صفحه 326 از 1402 نخستنخست ... 2262763163173183193203213223233243253263273283293303313323333343353363764268261326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    خيلي خيلي ممنون دوست خوبم از راهنماييت.در مورد پاسخ ٤ سازمان مورد تاييد بنياد منظورتون بنياد نخبگان هست؟يعني بايد به نخبگان زنگ بزنم واز اونا سازمان مورد تاييد بخوام؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaUT69 نمایش پست ها
    منظورتون سازمانهای مورد تایید ب م ن هست یا ب ن ن م ؟
    چطوری به لیست سازمانهای مورد تایید دسترسی داشت؟
    ممنون
    خواهش میکنم.
    همه سازمانهایی که مورد تایید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م) هستند ، مورد تایید بنیاد ملی نخبگان (ب م ن) هم هستند ؛ ولی برعکسش لزوما صادق نیست و ب م ن سازمانها و پژوهشکده های خیلی بیشتری را پوشش میده و مورد قبولش هست.
    لیست سازمانها قبلا در ویکی سربازی بود ؛ منتها بعدا به دلایل امنیتی حذف شد. این لیست در بولتن ب ن ن م واقع در پادگان شهید خلیل زاده تهران نصب شده.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    همه سازمانهایی که مورد تایید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م) هستند ، مورد تایید بنیاد ملی نخبگان (ب م ن) هم هستند ؛ ولی برعکسش لزوما صادق نیست و ب م ن سازمانها و پژوهشکده های خیلی بیشتری را پوشش میده و مورد قبولش هست.
    لیست سازمانها قبلا در ویکی سربازی بود ؛ منتها بعدا به دلایل امنیتی حذف شد. این لیست در بولتن ب ن ن م واقع در پادگان شهید خلیل زاده تهران نصب شده.
    موفق باشید
    ممنون از شما، یه سوال دیگه هم داشتم شما می دونید که وزارت نفت جزو این سازمانهای مورد تایید ب ن ن م هست یا نه؟

Junior Member

با سلام ...من برای گرفتن کسری خدمت امروز با صنایع دفاعی دانشگاهمون برا گرفتن معرفی نامه تماس گرفتم ولی ظارا اونا اصلا از این موضوع خبر نداشتن.این معرفی نامه همون اشتغال به تحصیله؟؟/اونو بگیرم کافیه؟؟؟از طرفی تو سایت یه جا خوندم به محض ورود به پادگان شهید خلیل زاده اونا مدارک الکترونیکیتو میگیرن..این مدارک به جز رزومه دیگه چیا هستن؟؟؟ممنون میشم کمک کنید.یاحق

با سلام لطفا منو راهنمایی کنید:
    من شنیدم که مقالاتی که در اسکوپوس نمایه شده اند (غیر ISI) اگر دو تا داشته باشیم برای رشته های فنی قبول می کنن، این حرف درسته؟
    در ضمن آیا می توان بجای آموزشی نخبگان به آموزشی معمولی رفت؟ یا حتما باید اون 45 روزه رو بریم؟ میشه با سربازهای عادی اعزام شد؟
    صدور کارت پایان خدمت چه مدت زمانی طول می کشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم اورژانسیه
    برا دادن کسری خدمت در قبال انجام پروژه کدوم راحتر و بهتر کسری میشه گرفت( حدود 4-5 ماه)
    جمع آوری اطلاعات ( مروری) یا ترجمه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_behjat نمایش پست ها
    با سلام لطفا منو راهنمایی کنید:
    من شنیدم که مقالاتی که در اسکوپوس نمایه شده اند (غیر ISI) اگر دو تا داشته باشیم برای رشته های فنی قبول می کنن، این حرف درسته؟
    در ضمن آیا می توان بجای آموزشی نخبگان به آموزشی معمولی رفت؟ یا حتما باید اون 45 روزه رو بریم؟ میشه با سربازهای عادی اعزام شد؟
    صدور کارت پایان خدمت چه مدت زمانی طول می کشه؟
    با سلام من روزی که رفتم کلا فقط لیست تامسون رو نگاه کردن که ژورنال توی اون هست یا نه . دوره آموزشی هم فکر می کنم فقط باید با نخبگان برین و ترجیحا هم با نخبگان برینو من همین ماه 10 رفتم بسیار آسون بود فقط به شهرستانی ها مرخصی نمی دادن زیاد که تازه همونم من 26 شب پادگان خوابیدم . بچه های تهران حدودا بین 5 تا 15 شب خوابیدن اگر وقت دارین با نخبگان برین چون آموزشی های دیگه به خصوص ارتش واقعا سخت می گیرن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Abi68 نمایش پست ها
    با سلام ...من برای گرفتن کسری خدمت امروز با صنایع دفاعی دانشگاهمون برا گرفتن معرفی نامه تماس گرفتم ولی ظارا اونا اصلا از این موضوع خبر نداشتن.این معرفی نامه همون اشتغال به تحصیله؟؟/اونو بگیرم کافیه؟؟؟از طرفی تو سایت یه جا خوندم به محض ورود به پادگان شهید خلیل زاده اونا مدارک الکترونیکیتو میگیرن..این مدارک به جز رزومه دیگه چیا هستن؟؟؟ممنون میشم کمک کنید.یاحق
    بردن لوازم الکترونیکی در همه پادگان ها بدون مجوز ممنوعه و پادگان خلیل زاده هم استثنا نیست موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

