نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه زندگی،ترجیح میدهید به کدام کشورمهاجرت کنید

رأی دهندگان
278. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ایالات متحده امریکا

122 43.88%
  • استرالیا

156 56.12%
صفحه 8 از 46 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 455

موضوع: آرشیو شده : مقایسه استرالیا با آمریکا و کانادا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه استرالیا و کانادا برای زندگی و کار بعد از اتمام تحصیلات

North Carolina & Washington DC

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of manufacturing, UOW

دوستان من یه سوال دارم:
    آیا میشه همزمان برای PR دوتا کشور بعنوان مثال استرالیا و کانادا اقدام کرد؟ یا محدودیتی وجود داره؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miassus نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم:
    آیا میشه همزمان برای PR دوتا کشور بعنوان مثال استرالیا و کانادا اقدام کرد؟ یا محدودیتی وجود داره؟
    نه محدوديتي نيست ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان،
    من تقریباً تمام پست های این موضوع رو مطالعه کردم ولی راستش اطلاعاتم بیشتر در مورد مزایا و معایب زندگی در کانادا بالا رفت و مقایسه خیلی خوبی بین کانادا و استرالیا ندیدم. من از دو دانشگاه پذیرش همراه فاند دارم (دانشگاه سیدنی در استرالیا و دانشگاه وسترن انتاریو در لندن کانادا). من سیدنی رو به خاطر آب و هوای بهتر، رنک بالاتر دانشگاهش و بزرگی شهرش انتخاب کردم. اما خیلی ها دارن بهم میگن که دارم اشتباه می کنم و کانادا خیلی بهتر از استرالیا است ولی دلایلشون از نظرم منطقی نیست. می خواستم اگر کسی از دوستان در این دو کشور زندگی کرده یا تجربه خوبی داره راهنمایی کنه که چرا اینقدر مردم بیشتر تمایل به رفتن به کانادا دارن تا استرالیا؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdollahi نمایش پست ها
    من سیدنی رو به خاطر آب و هوای بهتر، رنک بالاتر دانشگاهش و بزرگی شهرش انتخاب کردم. اما خیلی ها دارن بهم میگن که دارم اشتباه می کنم و کانادا خیلی بهتر از استرالیا است.
    از نظر دانشگاه بستگی به رشته شما داره، در بعضی رشته ها Western Ontario از بهترین های جهان محسوب میشه و در بعضی دیگه دانشگاه سیدنی بهتره.
    اما از نظر کشور به به نظر من شما انتخاب بسیار درستی کردید. فقط خرس قطبی کانادا رو به استرالیا ترجیح میده.
    استرالیا از لحاظ آب و هوا و مزایای جغرافیایی که قابل مقایسه با کانادا نیست. از لحاظ آینده شغلی هم تفاوت محسوسی با کانادا نداره و اگر بهتر نباشه بدتر نیست. (سه چهارتا آشنایی که من در استرالیا دارم همگی به راحتی در دوران دانشجویی هم کار پیدا کردن). استرالیا از لحاظ مهاجرت شرایط مشابه یا حتی بهتر داره (البته در صورت داشتن رزومه مناسب). از لحاظ زبان هم که تفاوتی ندارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    از نظر دانشگاه بستگی به رشته شما داره، در بعضی رشته ها Western Ontario از بهترین های جهان محسوب میشه و در بعضی دیگه دانشگاه سیدنی بهتره.
    اما از نظر کشور به به نظر من شما انتخاب بسیار درستی کردید. فقط خرس قطبی کانادا رو به استرالیا ترجیح میده.
    استرالیا از لحاظ آب و هوا و مزایای جغرافیایی که قابل مقایسه با کانادا نیست. از لحاظ آینده شغلی هم تفاوت محسوسی با کانادا نداره و اگر بهتر نباشه بدتر نیست. (سه چهارتا آشنایی که من در استرالیا دارم همگی به راحتی در دوران دانشجویی هم کار پیدا کردن). استرالیا از لحاظ مهاجرت شرایط مشابه یا حتی بهتر داره (البته در صورت داشتن رزومه مناسب). از لحاظ زبان هم که تفاوتی ندارن.
    سلام سهیل جان،
    ممنون از راهنماییت. من مهندس شیمی هستم. آیا سایت خاصی رو می شناسید که دانشگاه های کانادا و استرالیا رو بر حسب رشته رتبه بندی کرده باشه؟

الان كانادا ديگه مهاجر دانشجو نميگيره ..

دوستان من از دانشگاه تورنتو و ملبورن پذیرش دارم. تورنتو full fund و ملبورن scholarship گرفتم. روی هم رفته پولی که ملبورن می ده بیشتره. ranking تورنتو در رشته من که پزشکی هست 16 است و ملبورن 14 . خوشحال می شم نظر بدین و کمکم کنین که انتخاب کنم.

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    دوستان من از دانشگاه تورنتو و ملبورن پذیرش دارم. تورنتو full fund و ملبورن scholarship گرفتم. روی هم رفته پولی که ملبورن می ده بیشتره. ranking تورنتو در رشته من که پزشکی هست 16 است و ملبورن 14 . خوشحال می شم نظر بدین و کمکم کنین که انتخاب کنم.
    سلام دوست عزیز. من پیشنهاد می کنم شما در مورد رنکینگ خیلی سختگیری نکنید، چون به نظر میرسد از نظر علمی اختلافها خیلی ناچیز باشد. بیشتر ببینید از نظر شرایط زندگی کدامیک برای شما مناسب تر است و با روحیات شما سازگاری دارد. من فکر می کنم در هر صورت انتخاب شما برد - برد خواهد بود، یعنی هر کدام را انتخاب کنید برنده اید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member aksham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tabriz - MS Biosystems Engineering

پیش فرض استرالیا یا آمریکا ؟

سلام
    فکر میکنم این سوال خیلی از کسانی باشه که برای اَپلای کردن بین این دو کشور مردد هستن.مِن جمله خودم.من خیلی خیلی دوست دارم دانشگاه های آمریکا رو برای اپلای کردن انتخاب کنم ولی چند مسئله وجود داره که منو به شک و تردید میندازه.
    اول این که در آمریکا سفارت ایران وجود نداره و آیا این ممکنه باعث ایجاد مشکل برامون بشه؟
    دوم این که من از برخی شنیدم که رفاه و سطح زندگی در استرالیا خیلی بهتر از آمریکاست.درسته؟
    ولی استرالیا هم مزایای خاص خودشو داره ه نمیشه ازشون گذشت

ممنون میشم اگه دوستان اینجا نظرات و تجربیات خودشونو در مورد این دو کشور بیان کنن تا هم یه تایپیک جامع مقایسه داشته باشیم و هم من از این سردر گمی خارج بشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)