صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: ایجاد صفحات جدید در ویکی

پیش فرض ایجاد صفحات جدید در ویکی

سلام
    ضمن عرض تبريک به دوست عزيز "blue sky "
    مي شه لطفاً راهنمايي کنين که چطوری ميشه در ويکی مطلب نوشت ؟؟
    مثلاً يه رشته تحصيلی رو که در ميان رشته ها عنوان نشده رو اضافه کرده و راجع به اون مطلب نوشت
    ديگران را ببخش نه به اين علت كه آنها لياقت بخشش تو را دارند، به اين علت كه تو لياقت آن را داري كه آرامش داشته باشي..... امام علي (ع)

پیش فرض ایجاد صفحات جدید در ویکی

نقل قول نوشته اصلی توسط golden_boy
    سلام
    ضمن عرض تبريک به دوست عزيز "blue sky "
    مي شه لطفاً راهنمايي کنين که چطوری ميشه در ويکی مطلب نوشت ؟؟
    مثلاً يه رشته تحصيلی رو که در ميان رشته ها عنوان نشده رو اضافه کرده و راجع به اون مطلب نوشت
    یه جای دیگه هم گفتم. یکی از روشها:
    -عنوان صفحه را در کادر جستجو وارد کنید و دکمه "برو" رو بزنید.
    -در صفحه جدید دنبال لینک قرمز رنگ با عنوانی که وارد کردید بگردید.
    - با کلیک روی اون لینک میتونید در صفحه جدید مطالبتونو در صفحه جدید وارد کنید.
    مشکلی بود بهم بگید.
    راه، همان است که تو می‌روی.

پیش فرض پاسخ : ایجاد صفحات جدید در ویکی

سلام
    نمی دونم کار خوبی کردم که بعد از 4 سال این صفحه رو اکتیو کردم و موضوع جدید ایجاد نکردم یا نه؟!
    بهرحال بنظرم جای یک صفحه توی ویکی خالی اومد خواستم پیشنهاد بدم دوستان با همکاری هم ایجاد و توسعه اش بدن.
    توی ویکی یک صفحه هست بعنوان واژه نامه گرفتن پذیرش. موضوع خوبیه اما کافی نیست!
    بنظر من، یک موضوع در مورد واژه نامه دانشگاهها یا دانشجویی یا شبیه این هم خیلی خوبه که داشته باشیم و توش درمورد اصطلاحات و واژه هایی که در دانشگاههای دنیا و بخصوص وقتی به سایتشون مراجعه می کنیم و می بینیم، توضیح داده بشه.
    من یکمورد رو اینجا بعنوان نمونه عرض می کنم باقی رو حتما دوستان دیگه میدونن: مثلا در سایتهای دانشگاهها مکررا با واژه های: Faculty, Department و یا واژه های نزدیک دیگه برخورد می کنیم که بطور کلی همه به یک بخش آموزشی یا دانشکده اشاره دارن، اما قاعدتا باید فرقی بین اونها باشه که در سایت یک دانشگاه گاها با دو یا سه تا از این واژه ها بطور همزمان برخورد می کنیم.
    بنظرم توضیح این اصطلاحات میتونه بخصوص برای دوستانی که میخوان برای دانشگاهها اپلای کنن بسیار مفید باشه و در وقتشون صرفه جویی بشه.
    امیدوارم بزودی شاهد ایجاد چنین موضوعی باشیم. با تشکر
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    سلام
    نمی دونم کار خوبی کردم که بعد از 4 سال این صفحه رو اکتیو کردم و موضوع جدید ایجاد نکردم یا نه؟!
    بهرحال بنظرم جای یک صفحه توی ویکی خالی اومد خواستم پیشنهاد بدم دوستان با همکاری هم ایجاد و توسعه اش بدن.
    توی ویکی یک صفحه هست بعنوان واژه نامه گرفتن پذیرش. موضوع خوبیه اما کافی نیست!
    بنظر من، یک موضوع در مورد واژه نامه دانشگاهها یا دانشجویی یا شبیه این هم خیلی خوبه که داشته باشیم و توش درمورد اصطلاحات و واژه هایی که در دانشگاههای دنیا و بخصوص وقتی به سایتشون مراجعه می کنیم و می بینیم، توضیح داده بشه.
    من یکمورد رو اینجا بعنوان نمونه عرض می کنم باقی رو حتما دوستان دیگه میدونن: مثلا در سایتهای دانشگاهها مکررا با واژه های: Faculty, Department و یا واژه های نزدیک دیگه برخورد می کنیم که بطور کلی همه به یک بخش آموزشی یا دانشکده اشاره دارن، اما قاعدتا باید فرقی بین اونها باشه که در سایت یک دانشگاه گاها با دو یا سه تا از این واژه ها بطور همزمان برخورد می کنیم.
    بنظرم توضیح این اصطلاحات میتونه بخصوص برای دوستانی که میخوان برای دانشگاهها اپلای کنن بسیار مفید باشه و در وقتشون صرفه جویی بشه.
    امیدوارم بزودی شاهد ایجاد چنین موضوعی باشیم. با تشکر
    درود

