نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 144 از 651 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244644 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Suma_Empramo نمایش پست ها
    مشکل من اینه که چرا از تاریخی که مدارک رسیده ترکیه به ما خبر ندادن که بریم مدارکمونو بگیریم؟ همین نامه رو هم از سفارت انگلیس تو استامبول به وکیل من دادن در جواب اعتراض وکیل من، خب من از کجا باید میفهمیدم که داره 28 روزم تموم میشه؟ ممکنه کسی ریجکت بشه اما بهش نگن بیا دنبال مدرکت؟
    تو این فروم کسی تا حالا همچین چیزی مطرح نکرده بود. والا اونا که از سر خودشون باز کردن ظاهرا انداختن گردن شما. باز به وکیلتون بگید که پیگیر باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

سلام اقا هومن در مورد self employed تو تایپیکا خوندم که یه جا گفته بو د فرم p60 حتما لازمه و یه جا گفته بودین اگه اون نبود hmrc من گیج میشم اینارو میخونم یه جا گفته payslip برای 6 ماه یه جا گفته گردش حساب 1 ساله ما می خوایم برای ویزا اقدام کنیم اما زودتر از یکسال کاری ایا زودتر از یکسال میشه اقدام کرد و مدارک لازم رو داشت یا حتما باید یکسال بشه میشه دقیقا همه مدارک مالی که لازم هست رو لطف کنید بگید من اطلاع دقیقی درین مورد ندارم لینکهای home office رو هم تو تایپیکا دیدم ولی خیلی سر در نیاوردم

Junior Member

اقا هومن بنده سر دو راهی گیر کردم گیج شدم لطفا منو راهنمایی کنید یکی میگه تاییدیه دادگاه و امورخارجه باید باشه مترجم میگه برای انگلستان نیازی نیست فقط ترجمه کافیه چیکار کنم وقت زیادی هم ندارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_99 نمایش پست ها
    سلام اقا هومن در مورد self employed تو تایپیکا خوندم که یه جا گفته بو د فرم p60 حتما لازمه و یه جا گفته بودین اگه اون نبود hmrc من گیج میشم اینارو میخونم یه جا گفته payslip برای 6 ماه یه جا گفته گردش حساب 1 ساله ما می خوایم برای ویزا اقدام کنیم اما زودتر از یکسال کاری ایا زودتر از یکسال میشه اقدام کرد و مدارک لازم رو داشت یا حتما باید یکسال بشه میشه دقیقا همه مدارک مالی که لازم هست رو لطف کنید بگید من اطلاع دقیقی درین مورد ندارم لینکهای home office رو هم تو تایپیکا دیدم ولی خیلی سر در نیاوردم
    کسی که Self-employed هست که P60 نداره. P60 برای کارمندهاست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad123 نمایش پست ها
    اقا هومن بنده سر دو راهی گیر کردم گیج شدم لطفا منو راهنمایی کنید یکی میگه تاییدیه دادگاه و امورخارجه باید باشه مترجم میگه برای انگلستان نیازی نیست فقط ترجمه کافیه چیکار کنم وقت زیادی هم ندارم
    کی میگه که تاییدیه میخواد؟ از این حرفهای بی اساس زیاده. فقط تاییدیه مترجم کافیه.

Junior Member

[QUOTE=nemesis11;1586491]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mar1057 نمایش پست ها
    سلام اين ادامه ايميل هستش،يعني شما ميگيد مدارك رد كردن؟

If you wish your passport to be returned to you while your application remains on hold, please send an email entitled ‘Settlement application on hold’, requesting the return of your passport, including your reference number, via istanbulvisadoc@fco.gov.uk

سلام
    با توجه به اینکه به این خانم همچین ایمیلی فرستادن، یعنی ترکیه پاسپورتو نگه می داره؟ کسی اطلاع داره از کجا می تونم بپرسم و مطمئن شم که پاسپورتو نگه می دارن یا مثل قبل همون روز پس میدن به خودمون؟
    سلام دوباره
    آقا هومن ما ايميل زديم ولي جوابي ندادن ، ميخواستم راهنمايم كنيد در نظر دارم كه مدارك تحويل بگيرم و fresh application بزارم، با توجه كه جوابي ندادن و شنيدم به
    مدارك اوليه كه دادن استناد ميكنن و مدارك كه فرستادم ترتيب اثر نمي دهند.

منم ریجکت شدم و به منم اطلاع ندادن که ریجکت دم و بیست و نشت روزم تموم شدن و فردا دارم میرم که مدارکمرو از سفارت بگیرم

Junior Member

سلام دوباره
    آقا هومن ما ايميل زديم ولي جوابي ندادن ، ميخواستم راهنمايم كنيد در نظر دارم كه مدارك تحويل بگيرم و fresh application بزارم، با توجه كه جوابي ندادن و شنيدم به
    مدارك اوليه كه دادن استناد ميكنن و مدارك كه فرستادم ترتيب اثر نمي دهند.

Junior Member

دوستان من باید چتامون هم ترجمه کنم یا خیر ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamshamsi نمایش پست ها
    منم ریجکت شدم و به منم اطلاع ندادن که ریجکت دم و بیست و نشت روزم تموم شدن و فردا دارم میرم که مدارکمرو از سفارت بگیرم
    والا آقا هومن ايميل مارو خوندن ميگن رد نكردن فقط مدارك ارسالي قبول نكردن، ولي خوب جوابي هم ندادن و اين بدتر بلاتكليفيه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)