صفحه 216 از 353 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226266316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    نگران پلاس ها نباش . پلاس ها الکی سخته . کاملاً غیر استاندارد هست .
    من هم یادمه لیسنینگش و 21 تا درست زدم یه بار و دنیا کلاً به روم تاریک شد . ولی در نهایت آزمون اصلی لیسنینگ 8 شدم .

خلاصه که پلاس رو خیلی جدب نگیر . هرچند میتونی ازش چیزای خوبی یاد بگیری ولی روی نمرش به عنوان یه چیز استاندارد حساب باز نکن .

نمیدونم برای امتحان کجا ثبت نام کردی . من ایرسافام ثبت نام کرده بودم و وقتی فهمیدم هدفون میدن شروع کردم با هدفون تست زدن و قشنگ 3 تا 4 تا بیشتر درست میزدم .
    برای ریدینگ هم باید تمرین کنی و ببینی چه روشی بیشتر برات بهتره . من خودم آخراش به این نتیجه رسیده بودم که اول کلاً باید سوال ها رو سریع بخونم و کلمات کلیدیش توی ذهنم بمونه بعد برم شروع کنم مثل آدم متن و بخونم .
    منظور این که باید تمرین کنی که بفهمی چه روشی بهتر برات جواب میده .
    امیدوارم موفق باشی (-:

ممنون از راهنمایی شما دوس عزیز
    منم مهر ایرسافام نوشتم کلا از اوصاع لیسنینگ راضیم و توی ریدیگ زمان کم میارم
    خوندن متن وتقعا هیچ جا توصیه نشده، همه از سایمون گرفته تا دکتر .... و استاد .... توی.....بارها گفتن ریدینگ را نخونین اسکن و اسکیم کنید
    شما توصیه ایی واسه سرعت دادن به ریدینگ دارین؟
    الان دارم ریدینگ کاور تو کاور را می خونم که کلا سرعت خوندنم بالا بره

مرسی
    ویرایش توسط Simon : September 7th, 2014 در ساعت 08:18 AM دلیل: اسم اساتید موسسات تجاری ممنوع است.

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

سلام دوستان.
    من کلاس های pre ielts 1,2 آفرینش رو رفتم. به نظرم کلاساش خوبه ولی نیاز به زمان گذاشتن برای خوندن تمام آنچه که یاد میدن داره. البته روی اسپیکینگ زیاد کار نمیشه (شلید استادای من خوب نبودن) من چون وقت زیاد نداشتم خوب نخوندم. حالا میخوام آذرماه امتحان بدم. فول تایم سرکارم به چز 5شنبه و جمعه. برای اسپیکینگم دنبال استاد خصوصیم. کسی که هم خوب باشه هم خیلی قیمتش بالا نباضه. میشه لطفا کمک کنید

Junior Member ergerg آواتار ها

Thumbs up پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Positron نمایش پست ها
    دوستان سطح زبانم بد نیست ولی تعیین سطح ندادم تا حالا
    بنظرتون میشه با 4 ماه مطالعه 7 گرفت؟
    وقت آزاد زیادی ام دارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام بنظر من 4 ماهتو اگر بتونی حداقل روزی 5 ساعت مطالعه مفید داشته باشی و حداقل 2 ساعت بجز 5 ساعتی که برای مطالعه اختصاص دادی به Listening اختصاص بدی و روی مهارت Speaking هم با ی پارتنر یا یه استاد خوب که سرش ب تنش بیرزه کار کنی شک نکن که بالای 7.5 خواهی گرفت اصلا هم نگران نباش منتها منابعی که انتخاب میکنی هم خیلی خیلی مهمه.
    این جمله هم تو انجیل اومده از زبان حضرت مسیح (سلام الله): تلاش کنید میشود، بخواهید اتفاق می افتد، این قدرتی است که خدا درون شما به امانت گذاشته است

Junior Member ergerg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من کلاس های pre ielts 1,2 آفرینش رو رفتم. به نظرم کلاساش خوبه ولی نیاز به زمان گذاشتن برای خوندن تمام آنچه که یاد میدن داره. البته روی اسپیکینگ زیاد کار نمیشه (شلید استادای من خوب نبودن) من چون وقت زیاد نداشتم خوب نخوندم. حالا میخوام آذرماه امتحان بدم. فول تایم سرکارم به چز 5شنبه و جمعه. برای اسپیکینگم دنبال استاد خصوصیم. کسی که هم خوب باشه هم خیلی قیمتش بالا نباضه. میشه لطفا کمک کنید
    دوست عزیزم سلام:
    قطعا شما هم به این امر واقفید که بهشت و به تلاش میدن نه به تنبلی، به نظر من موسسه ای که شما نام بردید از جمله موسسات قوی در امر آموزش آیلتس محسوب میشه اما نمیتونه معجزه کنه که
    بنظر من همونطور که Simeon Braverman در کتاب Ace The Ielts تو صفحه 4 گفته:
    "'In my opinion (which was validated by IELTS scores of the people I trained) you don't need more than 4 weeks of daily training. Set aside 3 hours that you devote to practice for IELTS - and it will get you the desired result.
    کافیه شما روزی 3 ساعت مستمر و مفید مطالعه داشته باشی تا به نتیجه دلخواهت برسی انشالله
    (البته من خودم آخوند بی عملم)
    استاد اسپیکینگ خوب هم استاد ...... هست(پیام خصوصیتو چک کن) از همون آفرینش هست منتها گرون میگیره ولی ارزش داره کلا هم 3 جلسه میزاره اما واقعه جادوگره (صد تومن هزینه کلاسشه)

