صفحه 76 از 137 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    اصل شناسنامه برای به روز کردن پاسپورت لازمه،گرچه دانشگاه کنکوردیا هم از من این مدرک رو خواسته.
    بله برای تجدید پاسپورت لازمه. کنکوردیا از شما شناسنامه ایرانی خواسته؟ برای چه کاری؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه دانشگاه علامه طباطبایی

بچه ها سلام
    من براي مدت ٤ ماه يه آپارتماني رو اجاره كردم، و با خود صاحبخانه مستقيم قرارداد بستم
    با توجه به اينكه تا حدود چند ماه آينده براي زندگي به امريكا ميروم آيا به نظرتون با هيدرو كبك تماس بگيرم براي اينكه قبض به نامم بشه يا اينكه از صاحبخونه بخوام هر وقت قبض اومد پولشو بهش بدم؟ آخه ظاهرا بايد ٦٠$ براي به نام خوردن قبض بديم.

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله برای تجدید پاسپورت لازمه. کنکوردیا از شما شناسنامه ایرانی خواسته؟ برای چه کاری؟
    راستش جزو مدارکش برای ثبت نام دوره فوق لیسانسه،ازشون هم پرسیدم،گفتن حتما باید به همراه ترجمه بهشون نشون بدم.

Senior Member

ممنون ،اره می تونید ادرس دوستتون رو بدید که ایشون کارت رو در یافت کنند،راستش من تازه چند روزه که اومدم مونترال.
    اصل شناسنامه اینجا لازمه،حالا اگه ترجمش هم دارید حتما با خودتون بیارید ،کارت ملی نه اصل و نه ترجمش نیازی نیست،سند ازدواج هم فقط ترجمش رو بیارید،اگه نسخه ترجمه شدش رو دارید.
    در کل چون قراره شما فقط دو هفته بمونید،چیز دیگه ای لازم ندارید،فقط به جز مواردی که فرمودید،برگه لندینگ و چند تا قطعه عکس رو هم فراموش نکنید.
    ممنون
    عکس فقط برای کارت pr لازمه ؟ چند تا؟ همون توی فرودگاه میخوان ؟

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بعد از مدتها اومدم ببينم چه خبره. ديدم يك نكته اي هست كه من ميدونم و ghlobe نميدونه. براي اولين بار

شناسنامه تنها مدركي از ما ايراني هاست كه توش اسم مادر نوشته شده و از اونجاييكه اينجا بر خلاف ايران مادر خيلي مهمتر از پدره، حتما بايد با اين مدرك به دانشگاه ثابت كني كه اسم مادرت همينيه كه ميگي
    اينو مسؤول polytechnic گفت

برم تا چند وقت ديگه بيام
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    بعد از مدتها اومدم ببينم چه خبره. ديدم يك نكته اي هست كه من ميدونم و ghlobe نميدونه. براي اولين بار

شناسنامه تنها مدركي از ما ايراني هاست كه توش اسم مادر نوشته شده و از اونجاييكه اينجا بر خلاف ايران مادر خيلي مهمتر از پدره، حتما بايد با اين مدرك به دانشگاه ثابت كني كه اسم مادرت همينيه كه ميگي
    اينو مسؤول polytechnic گفت

برم تا چند وقت ديگه بيام
    جالبه. حقیقتش من هیچ وقت در اینجا لازم نشد مدرکی در خصوص اسم پدر یا اسم مادر نشون بدم. در دانشگاه هم یادم نمیاد از من اسم پدر و مادر خواسته باشند. شاید جدیدا لازم دارند.

Junior Member helenak آواتار ها

دوستان عزیز من یه ماه دیگه میام مونترال
    میخوام تلویزیونم رو هم فریت کنم اونجا با آداپتور کار میکنه یا مشکل ساز میشه؟؟
    مودم وایرلس به اونجا میخوره بیارم با خودم؟؟
    پاس ریکوئست 8 می 2014
    لندینگ 13 جون 2014

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط helenak نمایش پست ها
    دوستان عزیز من یه ماه دیگه میام مونترال
    میخوام تلویزیونم رو هم فریت کنم اونجا با آداپتور کار میکنه یا مشکل ساز میشه؟؟
    مودم وایرلس به اونجا میخوره بیارم با خودم؟؟
    دوست عزیز اینکارو نکن، ضرر خواهی کرد

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    دوست عزیز اینکارو نکن، ضرر خواهی کرد
    میشه بیشتر توضیح بدید؟ قیمت یه ال ای دی 32 اینچ اسمارت و مودم چقدره؟
    کربلایم آرزوست...

نیلوفر جان،خوشحالم که شما هم ویزاتونو گرفتید،با توجه به اینکه مصاحبه من و شما توی یک روز بودش،و توی فروم خبری از ویزا گرفتن شما نشد،نگران بودم که یه وقت مشکلی براتون پیش اومده باشه،به هر حال مبارکتون باشه.
    ببینید 2 هفته برای اقامت به نظر من خیلی ناجوره،شما برای خروج بعد از دو هفته حتی کارت pr هم ندارید،من پیشنهاد می کنم حداقل 3 ماه رو بمونید اینجا و وقتی کارت pr ،بیمه،گواهینامه،و کارای اداریتون اوکی شد،به سوئد برگردید .در مورد بیمه هم جریمه نخواهید شد،فقط بیمتون باطل می شه و بعد مجددا باید اکستند کنید.من که لیست واکسیناسیون رو نداشتم و مشکلی هم پیش نیومد ولی اگه دارین،با خودتون بیارین.
    دوست عزیز میشه لطف کنید در مورد لیست واکسیناسیون کمی توضیح بیشتر بدید اطلاعاتی در این مورد ندارم
    در مورد گواهی رانندگی میشه بگید ازمون عملی هم داره یا نه چون من گواهی دارم ولی مدت هاست پشت رل نشستم در این صورت باید چکار کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)