نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 488

موضوع: مدرسه ایتالیا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مدرسه ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط JixA نمایش پست ها
    من امروز زنگ زدم مدرسه، گفتن دوشنبه عصر واسه مدرک زبانتون بیاین مدرسه من دارم میرم تهران
    همین جوری نرو، برای ثبت نام روز های خاصی هست که توی اون روز برای پیش ثبت نام و ثبت نام باید بری
    فکر نمی کنم الان زمانش نباشه، فکر کنم بره برای بعد از عید ثبت نام دوره های جدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    همین جوری نرو، برای ثبت نام روز های خاصی هست که توی اون روز برای پیش ثبت نام و ثبت نام باید بری
    فکر نمی کنم الان زمانش نباشه، فکر کنم بره برای بعد از عید ثبت نام دوره های جدید
    مرسی علی جان من رفتم و کارنامه زبانمو که واسه کورسهای ارشد پلی تکنیک تورینو لازم بود گرفتم، واسه بچه های لیسانس لازم نیست که از مدرسه بگیرنش چون خود مدرسه واسه شون برای ثبت نام دانشگاهها اقدام میکنه

Senior Member

مرسی علی جان من رفتم و کارنامه زبانمو که واسه کورسهای ارشد پلی تکنیک تورینو لازم بود گرفتم، واسه بچه های لیسانس لازم نیست که از مدرسه بگیرنش چون خود مدرسه واسه شون برای ثبت نام دانشگاهها اقدام میکنه
    سلام. کارنامه زبان چیه؟ توش چه چیزایی هست؟ ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    سلام. کارنامه زبان چیه؟ توش چه چیزایی هست؟ ممنون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    من امتحان استرنی رو قبول شدم اما مدرسه چیزی در مورد مدرک زبان نمی دونست! می شه بیشتر توضیح بدید؟ لطفا
    سلام ببخشید دیر جواب میدم
    من می خوام برای فوق لیسانس رشته ام به زبان ایتالیایی اقدام کنم که باید خودم با دانشگاه مقصد مکاتبه بکنم برای همین این مدرک لازمه برای ارائه به دانشگاه .. داخل کارنامه مشخصات من بعلاوه نمره ام از صد نوشته شده که ممهور به مهر سفارتخونه هستش

Junior Member

سلام ببخشید دیر جواب میدم
    من می خوام برای فوق لیسانس رشته ام به زبان ایتالیایی اقدام کنم که باید خودم با دانشگاه مقصد مکاتبه بکنم برای همین این مدرک لازمه برای ارائه به دانشگاه .. داخل کارنامه مشخصات من بعلاوه نمره ام از صد نوشته شده که ممهور به مهر سفارتخونه هستش
    ممنون از پاسخ تون
    شرایط منم مثل شماست. فکر کنم مدرسه حوصله ی جواب دادن نداشته وگرنه منطقیش اینیه که شما می گید. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)