لطفا یکی منو راهنمایی کنه.
    من شروع کردم برای ایلتس و برای اینکه به ددلاین فنلاند برسم نهایتا باید اول ژانویه نتیجم رسیده باشه.تقریبا سه ماه وقت دارم از الان. شروع کردم کتاب های 504 و 1100 رو بصورت فلش کارت میخونم ( با نرم افزار انکی میخونم و مثال های هر کلمه هم زیرش هست). در کنارش پادکست گوش میدم و سعی میکنم بفهمم که حداقل 80 درصد حرفاشونو میفهمم. من رایتینگم بد نیست ولی خیلی قوی نیست، همینطور اسپیکینگم. قواعد کم و بیش بلدم ولی بازم باید مطالعه کنم. حالا راهنمایی میخوام که چیکار کنم تو این سه ماه.
    با توجه به وقت کمی که دارم و به دلیل مشغله های جانبی وقت صد در صدی رو هم نمیتونم رو زبان بزارم، در مورد اینکه چی بخونم و چجوری بخونم و چقدر وقت بزارم رو هر قسمت ، لطف میکنید اگر راهنمایی کنید. چون شنیدم که اهمیتی که گرامر در ازمون تافل داره تو ایلتس نیست.
    چه منابعی برای رایتینگ و گرامر پیشنهاد میدید که مستقیم برم سر اصل مطلب .6.5 بسه برام
    ویرایش توسط arashtajdar : September 5th, 2014 در ساعت 02:16 PM

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    من شروع کردم برای ایلتس و برای اینکه به ددلاین فنلاند برسم نهایتا باید اول ژانویه نتیجم رسیده باشه.تقریبا سه ماه وقت دارم از الان. شروع کردم کتاب های 504 و 1100 رو بصورت فلش کارت میخونم ( با نرم افزار انکی میخونم و مثال های هر کلمه هم زیرش هست). در کنارش پادکست گوش میدم و سعی میکنم بفهمم که حداقل 80 درصد حرفاشونو میفهمم. من رایتینگم بد نیست ولی خیلی قوی نیست، همینطور اسپیکینگم. قواعد کم و بیش بلدم ولی بازم باید مطالعه کنم. حالا راهنمایی میخوام که چیکار کنم تو این سه ماه.
    با توجه به وقت کمی که دارم و به دلیل مشغله های جانبی وقت صد در صدی رو هم نمیتونم رو زبان بزارم، در مورد اینکه چی بخونم و چجوری بخونم و چقدر وقت بزارم رو هر قسمت ، لطف میکنید اگر راهنمایی کنید. چون شنیدم که اهمیتی که گرامر در ازمون تافل داره تو ایلتس نیست.
    چه منابعی برای رایتینگ و گرامر پیشنهاد میدید که مستقیم برم سر اصل مطلب .6.5 بسه برام

من کتاب 1100 را واسه GRE خوندم البته نه همشو!
    اگر می خواعید آیلتس امتحان بدید وقت خودتون را با کتاب سنپین 1100 هدر ندید، 1100 به هیچ وجه به درد آیلتس نمی خوره

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    آرش جان!

برای رایتینگ من یه مطلب امروز نوشتم برو بخون : http://www.applyabroad.org/forum/sho...Writing/page50

کتاب 1100 رو که بهتون گفته باید برای ielts خوند ؟ شک نکن فایده نداره . خودتون 1 درسش و بخونید متوجه میشین که اصلاً به درد آیلتس نمیخوره .

بیخیال 1100 شو و شروع کن Vocabulary for IELTS و بخون . It's a must . اگه فقط میخوایی vocab ش و کار کنی یه کتاب داره که فقط قطع تقریباً جیبیه و کلمات هر درس و جمع کرده . این و پیشنهاد میکنم چون توی کتاب اصلی با تمرین و اینا هست .

پس برای وکب من 504 و Vocabulary for IELTS و پیشنهاد میکنم . 504 یکم BASIC تره ولی میتونی با هم بخونیشون .بستگی به خودت داره دیگه . خوبی Vocabulary for IELTS اینه که با تاپیک درساش دسته بندی شده .

