نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 625 از 1383 نخستنخست ... 1255255756156166176186196206216226236246256266276286296306316326336346356757251125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,241 تا 6,250 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط AZ1 نمایش پست ها
    من امروز بلیتمو برا نیویورک با ترکیش گرفتم.. تو آژانس که بودم شماره frequent flyer رو به مسئول فروش دادم، بعد هرچی زد گفت قبول نمیکنه! بلیتو صادر کرد و گفت بعد خودت وارد کن.. حالا تنها راه اینه که بعد پرواز claim missing miles کنم یا همین الآنم میتونم ادش کنم؟ یه چند روز میشه که اکانتو درست کرده بودم، و در login شدن و اینا مشکلی نداره..
    یه مشکل دیگم که دارم اینه که میخواستم online check-in کنم (هرچند پروازم 18 آگوسته) وقتی اطلاعات پرواز رو میزنم میگه Your flight is beginning from TEHRAN, which is not an Online Check-in station. Check-in transaction will be completed at the airport. مشکلم اینه که من میخوام کارت پرواز استانبول به نیویورک رو بگیرم ولی چون بلیت یه تیکه هست شماره flight booking reference برا هر دو پرواز استانبول و تهران یکیه و چون طبق گفته ی خودش تهران online check-in نداره واسه همین نمیذاره واسه پرواز استانبول هم بگیرم.. باید صبر کنم تا 24 ساعت قبل پرواز یا اصلا نمیشه؟؟ تو این قسمت اگه وارد میشد اون مشکل frequesnt flyer هم حل میشد..
    راستی بلیت One way که مشکلی ایجاد نمیکنه؟ (دانشجو هستم) آژانس گفت یه وقت گیر بدند من گفتم نمیدند چون به نظرم خیلی غیر منطقی میاد که مشکلی ایجاد شه..
    محدودیت بار هم که همون 2 تا 23 کیلو هست که دوستان سال قبل نوشتند؟ چیزی تغییر نکرده؟
    در مورد شماره frequent flyer آژانسيه بلد نبوده وارد كنه. زنگ بزنيد يا مراجعه كنيد به دفتر تركيش براتون انجام ميدن. در مورد خود من همين اتفاق افتاد و رفتم دفتر تركيش درست كردن. در مورد رزرو صندلي هم بايد صبر كنيد تا يك هفته قبل از پرواز. در مورد تركيش اين كار رو به صورت آنلاين نمي تونيد انجام بديد. بايد زنگ بزنيد يا مراجعه كنيد به دفتر تركيش. كارت پرواز رو هم وقتي رفتيد فرودگاه، اون قسمتهاي كه مربوط به تركيش هست يكجا بهتون ميدن.

براي بليت هم اگه ويزاي دانشجويي يا J1 بلند مدت داريد، نيازي به بليت دوطرفه نيست و هيچ كس هيچ جا بهتون گير نميده.
    ویرایش توسط Mehrad : July 6th, 2013 در ساعت 10:10 PM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط clemency نمایش پست ها
    سلام اقای پیرسون من می خوام به مقصد شیکاگو بلیط بخرم. بهترین مسیر از نظر هزینه و محدودیت بار کدوم؟ الان حدود قیمت چقدر است؟ من می خوام بار ها رو شیکاگو تحویل بگیرم و یه سره بارها بره شیکاگو. ایا مشکلی پیش می یاد اگه من شنبه یا یکشنبه برسم شیکاگو با توجه به این که می خوام حساب بانکی باز کنم و بانک ها تعطیل. کلاً ایا بهتره یه جوری برنامه ریزی کنیم که روز غیر تعطیل اونجا برسیم یا نه؟خیلی ممنون
    اگه بليت يك تكه داشته باشيد (و در برخي شرايط بليت دو تكه) مي تونيد بارها رو در آخرين نقطه بليت تحويل بگيريد. توي تاپيك پرسشهاي متداول بليت آمريكا توضيح كامل هست در اين مورد. البته در هر حال ايرلاين در نقطه ورود به آمريكا بار رو موقتا بهتون ميده كه از بازرسي گمرك بگذريد و بعد از بازرسي گمرك دوباره تحويل ايرلاين ميديد براي پرواز بعدي.

