صفحه 117 از 127 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1265

موضوع: سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    بله . سه یا چهار تا(دقیق یادم نیست) کاغذ اچار رنگی رو میزتون هست. هرکدوم که پر شد صدا بزنید تعویض کنید که یهو همه کاغذا تموم نشه وسط امتحان لنگ کاغذ بمونید. البته تو تایم بریک کاغذای منو تعویض کرده بودن خودشون.
    کاغذای منو توی برک عوض نکردن... البته خدا رو شکر چون تمپلت هام به فنا میرفت!

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1 نمایش پست ها
    کاغذای منو توی برک عوض نکردن... البته خدا رو شکر چون تمپلت هام به فنا میرفت!
    شانس آوردین ندیدن. چون یه سری از بچه ها سر همچین موضوعی به مشکل خورده بودن و بخاطر تمپلیت هایی که از قبل نوشته بودن نمرشون ریپورت نشده. البته من تو همین فروم دیدم که یه سری میگفتن.

سلام، بچه ها یه سوالی البته شاید مسخره به نظر بیاد
    سر جلسه امتحان خودکار نمیتونیم ببریم؟ آخه من الان چند ماهه با یه نوع خودکار که راحتم نت برمیدارم، دیگه عادت کردم.
    اگه نه که لطفاً بگین اونجا چی بهمون میدن که برم اونو بگیرم تا عادت کنم.
    مرسی

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raminziaei نمایش پست ها
    سلام، بچه ها یه سوالی البته شاید مسخره به نظر بیاد
    سر جلسه امتحان خودکار نمیتونیم ببریم؟ آخه من الان چند ماهه با یه نوع خودکار که راحتم نت برمیدارم، دیگه عادت کردم.
    اگه نه که لطفاً بگین اونجا چی بهمون میدن که برم اونو بگیرم تا عادت کنم.
    مرسی
    ببین سر جی ار ایی یه خودکار خیلی خوب رو میز بود. یعنی همیشه هست. ولی سر تافل جای خودکار من خالی بود. من همراهم داشتم. وگرنه باید می گفتم بیارن برام.
    این که یه خودکار همراهتون باشه خیلی چیز پر اهمیتی نیس ولی خودکارای خودشونم خوبه.

Junior Member

سلام
    من یکشنبه توی مرکز سنجش تافل دارم و رجیستر کردنم با گواهینامه و کارت ملیم بوده ... الان متوجه شدم اعتبار کارت ملیم تموم شده ولی گواهینامه ام مشکلی نداره.
    به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reha نمایش پست ها
    سلام
    من یکشنبه توی مرکز سنجش تافل دارم و رجیستر کردنم با گواهینامه و کارت ملیم بوده ... الان متوجه شدم اعتبار کارت ملیم تموم شده ولی گواهینامه ام مشکلی نداره.
    به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟
    پاسپورت یا کارت ملی همراه داشته باشید. کارت ملی اعتبارش مهم نیست تمدید نمی کنن دیگه تا سری جدید که الکترونیک بشه پس تمام کارت ملی ها فارغ از تاریخ پشت شون اعتبار داره

سلام
    دوستان من تی پی او هارو که کار میکنم فونت ریدینگ ها برام ریزه و بعد از ریدینگ اول چشمم در میاد تا به خوبی کلمات رو تشخیص بدم
    خواستم از دوستانی که تافل دادند بپرسم آیا فونت و سایز کلمات ریدینگ امتحان اصلی مثل تی پی او هست یا خیر؟
    خوده ETS دو نمونه آزمون اصلی تو کتاب آفیشیال گاید و رو وبسایت گذاشته ، فونت این دو آزمون مثل امتحان اصلی هست؟
    ممنونم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tamadon نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تی پی او هارو که کار میکنم فونت ریدینگ ها برام ریزه و بعد از ریدینگ اول چشمم در میاد تا به خوبی کلمات رو تشخیص بدم
    خواستم از دوستانی که تافل دادند بپرسم آیا فونت و سایز کلمات ریدینگ امتحان اصلی مثل تی پی او هست یا خیر؟
    خوده ETS دو نمونه آزمون اصلی تو کتاب آفیشیال گاید و رو وبسایت گذاشته ، فونت این دو آزمون مثل امتحان اصلی هست؟
    ممنونم
    فونت ازمونای ets رو نمیدونم ولی امتحان فونتش مثل تی پی ها بولد نیست، ساده و یه ذره اذیت کننده.
    ببخشید ولی فک کنم باید چشمتون باید عادت کنن.

سلام

دوستان بعضی ها گفتند که کیفیت هدست های سنجش خوب هست

میشه بگید که آیا از اونهایی هست که گوش رو کاملا داخل خودش میگیره؟ چون این نوع هدستها نویز محیط و سر و صدای دیگران رو به شدت کاهش میده

با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tamadon نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم
    من دقیقاً خاطرم نیست ولی فکر کنم فونت آزمون با فونت تی پی او و فونت اون نمونه های ETS یکی بود! شاید سیستم تون مشکل داره روی یه سیستم دیگه امتحان کنید، اگر عینک می زنید یا شماره عینک تون بالاس می تونید موقع ثبت نام تیک Disability رو بزنید و سر جلسه هم به مراقبین این موضوع رو بگید تا سیستم متناسب با وضعیت شما رو در اختیارتون قرار بدن ولی تا اونجایی که من یادمه فونت آزمون اصلی اصلاً ریز نبود و استاندارد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)