امیدوارم موفق باشی .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member

سلام اساتید اگر ممکن است سریع تر پاسخ بدید که یک ساعت هم یک ساعته برام و قطعا تاثیر گذار
    حقیقتش زبان رو اینترچنج یک رو خوندم و امریکن فایل دو در تعیین سطحی که دادم قبول شدم اما مساله مهم برای من اینه چون داشنجوم نمیتونم وقت و هزینه برای رفتن به کلاس صرف کنم یعنی برنامه دانشگاه بهم همچین اجازه ای نمیده اما با توجه به اینکه دوسال وقت دارم تا آیلتس بگیرم یعنی دوسال بعد اید آیلتسم تو جیبم باشه اونم با نمره اورآل هفت حالا موندم چیکار کنم روزی مینیمم دوساعت و وقت میگذارم واسه زبان هر روز کتاب 504 رو تا اخر شهریور نهایت تا اواسط مهر تموم میکنم با تلفظ آمریکاییش که پیدا کردم روزانه ده دقیقه فیلم هم برای تقویت زبان تماشا میکنم و هر زمان که بیکار میشم شروع میکنم صحبت کردن با لغاتی که یاد گرفتم یا در مود هر موضوعی تا جایی که اطلاعاتشو داشته باشم سوالم اینه اصلا خود اموز زبان امکان داره و برای رایتینگ و ریدینگ کتاب معرفی کنین با توجه به وقتی که دارم و اینکه این پروسه ای که در پیش گرفتم آیا به درد بخور هست یانه لیسینیگ هم ضعف دارم یعنی در حدی کهذکر کردم هستم خلاصه برای هر مهارت برام کتاب و راه حل بگین فکر کنید داداشتون به کمک نیاز داره و دارین راهنماییش میکنین دم همتون از یک کنار گرم

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی
    با سلام

کلیه ارسال های نامرتبط بدون ارسال پیام خصوصی حذف شد. دقت بفرمایید در این تالار به جز مشاوره در مورد نحوه برنامه ریزی برای خواندن آیلتس موارد دیگر از قبیل، معرفی آموزشگاه، مفاد آزمون،نحوه ی آزمون، نمره دهی، و ... نامرتبط تلقی شده حذف خواهد شد. هر سوال را در عنوان مرتبط خود مطرح نمایید.

ممنون
    تیم مدیریت AA
    ویرایش توسط Simon : September 7th, 2014 در ساعت 11:10 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط messi110 نمایش پست ها
    سلام اساتید اگر ممکن است سریع تر پاسخ بدید که یک ساعت هم یک ساعته برام و قطعا تاثیر گذار
    حقیقتش زبان رو اینترچنج یک رو خوندم و امریکن فایل دو در تعیین سطحی که دادم قبول شدم اما مساله مهم برای من اینه چون داشنجوم نمیتونم وقت و هزینه برای رفتن به کلاس صرف کنم یعنی برنامه دانشگاه بهم همچین اجازه ای نمیده اما با توجه به اینکه دوسال وقت دارم تا آیلتس بگیرم یعنی دوسال بعد اید آیلتسم تو جیبم باشه اونم با نمره اورآل هفت حالا موندم چیکار کنم روزی مینیمم دوساعت و وقت میگذارم واسه زبان هر روز کتاب 504 رو تا اخر شهریور نهایت تا اواسط مهر تموم میکنم با تلفظ آمریکاییش که پیدا کردم روزانه ده دقیقه فیلم هم برای تقویت زبان تماشا میکنم و هر زمان که بیکار میشم شروع میکنم صحبت کردن با لغاتی که یاد گرفتم یا در مود هر موضوعی تا جایی که اطلاعاتشو داشته باشم سوالم اینه اصلا خود اموز زبان امکان داره و برای رایتینگ و ریدینگ کتاب معرفی کنین با توجه به وقتی که دارم و اینکه این پروسه ای که در پیش گرفتم آیا به درد بخور هست یانه لیسینیگ هم ضعف دارم یعنی در حدی کهذکر کردم هستم خلاصه برای هر مهارت برام کتاب و راه حل بگین فکر کنید داداشتون به کمک نیاز داره و دارین راهنماییش میکنین دم همتون از یک کنار گرم
    سلام

1- برای ریدینگ در روز سعی کنید مجله هایی مثل national geography را بخونید. متن کلا زیاد بخونید. کلماتی را که نمی دونید از طریق یه دیکشنری advance مثل Cambridge چک کنید و دایره لغاتتون را بالا ببرید. کتاب word skills oxford زرد و نارنجی رابخونید. کتاب vocabulary for IELTS را بخونید.
    2- برای لیستنیگ پاد کست و ویدیو های ted را گوش بدید. 6 ماه مونده به امتحان شروع به ترنس کایب سکشن 4 کمبریج ها بکنید.
    3- برای رایتینگ باید دایره گرامر و لغت خوبی داشته باشید. از کتاب grammar for IELTS کمک بگیرید. کلا از سایت simon و IELTS-blog‌نمونه رایتینگ بخونید و جملات و گرامر خوب در بیارید.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)