شنبه يكشنبه رفتن هم از لحاظ ورود به آمريكا و مسايل فرودگاهي تفاوتي ايجاد نمي كنه چون فرودگاهها شبانه روزي هستن. البته ممكنه برخي شرايط خاص و استثنايي پيش بياد كه افسر CBP بخواد با دانشگاه شما تماس بگيره و وضعيت شما رو چك كنه. در اون صورت اگه خارج از ساعت كار اداري وارد آمريكا بشيد، بهتره شماره تماس اضطراري از اينترنشنال آفيس دانشگاه (يا هر كسي كه مسوول I20 شما هست) داشته باشيد. توي تاپيك ورود به آمريكا بيشتر توضيح دادم. ولي همونطور كه گفتم اين براي شرايط خيلي استثنايي هست و اگه مشكلي در پرونده سويس شما نباشه و همه اطلاعات پرونده سويس شما آپديت باشه، جاي نگراني نيست. تق تق مهر ميزنن توي پاسپورتتون و ميگن welcome to America.

در مورد بانك و حساب باز كردن هم شما همون روز يا فرداي روز ورود به آمريكا مي تونيد حساب باز كنيد. روزهاي شنبه بانكها معمولا تا ساعت يك باز هستن ولي بيشتر شعبه ها يكشنبه تعطيلن. در مورد مسايل بانكي توي تاپيك "برخي از كارهايي كه پس از ورود به آمريكا بايد انجام دهيد" و همينطور تاپيك "كدام بانك چه نوع حسابي" اطلاعات كامل هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member shaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy Doctorate, Tehran University of Medical Sciences

سلام آقای پیرسون،
    من هنوز کلیر نشدم و تاریخ مصاحبه ام 28 می، عشق آباد بوده. اول آگوست باید دانشگاه باشم (با توجه به آفر استادم). البته تاریخ I-20 برای 26 آگوست هست. میخواستم سوال کنم اگر شما جای من بودید بلیط رو برای کی میگرفتین؟ و با کدوم هواپیمایی میتونم قیمت مناسبی پیدا کنم؟
    ضمن اینکه من خانم هستم و پروازم به مقصد دالاس خواهد بود.
    خیلی ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering - Iran University of Science and Technology

سلام
    در مورد افرادی که مستقیماً وارد شهر خودشون تو آمریکا نمیشن:

من شنیدم مراحل اداری ورود به امریکا 3-4 ساعت کار داره، پرواز بعدیه من تو امریکا 2 ساعت بعده که به نظر میرسه که از دست میدم.
    آیا از این ور می تونم پرواز رو چند ساعت عقب بندازم؟
    بعضی از بچه ها می گفتند که هواپیمایی بدون جریمه تو امریکا برایشان بلیط جدید صادر کرده. آیا این صحت داره؟
    در کل این تاخیر در امور اداری آیا به عهده ماست یا هواپیمایی ؟

با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
    پیمان جان من چطور میتونم ارزونترین پرواز رو توی یه بازه مثلا 10 روزه پیدا کنم؟
    توی هر سایتی میرم تاریخ دقیق میخواد و خودت میدونی ممکنه بین قیمت 2 روز 500 هزار تفاوت باشه
    کسانی که تاریخ فلکسیبل دارن چجوری میتونن بهترین تاریخ و قیمت رو پیدا کنن؟
    سايت kayak.com گزينه flexible +/- 3 دارد يعني شما با هر بار سرچ مي تونيد 7 روز رو چك كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaal83 نمایش پست ها
    مرسی. میشه لطف کنید برای تاریخ 17 آگوست به مقصد Fayetteville, arkansas بهترین بلیطو(قیمت پایین) بگید؟

