صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 92

موضوع: In person meetings with USA graduates/students

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض In person meetings with USA graduates/students

سلام بر همگی
    از کاربر های قدیمی این فروم هستم و کم و بیش با خودم یا ای دی من آشنا هستید. از دانشگاه جورجیا تک در رشته مکانیک/نانو تک اخیرا فارغ التخصیل شدم .... در 5 سال اخیر سوال های زیادی از من بطور پیغام های خصوصی انجام شده اما بمنظور پاسخ بهتر و کامل تر در برنامه های سفرم به ایران دیدار با دانشجویان و دوستانی هست که این قبیل سوالات از قبیل پذیرش/فاند/ زندگی در آمریکا/ رزومه/گرین کارد و هر چیزی که اغلب مورد بحث هست را دارند......
    من عید فطر 92 میام ایران اما به شهر خودم اصفهان میرم..........حتما دیدار هایی با دانشجویان/دوستان قبلی خودم تا مدتی که در ایران هستم را خواهم داشت..اگر شما هم مایل هستید خوشحال میشم ببینمتون و سوالاتتون رو در حد اطلاعاتم و تجربم جواب بدم...
    در صورتی که سفر به اصفهان برای شما میسر نبود یا هماهنگی که انجام میدیم من تهران هم خواهم آمد.
    تاریخ ها و زمان های این دیدار ها رو زیر همین پست و در Facebook خبر میدم .. .. لطفا اگه مایل هستید بهم خبر بدید (زیر این پست) و یک نفر به نمایندگی شما واسه دیداری که در تهران خواهد بود نیاز هست با من هماهنگ کنه........

Looking forward to seeing you in person in the Land of Persia

Mehdi Karevan

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : In person meetings with USA graduates/students

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    از کاربر های قدیمی این فروم هستم و کم و بیش با خودم یا ای دی من آشنا هستید. از دانشگاه جورجیا تک در رشته مکانیک/نانو تک اخیرا فارغ التخصیل شدم .... در 5 سال اخیر سوال های زیادی از من بطور پیغام های خصوصی انجام شده اما بمنظور پاسخ بهتر و کامل تر در برنامه های سفرم به ایران دیدار با دانشجویان و دوستانی هست که این قبیل سوالات از قبیل پذیرش/فاند/ زندگی در آمریکا/ رزومه/گرین کارد و هر چیزی که اغلب مورد بحث هست را دارند......
    من عید فطر 92 میام ایران اما به شهر خودم اصفهان میرم..........حتما دیدار هایی با دانشجویان/دوستان قبلی خودم تا مدتی که در ایران هستم را خواهم داشت..اگر شما هم مایل هستید خوشحال میشم ببینمتون و سوالاتتون رو در حد اطلاعاتم و تجربم جواب بدم...
    در صورتی که سفر به اصفهان برای شما میسر نبود یا هماهنگی که انجام میدیم من تهران هم خواهم آمد.
    تاریخ ها و زمان های این دیدار ها رو زیر همین پست و در Facebook خبر میدم .. .. لطفا اگه مایل هستید بهم خبر بدید (زیر این پست) و یک نفر به نمایندگی شما واسه دیداری که در تهران خواهد بود نیاز هست با من هماهنگ کنه........

Looking forward to seeing you in person in the Land of Persia

Mehdi Karevan
    درود مهدی جان
    مرسی از اطلاعی که دادی و پیشاپیش خوش امد می گویم
    قابل توجه کاربرانی که جدید هستند وایشون رو نمی شناسند. باید عرض کنم ایشون جزو افتخارات فاروم و همه ما هستند و همیشه با تمام وجود به بقیه کمک می کردند.
    اگر دوستانی که در تهران و یا اصفهان هستند بی زحمت یک نفر بعنوان مدیر برنامه اعلام امادگی کنه که هماهنگی ها رو انجام بدهد.

مرسی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member Caltech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پس تبریز چی؟ آقا از این جلساتتون همه چی رو بنویسین و تو سایت بذارین تا بقیه دوستان هم استفاده کنند. مرسی.

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام آقا مهدی
    خیلی خوشحالم و مایلم شما رو از نزدیک ملاقات کنم ولی من خوزستان هستم، در هر صورت، کار شما بسیار جالب و در خور تقدیر است. لطفا زمان و مکان رو از طریق همین پست اطلاع بدهید( حداقل 10 روز قبل تا اگر کسی از جایه دیگه ای خواست بیاد بتونه برنامه ریزی کنه)

Senior Member Harrison آواتار ها

به به اقا مهدی ..ما که شما رو هیچ وقت یادمون نمیره.. 2.3سال پیش از راهنماییات استفاده میکردم...هنوزم تو بعضی پست ها میگم به قول countdown خوف نکن!!!.. :ی مام اگه کلیرمون بیاد 1ماه دیگه عازمیم..تهران بیای که من خودم یکی از کساییم که حتما میام دنبالت و میبینمت..خبر بده :-)
    راستی مهدی جان تقریبا 2و3هفته پیش من یک هماهنگی کردم به نمایندگی از بچه ها 30 نفری شدیم تو پارک لاله قرار گذاشتیم :ی اکثرا منتظر کلیرشون بودند :-) حالا پیشنهاد دادم یه قرار دیگم بذاریم :-)
    شما خبر بده کی میای تهران من با بچه ها هماهنگ میکنم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...1%DB%8C/page17

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام Countdown عزیز....

ضمن تبریک فارغ التحصیلیتون، مشتاق دیدار شما در تهران هستم.

رشته و دانشگاه

از همگی ممنونم............
    Royal حان ممنونم از معرفی - was kind of you
    Dear Harrision:
    I totally welcome planing for a meeting in Theran; After a few days upon my arrival in Iran, I will let u know my exact availability for dats/time considering convenience of other people.

Applicants' questions can range from very general queries to very specific ones; I would be glad to detail answers to questions for which I have experience of knowledge

Caltec:
    I have a plan to visit Tabriz as well to visit some of my firends there. Please keep in touch with me to get informed of exact dats

Farzin:

Sure- I will do so........................and let your friends and whoever u may think of about this plan

Dear Context;

Same here; I would so much like to see you.......I wish we can make it by a timely and organized plan

Mehdi

سلام مهدی جان، من اصفهان هستم و به شدت مشتاقم که شما را ببینم. فکر می کنی وسط هفته ی دیگه خوب باشه برای اینکه هم و ببینیم؟
    البته من از الان می رم دنبال هماهنگی با بچه های اصفهانی که همه تو یه روز سعی کنیم شما را ببینیم ولی ممکنه تعداد خیلی کم باشه یا کسی نیاد. اینطوری بازم می تونیم هم و ببینیم؟

ممنون

رشته و دانشگاه

Dear Prospective
    , I am still in the USA.................. I will be in Iran after August 8th,; I expect to be available after 15th of August... Please try to gather your friends, students and whoever else who is interested in attending our reunions. Please send me a PM so that I leave my cellphone No. for you

You can also find me on face book

Yours

Mehdi

مهدی عزیز. تبریک صمیمی من رو هم بابت فارغ التحصیلیت بپذیر. کارت واقعا ارزشمنده چون اطلاعاتی که شما کسب کردی رو خیلی از بچه ها باید سال ها بگذورنن تا به دست بیارن. اما من تو پیغام خصوصی هم از شما سوال کردم و شما موکول کردی به دیدارت تو اصفهان. به هر حال می دونم سرتم شلوغه اما چون من همدانم و به نسبت دور خوشحال میشم اگه یه وقت چت یا Skype هم واسه بچه هایی که دورن ترتیب بدی. سبز باشی

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)