نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 70

موضوع: بازگشت به ایران در حین تحصیل -مسائل مرتبط و سوالات

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

پیش فرض پاسخ : بازگشت به ایران در حین تحصیل -مسائل مرتبط و سوالا

الان موسم امتحانا هم هست امیدوارم کسی جواب ما رو بده!

من در حال حاضر خارج از کشور درس میخونم (مشمول هم هستم) و این تابستون میخوام یه ماه بیام ایران. تو این لینک نوشته که فقط باید برم تو اون کنسولگری/سفارت که توش تشکیل پرونده دادم، "مهر اجازه خروج دانشجویی" رو توی پاسپورتم بزنم. آیا این تنها کاری هست که باید بکنم؟ کاری دیگه باید بکنم یا نه؟

ممنون از پاسختون
    ممنونمهر اجازه خروج دانشجوئیمففهر اجازه خروج دانشجوئیمهر اجازه خروج دانشجوئی
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

پیش فرض پاسخ : بازگشت به ایران در حین تحصیل -مسائل مرتبط و سوالا

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    الان موسم امتحانا هم هست امیدوارم کسی جواب ما رو بده!

من در حال حاضر خارج از کشور درس میخونم (مشمول هم هستم) و این تابستون میخوام یه ماه بیام ایران. تو این لینک نوشته که فقط باید برم تو اون کنسولگری/سفارت که توش تشکیل پرونده دادم، "مهر اجازه خروج دانشجویی" رو توی پاسپورتم بزنم. آیا این تنها کاری هست که باید بکنم؟ کاری دیگه باید بکنم یا نه؟

ممنون از پاسختون
    ممنونمهر اجازه خروج دانشجوئیمففهر اجازه خروج دانشجوئیمهر اجازه خروج دانشجوئی
    سلام ، منم برای نوروز میخوام برم ایران ، سوالم همینه !! دفعه ی قبل که رفتم ایران ، سفارت(کنسولگری) نرفتم ، و مجبور شدم برم تهران وزارت علوم و نظام وظیفه !! ایندفعه میخوام ببینم اگه فقط با کنسولگری رفتن حل میشه که دیگه تهران نرم !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)