صفحه 1003 از 1355 نخستنخست ... 35039039539939949959969979989991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310531103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,021 تا 10,030 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

@ khashijan
    سلام ، موفق باشيد ... ميتونم بپرسم كى اقدام كردين و اسپانسر چه مدتى در كانادا زندگى ميكنه ؟ سيتيزن هستن اسپانسر ؟ اگر امكان داره كمى از پروندتون بگين ... ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام
    توی فروم 5490 سوال 30 از اسپانسر شونده سوال میشه که آیا پشتیبانی مالی از طرف اسپانسر میشه یا خیر. و قصد من اینه که برای جواب خیر، توضیحاتی بدم که نشون بده خود اسپانسر شونده سرمایه ی کافی برای ورود به کانادا و شروع زندگی رو داره
    میدونم هیچ جایی ننوشته که نیاز هست، یا اصلا کسی انجام داده یا خیر، اما با توجه به شرایط من که نمیتونم از اونجا پشتیبان مالی برای همسرم باشم، راهی که به ذهنم میرسه همین هستش
    البته اگه تجربه ای در این زمینه شما و دوستان دارید که خیل یخوشحال میشم در میون بذارید
    ممنون
    سلام
    همونطو که دوست گرامی arash_2015 اشاره کردند اصلا نیازی نیست نشون بدید که شخص اسپانسر شونده توانایی مالی برای ساپورت خودش رو داره.
    ما به اون سوال مورد نظر شما پاسخ خیر دادیم و هیچ مدرکی هم ارایه نکردیم فقط گمونم توضیح دادیم که برای صرفه جویی و پس انداز بیش تر اسپانسر این کار و کردیم
    البته فرستادن مدرک بیشتر بالاخره اشکال ایجاد نمیکنه اما در این مورد خاص تا به حال که نیازی نبوده
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    همونطو که دوست گرامی arash_2015 اشاره کردند اصلا نیازی نیست نشون بدید که شخص اسپانسر شونده توانایی مالی برای ساپورت خودش رو داره.
    ما به اون سوال مورد نظر شما پاسخ خیر دادیم و هیچ مدرکی هم ارایه نکردیم فقط گمونم توضیح دادیم که برای صرفه جویی و پس انداز بیش تر اسپانسر این کار و کردیم
    البته فرستادن مدرک بیشتر بالاخره اشکال ایجاد نمیکنه اما در این مورد خاص تا به حال که نیازی نبوده
    موفق باشید
    ممنون از لطف شما دوستان گرامی، mfz و arash_2015 عزیز،
    من یه مشکلی توی زمانبندی پر کردن فرمها دارم، من الان ایرانم و میخوام با همسرم فرم هارو پر کنم و با خودم ببرم، حالا یه جاهایی پرسیده که الان با همسرتون زندگی میکنید که قائدتا باید بزنیم بله، ولی وقتی که من میرم کانادا و مدارکم رو کامل میکنم و میفرستم از کانادا می فرستم، توی این حالت ، تناقض محسوب نمیشه؟ آیا برای افیسر گیج کننده نمیشه؟

Junior Member

سلام
    من میخوام پرینت حساب بانکیم رو روز مصاحبه با خودم ببرم که نشون بدم آیا باید مهر بانک داشته باشه؟ یا ترجمه بشه؟
    پرینت تلفنم رو هم گرفتم اون چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lady273 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام پرینت حساب بانکیم رو روز مصاحبه با خودم ببرم که نشون بدم آیا باید مهر بانک داشته باشه؟ یا ترجمه بشه؟
    پرینت تلفنم رو هم گرفتم اون چطور؟
    خود بانك فرم لاتين داره ومى نويسه معادل به ارزو كه شما ميخواين ومهر وامضا هم داره ،، شما بگين واسه سفارت مى خوام ،، مى دونن