با نظر دوست خوبمون موافقم می تونیم در همون صفحه واژه نامه پذیرش ایجاد کنیم . فقط تقسیم بندی ها رو بفرمایید من ایجاد کنم . یکیش شد دانشگاه ها یکی مقالات دیگه ؟

1 . واژه نامه بخش دانشگاه ها
    2 . واژه نامه بخش مقاله ها
    3 . واژه نامه بخش اپلای ها
    4 . واژه نامه بخش کمک هزینه ها
    5 . واژه نامه بخش مدارک پذیرش
    6 . واژه نامه بخش فروم اپلای ابرود

ایجاد شد .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : July 15th, 2012 در ساعت 09:26 PM
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام
    راستش من تاپیک های سربازی و مخصوصا تسهیلات نخبگان و مسایل مربوط به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح را در فروم دنبال می کنم. اکثرا بچه ها سوالات تکراری می پرسند و تعداد صفحات تاپیک ها آنقدر زیاد شده که نمیتونن همه تاپیک را حتی مرور بکنند !!
    به نظرم اگه بشه یک صفحه در ویکی باز کرد و کل اطلاعات مربوط به بنیاد نخبگان ، پروژه کسری خدمت و . . . را آنجا نوشت خیلی خوب میشه.
    من خودم حاضرم این کار را بکنم و اطلاعات تاپیک های مختلف را بصورت خلاصه گردآوری بکنم.
    فقط نمیدونم باید چطور در ویکی صفحه باز کرد و نوشت و . . . !!
    اگه یکی از دوستان لطف کنند راهنمایی ام بکنند ممنون میشم
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام
    راستش من تاپیک های سربازی و مخصوصا تسهیلات نخبگان و مسایل مربوط به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح را در فروم دنبال می کنم. اکثرا بچه ها سوالات تکراری می پرسند و تعداد صفحات تاپیک ها آنقدر زیاد شده که نمیتونن همه تاپیک را حتی مرور بکنند !!
    به نظرم اگه بشه یک صفحه در ویکی باز کرد و کل اطلاعات مربوط به بنیاد نخبگان ، پروژه کسری خدمت و . . . را آنجا نوشت خیلی خوب میشه.
    من خودم حاضرم این کار را بکنم و اطلاعات تاپیک های مختلف را بصورت خلاصه گردآوری بکنم.
    فقط نمیدونم باید چطور در ویکی صفحه باز کرد و نوشت و . . . !!
    اگه یکی از دوستان لطف کنند راهنمایی ام بکنند ممنون میشم
    خیلی ممنون
    درود

دوست خوب من بسیار عالی من تا اونجا که تونستم به کمک دوستان در اینجا به عنوان راهنما چیزهایی نوشتم . برای باز کردن صفجه من ابنکار رو انجام دادم با نام خدمت سربازی که می تونین با زدن روی دگمه ویرایش شروع به نوشتن کنین لعد درصورت اتمام نگارش درخواست می دم به منوی کناری اضافه بشه که در صورت صلاح دید ادمین ترتیب اثر داده خواهد شد .

با سپاس فراوان از حسن نیت شما

محمدرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من بسیار عالی من تا اونجا که تونستم به کمک دوستان در اینجا به عنوان راهنما چیزهایی نوشتم . برای باز کردن صفجه من ابنکار رو انجام دادم با نام خدمت سربازی که می تونین با زدن روی دگمه ویرایش شروع به نوشتن کنین لعد درصورت اتمام نگارش درخواست می دم به منوی کناری اضافه بشه که در صورت صلاح دید ادمین ترتیب اثر داده خواهد شد .