برای اطلاع دوستانی که از آموزشی سوال داشتن توضیحاتی رو ارایه می کنم امیدوارم همه ابهامات در مورد آموزشی برطرف بشه(پادگان مدرس)
    1. بردن لوازم الکترونیکی غیر مجاز است
    2. لباس ها رو بر اساس سایز بندی و نو تحویل می دن پس برنامه ای واسه اینکه 2 روز اول رو مثلا آزاد کنن برین لباس سایز کنین نداشته باشید
    3. صبح بیدار باش در ایام ما ساعت 5.45 بود و نماز هم اجباری نبود
    4.بچه های نخبه همه در یک گردان هستند و با بچه های عادی یکی نیستند
    5.احتیاج به تراشیدن موی سر به هیچ وجه نیست و در حد متعارف قبول است
    6.ازتون یک تست روانشناسی و یک تست بیمار یابی گرفته می شه. به طور کل در هر کدام از این تست ها موفق !!! بشید که بگید مریض هستید معاف می شید و هیچ جا هم ثبت نمی شه. این معافیت شامل همه حرکان از میدان تیر تا ایستادن در سر صف است
    7.اوایل می گن فقط متاهل ها یک شب در میون، اواسط می شه همه یک شب در میون و اواخر هر شب مرخصی دارین از ساعت 5 تا 6.45 فردا صبح
    8.برای ما عقیدتی یک هفته به قم رفتیم که واقعا یک هتل تمام عیار بود. لوازم الکترونیکی هم بچه ها تقریبا می اوردن ، البته رسمی نبود ولی کاری هم نداشتن
    9.غذا در سطح عادی بود و به مرور بدتر هم شد اا قابل تحمل بود
    10.اردوی پایان دوره در هر صورت برگزار می شود حتی شده 1 روز( ما در برف و سرمای شدید 1 روز رفتیم)
    11. بساط بازی مافیا بسیار براه بوده و دایما به صورت متناوب انجام می شود
    12.لوازم تفریجی شامل پینگ پنگ و فوتبال دستی ، سالن ورزشی( همیشه بسته) و کتابخانه (حدودا بسته)
    13. از دادن هر گونه به اصطلاح رشوه بپرهیزید.چند تا از دوستان شهرستانی زحمتش رو کشیده بودن واسه مرخصی و بعد از گرفتن کادو دیگه اصلا جواب سلامشون رو هم نداده بودن
    14. هیچ امتحانی به هیچ وجه گرفته نمی شود و نمرات میدان تیر هم الکی است
    15. دو سه تا استاد واقعا محشر دارد که واقعا برای من الگویی رای تدریس بودند اما درس ها بسیار سطحی ، ضعیف و فاقد هرگونه مطلب آموزشی
    مورد های بسیار دیگه ای هم هست که انشالا در آینده خواهم گفت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