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    ممنون از لطف شما دوستان گرامی، mfz و arash_2015 عزیز،
    من یه مشکلی توی زمانبندی پر کردن فرمها دارم، من الان ایرانم و میخوام با همسرم فرم هارو پر کنم و با خودم ببرم، حالا یه جاهایی پرسیده که الان با همسرتون زندگی میکنید که قائدتا باید بزنیم بله، ولی وقتی که من میرم کانادا و مدارکم رو کامل میکنم و میفرستم از کانادا می فرستم، توی این حالت ، تناقض محسوب نمیشه؟ آیا برای افیسر گیج کننده نمیشه؟
    دوست عزيز بحث زندگي كردن با پيش هم بودن فرق داره.دقيقا يادم نمياد سوال چيه ولي اگر بگيد با هم زندگي ميكنيد شايد براي شما كه pr هستيد مشكل ساز بشه ولي ميتونيد بگيد پيش هم بوديد زمان پركردن مدارك ولي شما كانادا زندگي ميكنيد و اون فعلا ايرانه تا به هم برسيد

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Neginzo نمایش پست ها
    @ khashijan
    سلام ، موفق باشيد ... ميتونم بپرسم كى اقدام كردين و اسپانسر چه مدتى در كانادا زندگى ميكنه ؟ سيتيزن هستن اسپانسر ؟ اگر امكان داره كمى از پروندتون بگين ... ممنون

سلام ممنون عزیزم اسپانسر سیتیزن بود اونجا به دنیا اومده بود ولی 3 سالش که بوده برمیگرده ایران و اکتبر 2015 برای اولین بار تو این مدت میره کانادا مدارک منم 24 دسامبر ارسال میکنه ما کلا 3 سال از ازدواج و یکسال از زندگی مشترکمون میگذره ایشون از اکتبر ایران نیومده و چون سرباز فراری محسوب میشه قصدم نداره بیاد

حدود 150 تا عکس رو فکر کنم گذاشتیم عروسی وعقد و نامزدی وپاتختی وماه عسل و ......-پیرینت تلفن و وایبر و ...هیچی نزاشتیم چون پیش هم بودیم -فقط یک صفحه پیرینت اولین چتمون تو فیس بوک گرفتیم چون آشناییمون از طریق فیس بوک بود همه ی اینارو میشه با فتوشاپ درست کرد واقعا نمیدونم چرا این چیزا براشون سندیت داره

تو این ایمیل دو روز پیش ازمون مجددا پروف رزیدنتی خواسته بودن و گفته بودن که همسرم عکس صفحات پاسپورتش و بفرسته تا مثلا مهر ورودش به کانادا رو چک کنن دیروز رفته پاسپورتشو باز کرده دیده اصلا مهر نخورده پاسپورتای کانادایی الکترونیکی به من میگه من چیه اینو کپی بگیرم یعنی یه استعلام نمیتونن بگیرن که من ورود داشتم به کشور !
    ویرایش توسط khashijan : April 10th, 2016 در ساعت 02:25 AM

سلام دوستان.کسی هست پروندشو ژانویه فرستاده باشه و جوابی از انکارا گرفته باشه؟؟اپدیت.پی پی ار و.... من 6 ژانویه ارسال کردم 4 مارچ اپرووال گرفتم و از 22 مارچ اینپراسسم در انکارا

دوستان در فرم پی منت برای س اس کیو کدوم گزینه باید تیک بخوره برای قسمتی که سوال میشه پی منت برای په منظوری هست؟؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

سلام دوستان
    سوال داشتم دو مورد فرمهاىى كه بايد در هواپيما و فرودگاه در مورد وسايلى كه همراه خود به كانادا ميارييم و وسايلى كه قراره بيارييم بعدا
    فرم B4 و B4A وفرم IMM5444E ( فرم PR)
    در مورد فرم گمركى كه گفتم چه فرقى باهم دارن !؟؟
    اما در مورد فرم PR ؟ براى چى بايد پر كنيم ؟ صرفا به خاطر ادرس دادن در خاك كانادا ؟
    يه سوال مهمى ديگه هم هست ؟!! ايا پول نقدى كه در تهران هست و بخواهيم به كانادا از طريق صرافى ببيرييم ، TAX تعلق نمى گيره كه !! اگه بخواهيم پرينت بانكى بگيرييم وبه نلم اسپانسر شونده باشه ،،مشكلى پيدا نمى شه ؟!
    چون جاىى خوندم كه بايد در فرم گمركى در مورد پول نقدك كه در ايران داريو قيد كنيم !!!!!!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)