وقتی ریفاندبل نباشن ینی اگه بلیط کنسل شه کل پولش میپره؟ cheapoair ریفاندبله یا نه؟
    حدود 6/850 بايد با بيزينيس بريد
    بله ميپره
    خير CHEAPOAIR ريفاندبل نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    درست میفرمایید پیرسون عزیز ولی من هیچ تصوری از زمان دریافت ویزا ندارم و احتمال میدم حتی تا 15 آگوست هم کلیرینس طول بکشه.
    اگر بلیط رو بگیریم ولی به پرواز نرسیم این زود بلیط گرفتن به دیر گرفتن مزیتی داره؟برای تغییر زمان بلیط هزینه به چه صورت میگیرن؟اصلا میشه پس گرفت بلیط رو؟
    این مابه التفاوت حداکثر چقدر هست؟یعنی اگر حدود 2 هفته زودتر بگیریم با حالتی که یک ماه زودتر بگیریم چقدر تفاوتش میشه؟
    شما برای رفتن به ادواردزویل ایلینویز سفر هوایی تا کانزاس و از کانزانس تا سنت لوئی و بعد زمینی تا ادواردزویل رو درست میدونید؟
    اگه بليت رو بگيريد و اون روز نتونيد پرواز كنيد نه تنها مزيتي نداريد بلكه بايد هزينه كنسلي بليت رو هم پرداخت كنيد
    تغيير تاريخ بليت در واقع همون كنسلي بليت و خريد بليت روي تاريخ جديد با قيمت روز هست. هيچ مزيتي نسبت به كسي كه بليت نداره نداريد.
    بله بليت اگر ريفاندبل باشه پس از كسر مبلغ جريمه كنسلي پولتون رو مي تونيد پس بگيريد
    بقيه سوالات رو مهراد عزيز جواب داده اند به خوبي

يه سوالي كه دوستان مكرر مي پرسند اين هست كه اگه بليت رو بذاريم چند روز قبل از پرواز چقدر گرون ميشه!!
    خب پيدا كردن اين سوال كاري نداره!
    شما توسط اين سايت kayak.com يك ديستنيشن ثابت رو با يك كريير ثابت در اول نظر بگيريد.
    مثلن لوفت هانزا از تهران به نيويورك يا قطري از تهران به واشنگتن
    حالا بياييد توي دو تا تاريخ قيمتش رو در بياريد و ياد داشت كنيد
    يكي شش روز بعد و يكي شش ماه بعد
    با هم چك كنيد ببينيد چقدر تفاوت دارد؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط clemency نمایش پست ها
    سلام اقای پیرسون من می خوام به مقصد شیکاگو بلیط بخرم. بهترین مسیر از نظر هزینه و محدودیت بار کدوم؟ الان حدود قیمت چقدر است؟ من می خوام بار ها رو شیکاگو تحویل بگیرم و یه سره بارها بره شیکاگو. ایا مشکلی پیش می یاد اگه من شنبه یا یکشنبه برسم شیکاگو با توجه به این که می خوام حساب بانکی باز کنم و بانک ها تعطیل. کلاً ایا بهتره یه جوری برنامه ریزی کنیم که روز غیر تعطیل اونجا برسیم یا نه؟خیلی ممنون
    قيمت بليت به تاريخ سفرتون بستگي دارد!

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghi نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون،
    من هنوز کلیر نشدم و تاریخ مصاحبه ام 28 می، عشق آباد بوده. اول آگوست باید دانشگاه باشم (با توجه به آفر استادم). البته تاریخ I-20 برای 26 آگوست هست. میخواستم سوال کنم اگر شما جای من بودید بلیط رو برای کی میگرفتین؟ و با کدوم هواپیمایی میتونم قیمت مناسبی پیدا کنم؟
    ضمن اینکه من خانم هستم و پروازم به مقصد دالاس خواهد بود.
    خیلی ممنونم
    به نظر من با توجه به اينكه بليت تا اين لحظه نگرفتيد صبر كنيد ببينيد كه ويزا مي گيريد
    بعد اون موقع بفرماييد تا براتون چك كنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)