نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 82

موضوع: مدیریت جهانگردی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مدیریت جهانگردی

سلام. من از University of Purdue امسال واسه PhD in Tourism ادميشن كرفتم با فاند كامل.از University of South Carolina هم توو همين رشته ادميشن كرفتم، البته هنوز نامه رسمي رو واسم نفرستادن. سوالي بود خوشحال ميشم كمك كنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mshahvali نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد مدیریت جهانگردی دارم می گیرم. امسال هم واسه دانشگاه کنتربری نیوزیلند، لاتروب استرالیا، پن استیت و اریزونای امریکا و چند جای دیگه اپلای کردم. خوشال می شم که اطلاعاتم را به اشتراک بزارم.
    این رشته بسیار نوپا در جهان و به شدت رو به رشد هست. یکی از علت های آن صنعت پولدار گردشگری و علت دیگر، نیاز به برنامه ریزی گذران اوقات فراغت در این دنیای پر مشغله هست! البته این نظر منه. ولی علتش هر چی که هست، طرفداراش داره روز به روز زیادتر می شه. تو کشور خودمون در طول 2 سال متقاضیان کنکور این رشته چند برابر شدند. در نتیجه برای ادامه تحصیل گزینه های زیادی وجود داره.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    سلام. من از University of Purdue امسال واسه PhD in Tourism ادميشن كرفتم با فاند كامل.از University of South Carolina هم توو همين رشته ادميشن كرفتم، البته هنوز نامه رسمي رو واسم نفرستادن. سوالي بود خوشحال ميشم كمك كنم.
    سلام دوست عزیز
    بهتون تبریک میگم
    من هم علاقه دارم که دکترا از امریکا پذبرش بگیرم. خواهش میکنم بهم بگین که به چه شرایطی میتونم شانسمو بالا ببرم.
    من لیسانسمو از دانشگاه علامه در رشته ی مدیریت جهانگردی گرفتم و هم اکنون سال اول فوق لیسانس tourism در Umea University, Sweden هستم. تافل و جی آر ای هم دارم و برای فوق لیسانس هم total tuition fee reduction گرفتم. معدل لیسانسم 17 بوده و میدونم که معدل فوق هم مهمه. میشه لطفا راهنمایی کنین؟ ممنونم
    !

ویرایش توسط daniyal_arj : September 22nd, 2012 در ساعت 09:20 PM

Junior Member tourist_shirin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت هتلداری دانشگاه مدیریت هتلداری سیاحت بناد

من فوق دیپلم جهانگردی و لیسانس هتلداری دانشگاه علمی کاربردی (ایران) با معدل خوب دارم برای فول فاند میخام اپلای کنم لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت جهانگردی

درود
    اول از همه تبریک بابت پذیرش و دوم پیشاپیش ممنونم از وقتی که برای راهنمایی ما میگذارید. خواستم سوال کنم با شرایط من، شما کدوم کشورها و دانشگاه ها رو برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری معرفی میکنید؟؟
    1. کارشناسی دانشگاه شیخ بهایی اصفهان
    کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی
    2. معدل کارشناسی= 19.15
    معدل ارشد=18
    3. رشته مدیریت گردشگری گرایش بازاریابی
    4. نمره زبان= همنوز امتحان ندادم (در حد آیلتس 6.5)
    5.نمره GRE یا GMAT و .... = ___
    6. تعداد مقاله و نوع= 2 مقاله علمی پژوهشی در کنفرانس های داخلی
    7. شرایط خاص = دانشجوی رتبه اول (ممناز) در مقطع کارشناسی و رتبه چهارم در مقطع ارشد
    8. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره= فول فاند یا فاند خیلی خوب ( بدون فاند واقعا نمی تونم)

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس مدیریت گردشگری دارم و قصد دارم برای مقطع دکتری پذیرش همراه با فاند بگیرم. میخوام بدونم با چه مقدار فعالیت علمی امکان گرفتن پذیرش وجود داره. ممکنه کمی راجع به رزومه تون توضیح بدید؟
    ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مدیریت جهانگردی دانشگاه علامه طباطبائی

سلام کاربر عزیز 86125038
    صندوق پیامهاتون پر هست. نتونستم پیام بفرستم. لطفا پیام بدید
    ویرایش توسط farzanehonline : November 30th, 2016 در ساعت 03:07 PM دلیل: تکمیل

Junior Member

سلام.میشه منو راهنمایی کنین.من تازه میخوام برای دکتری اقدام کنم. چه دانشگاه هایی دارن ؟ چطور اقدام کنم؟

سلام وقتتون بخیر
    بابت شرایط کاری این رشته میخواستم ازتون بپرسم،تو این چند روز خعلی خوندم و تحقیق کردم دیدگاها همه صفروصد بود یا خعلی مثبت یا خعلی منفی
    اکثرا از عدم درامد کافی میگن،سال سوم لیسانس ادبیات فرانسه هستم میخوام برا ارشد توریسم بخونم اما چند روزه به شک افتادم..
    کسی هست از درامد و شرایط کاریش یه توضیح جامع و واضح بده؟
    ویرایش توسط fatemegaldpour : February 13th, 2020 در ساعت 01:38 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tourism

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemegaldpour نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    بابت شرایط کاری این رشته میخواستم ازتون بپرسم،تو این چند روز خعلی خوندم و تحقیق کردم دیدگاها همه صفروصد بود یا خعلی مثبت یا خعلی منفی
    اکثرا از عدم درامد کافی میگن،سال سوم لیسانس ادبیات فرانسه هستم میخوام برا ارشد توریسم بخونم اما چند روزه به شک افتادم..
    کسی هست از درامد و شرایط کاریش یه توضیح جامع و واضح بده؟
    دوست عزیز
    تمام موفقیت شما توی این رشته مربوط به خودتونه
    مهارت ها خیلی مهمن
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)