با سلام
    من کرمانشاه هستم و خواستم بدونم الان من که همه کارای طرحمو انجام دادم و حدود 6ماه پیش کرمانشاه از طرحم دفاع کردم و هفته قبلم رفتم تهران بنیاد نخبگان(آدرس: اتوبان شهید صیاد شیرازی، پایین تر از رسالت، پادگان خلیل زاده، بنیاد نخبگان) و اونجام از طرح پیش سردار قاسمی دفاع کردم و گفتن که کار شما تموم شده و میتونی هفته آینده 2شنبه یا حضوری بیای اینجا و یا از اینترنت پرینت نهایی کسر خدمت 4ماهت رو بگیری. الان موندم چیکار کنم؟؟؟؟ نمیتونم برم تهران و نمیدونم باید چیکار کنم. خواهش میکنم، التماس میکنم کمکم کنید و راهنماییم کنید. خیلی ممنون میشم که زود جوابمو بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    برای اطلاع دوستانی که از آموزشی سوال داشتن توضیحاتی رو ارایه می کنم امیدوارم همه ابهامات در مورد آموزشی برطرف بشه(پادگان مدرس)
    1. بردن لوازم الکترونیکی غیر مجاز است
    2. لباس ها رو بر اساس سایز بندی و نو تحویل می دن پس برنامه ای واسه اینکه 2 روز اول رو مثلا آزاد کنن برین لباس سایز کنین نداشته باشید
    3. صبح بیدار باش در ایام ما ساعت 5.45 بود و نماز هم اجباری نبود
    4.بچه های نخبه همه در یک گردان هستند و با بچه های عادی یکی نیستند
    5.احتیاج به تراشیدن موی سر به هیچ وجه نیست و در حد متعارف قبول است
    6.ازتون یک تست روانشناسی و یک تست بیمار یابی گرفته می شه. به طور کل در هر کدام از این تست ها موفق !!! بشید که بگید مریض هستید معاف می شید و هیچ جا هم ثبت نمی شه. این معافیت شامل همه حرکان از میدان تیر تا ایستادن در سر صف است
    7.اوایل می گن فقط متاهل ها یک شب در میون، اواسط می شه همه یک شب در میون و اواخر هر شب مرخصی دارین از ساعت 5 تا 6.45 فردا صبح
    8.برای ما عقیدتی یک هفته به قم رفتیم که واقعا یک هتل تمام عیار بود. لوازم الکترونیکی هم بچه ها تقریبا می اوردن ، البته رسمی نبود ولی کاری هم نداشتن
    9.غذا در سطح عادی بود و به مرور بدتر هم شد اا قابل تحمل بود
    10.اردوی پایان دوره در هر صورت برگزار می شود حتی شده 1 روز( ما در برف و سرمای شدید 1 روز رفتیم)
    11. بساط بازی مافیا بسیار براه بوده و دایما به صورت متناوب انجام می شود
    12.لوازم تفریجی شامل پینگ پنگ و فوتبال دستی ، سالن ورزشی( همیشه بسته) و کتابخانه (حدودا بسته)
    13. از دادن هر گونه به اصطلاح رشوه بپرهیزید.چند تا از دوستان شهرستانی زحمتش رو کشیده بودن واسه مرخصی و بعد از گرفتن کادو دیگه اصلا جواب سلامشون رو هم نداده بودن
    14. هیچ امتحانی به هیچ وجه گرفته نمی شود و نمرات میدان تیر هم الکی است
    15. دو سه تا استاد واقعا محشر دارد که واقعا برای من الگویی رای تدریس بودند اما درس ها بسیار سطحی ، ضعیف و فاقد هرگونه مطلب آموزشی
    مورد های بسیار دیگه ای هم هست که انشالا در آینده خواهم گفت
    ممنون از شما بابت اطالاعات مفیدتون
    من شنیدم که اعزامی های تیر را پادگان 01 نزاجا و دی را مدرس می برند آیا درسته؟ در مورد 01 اطلاعی ندارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)