پژوهشی یا مقاله هم ندارم البته در حال حاضر دارم روی 2 تا مقاله کار می کنم و حدودا 3 ماه دیگه وقت نیازدارم به نتیجه برسم
    در حال حاضر در حال ارسال مدارک برای سینگا(پذیرش از سنگاپور) هستم. ولی خوب تا اونجا که میدونم با این شرایطی که من دارم احتمال گرفتن پذیریش 50 - 50 هستش و من نمی خوام شانس پذیرش از دانشگاه های دیگر رو از دست بدم چون باید تا سال دیگه حتما از یه جا پذیرش بگیرم
    می خواستم دوستان و اساتید به من کمک کنن و بگن با این شرایطی که دارم،بهتره واسه کدوم کشور ها اقدام کنم تا احتمال پذیرشم بالا بره
    البته می خوام از جایی پذیرش بگیم که همراه با فاند یا همون کمک هزینه تحصیل(این قسمت برام خیلی مهم هستش) باشه.

با تشکر

Junior Member

مدرک gre ندارم

با تشکر

Junior Member

سلام به دوستان
    میخواستم ببینم من به صورت مجازی ارشد می خونم. آیا این در پذیرش تاثیریداره یا نه از راهنماییتون ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از مشهد کسی هست...؟

نقل قول نوشته اصلی توسط of نمایش پست ها
    سلام

از مشهد کسی هست که در حال اقدام برای دانشگاه های کانادا باشه؟ اگه هست می تونیم هماهنگ کنیم مدارکمون رو با هم بفرستیم که هزینه هامون پایین بیاد!

با من تماس بگیرید.
    من هستم .ایمیل من ehsanaghili1990@yahoo.com
    به من میل بزن که چه کار کنم

Junior Member

Exclamation آموزش مجازی و پذیرش از کانادا

من تاحالا چند تا پست دادم در این باره ولی جوابی نگرفتم. اگر کسی میدونه لطفا جواب بده. شرایطمو مینویسم:
    دانشجوی کارشناسی صنایع دانشگاه علم و صنعت (آموزش مجازی)، ترم 5، معدلم زیاد جالب نیست ولی شرایط زندگیم بهتر شده وقت درس خوندن بیشتری دارم میتونم ببرمش بالا. CV نسبتا خوبی دارم زبانم هم خوبه ولی مدرک رسمی ندارم. 29 سالمه.
    با این شرایط میخوام از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیرم، امکانش هست یا نه؟
    ممنون میشم از راهنماییتون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)