با سپاس فراوان از حسن نیت شما

محمدرضا
    سلام آقا محمدرضا
    خسته نباشید

آقا من بالاخره بعد از 2 ماه تونستم یک وقتی باز کنم و این مطالب پراکنده در مورد تسهیلات سربازی نخبگان و انجام پروژه به جای خدمت سربازی را یکجا جمع کنم. این مطالب را من اولش می خواستم در اون صفحه ویکی که شما زحمت کشیدید و باز کردید بنویسم ولی دیدم یکجوری گیج کننده است !! ترجیح دادم در فایل word بنویسم و اینجا آپلود کنم. اگه امکانش هست خودتان زحمت بکشید و محتوای فایل را در آن صفحه ویکی کپی کرده و ویرایش بکنید. ببخشید دیگه شرمنده.
    راستی ، اگه امکان داره اسم آن صفحه ویکی را هم به "انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی" یا اسمی مشابه تغییر بدهید. ممنون

باز هم ببخشید که دیر شد ؛ شرمنده
    خیلی خیلی ممنون
    همیشه موفق باشید
    ویرایش توسط studentz : August 30th, 2013 در ساعت 11:40 AM دلیل: حذف فایل پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام آقا محمدرضا
    خسته نباشید

آقا من بالاخره بعد از 2 ماه تونستم یک وقتی باز کنم و این مطالب پراکنده در مورد تسهیلات سربازی نخبگان و انجام پروژه به جای خدمت سربازی را یکجا جمع کنم. این مطالب را من اولش می خواستم در اون صفحه ویکی که شما زحمت کشیدید و باز کردید بنویسم ولی دیدم یکجوری گیج کننده است !! ترجیح دادم در فایل word بنویسم و اینجا آپلود کنم. اگه امکانش هست خودتان زحمت بکشید و محتوای فایل را در آن صفحه ویکی کپی کرده و ویرایش بکنید. ببخشید دیگه شرمنده.
    راستی ، اگه امکان داره اسم آن صفحه ویکی را هم به "انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی" یا اسمی مشابه تغییر بدهید. ممنون

باز هم ببخشید که دیر شد ؛ شرمنده
    خیلی خیلی ممنون
    همیشه موفق باشید
    درود

بی نهایت سپاسگزارم امید جان دست مریزاد . بی زحمت لطف می فرمایید بگین من این رو بهتر است تو کدوم قسمت وارد کنم . یا اینکه گزینه جداگانه ای ایجاد بشه به نظرتون ؟

محمدرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

بی نهایت سپاسگزارم امید جان دست مریزاد . بی زحمت لطف می فرمایید بگین من این رو بهتر است تو کدوم قسمت وارد کنم . یا اینکه گزینه جداگانه ای ایجاد بشه به نظرتون ؟

محمدرضا
    خواهش می کنم ؛ وظیفه است
    والله راستش نمیدونم کجای ویکی قرار بدهید !! ولی به نظرم بهتره همان صفحه اول ویکی را که میزنیم ، یک ستونی است سمت راست که حدود 10-12 تا عنوان داره ، مثل خروج از کشور و . . . اگه کنار آنها یک عنوان جدید ایجاد کنید مثل "انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی" یا یک همچین چیزی خیلی خوب میشه.
    راستی ، اگه امکان داره موارد زیر را هم به عنوان تکمیلی به آن فایل اضافه کنید ؛ خیلی ممنون :

# آدرس بنیاد نخبگان نیروهای مسلح : تهران - پایین تر از تقاطع پل شهید صیاد شیرازی با بزرگراه رسالت ( به سمت جنوب ) - حدود 200 متر بالاتر از تقاطع بزرگراه صیاد شیرازی با مسیل باختر - روبروی پل عابر پیاده - پادگان شهید خلیل زاده - بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ( البته هیچ تابلویی نداره !! از سیم خاردارهای روی دیوار باید تشخیص بدین که اونجا پادگانه !! )
    # شماره تلفن بنیاد نخبگان نیروهای مسلح آماده کنه تا شما معطل نشین.
    # اگه دانشجوی ارشد هستین ، گواهی اشتغال به تحصیل که شماره معافیت تحصیلی رویش نوشته شده باشه برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح لازمه.

خیلی ممنون
    ویرایش توسط studentz : August 30th, 2013 در ساعت 11:39 AM دلیل: حذف شماره تلفن

درود

انجام شد . در اینجا و اینجا

ممنون امید جان بابت زحماتی که کشیدین

محمدرضا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)