صفحه 168 از 506 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام به همگی دوستان خوبم ، با توجه به ینکه امروز دل و دماغ حسابی ندارم و لی چون اصرار دوستان رو دیدم شرایط خودمو میگم تا انشالله تجربه ای با شه واسه دیگران تا بتونن خودشونو ارزیابی کنن.
    1. لیسان عمران از آزاد سنندج(12.34) -فوق لیسانس دولتی زنجان رشته مهندسی سازه(15.72)-پذیرش ازupc در رشته stractural analysis
    2.فاند نداشتم
    3.سپرده 52 میلیون به مدت تقریبا دو ماه
    3.سند ملک به نام خودم
    4.تعهد نامه محضری از والدین مبنی بر تقبل هزینه های اینجانب مدامی که در اسپانیا تحصیل میکنم
    5. گواهی عدم سو پیشین و سلامت که همه دارن (نتیجه آزمایشات رو ارائه ندادم)
    6.ارائه برنامه مطالعاتی و تحقیقاتی که از سایت دانشگاه درآوردم و رزوه و یکexpose که توش نوشتم هدفم از انتخاب این رشته چیه
    7.رزرو هتل گارانتی دار به مدت 1 ماه
    8 .27 دسامبر تحویل مدرک و 18 ژانویه جواب ریجکتیم که وقتی اسمم تو لیست دست عبادی نبود و رفتم از گل ممدی اخد کردم با راهنمایی اینک برم یه پول هم به دادگاه عالی مادرید بدم

امیدوارم ویزای همتون okبشه و برید آدمهای موفقی بشید و باعث افتخار خودتون و اطرافیانتون و مملکتتون . خداحافظ همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyball نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان خوبم ، با توجه به ینکه امروز دل و دماغ حسابی ندارم و لی چون اصرار دوستان رو دیدم شرایط خودمو میگم تا انشالله تجربه ای با شه واسه دیگران تا بتونن خودشونو ارزیابی کنن.
    1. لیسان عمران از آزاد سنندج(12.34) -فوق لیسانس دولتی زنجان رشته مهندسی سازه(15.72)-پذیرش ازupc در رشته stractural analysis
    2.فاند نداشتم
    3.سپرده 52 میلیون به مدت تقریبا دو ماه
    3.سند ملک به نام خودم
    4.تعهد نامه محضری از والدین مبنی بر تقبل هزینه های اینجانب مدامی که در اسپانیا تحصیل میکنم
    5. گواهی عدم سو پیشین و سلامت که همه دارن (نتیجه آزمایشات رو ارائه ندادم)
    6.ارائه برنامه مطالعاتی و تحقیقاتی که از سایت دانشگاه درآوردم و رزوه و یکexpose که توش نوشتم هدفم از انتخاب این رشته چیه
    7.رزرو هتل گارانتی دار به مدت 1 ماه
    8 .27 دسامبر تحویل مدرک و 18 ژانویه جواب ریجکتیم که وقتی اسمم تو لیست دست عبادی نبود و رفتم از گل ممدی اخد کردم با راهنمایی اینک برم یه پول هم به دادگاه عالی مادرید بدم

امیدوارم ویزای همتون okبشه و برید آدمهای موفقی بشید و باعث افتخار خودتون و اطرافیانتون و مملکتتون . خداحافظ همگی
    استرس کم داشتیم این ویزام اضاف کردیم بهش یه روز پیش خواب دیدم ریجکت شدم اومدم اینجا همه از ریجکت حرف می زنن شانسه ما داریم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    سلام یعنی همه اینها که ریجکت شدن نمره زبان نداشتن؟
    من خوب استاد باهام مصاحبه کرده و لابد از نظر زبان خوب بودم که قبولم کرده.من نمره زبان ندارم 22 فوریه هم تاریخ تحویل مدارکمه. نمیرسم که الان زبان بدم IElts هم که تا 25 فوریه جا نداشت.؟ استرس گرفتم نمی دونم چکار کنم؟ نمیشه نمره زبان رو مثلا یه هفته دیرتر برد یا اینکه وقت سفارت رو عقب انداخت؟
    سلام نه استرس به خودت راه نده اين فقط يك فرضيه براي اين ريجكت هاي زياده نگران نباش

Junior Member

سلام دوستان، خواهشا راهنمایی کنید،
    من واسه فرصت مطالعاتی 6 ماهه اقدام کردم، 20 دسامبر تحویل مدرکم بود، اون موقع گفتن 30 تا 40 روز دیگه واسه جواب بیام، از صحبت های قبلی دوستان تو فروم فکر کردم جواب درخواستم اومده، امروز رفتم سفارت (یک ماه بعد از تحویل مدرک)، لیستو چک کردم، جواب یکسری از دوستان که 20 دسامبر مدرک تحویل داده بودن اومده بود، ولی اسم من نبود، مسئولش گفت دوشنبه دوباره بیا لیست رو نگاه کن، این به نظر شما یعنی ریجکت شدم؟ امیدی هست؟

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    سلام دیشب بعد از 20 روز التماس بالخره بخش بین الملل مرکزی ککه میخواستم یه دوره یک ماه بگزرونم پذیرشمو فرستاد منم با کمال نا امیدی بردم سفارت اصلا بهم وقت ندادند گفتن به دوره نمی رسم. دوره مارسه جالبش این بود که مسئول روابط بین الملله پشت تلفن میگه این دلیل کاملا غیر منطقیه هنوز 40 روز به شروع دوره مونده . ازش خواستم زنگ بزنه سفارت به نظرتون میشه واسه دوره مارس کاری کرد
    زمان که داری ولی اوضاع سفارت خوب نیست خیلی ریجکتی داشته من از یکی از موسسات شنیدم که گفت کلی از بچه های ما را هم ریجکت کردن نمی دونم چرا امسال سفارت این مدلی شده ؟
    سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rnzfree نمایش پست ها
    شما هم واسه فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودین؟ بعد چه مدتی جوابتون اومد؟ میشه تاریخ دقیق تحویل مدرک و صدور ویزاتونو بگین؟ به شما هم گفته بودن 30 تا 40 روز؟

نه ، اون موقع ۲۰ روز بود . و دوباره نه من برای پذیرش مستر داشتم

Junior Member

Question پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

دوستان اگر ممکنه جواب ویزا را با ذکر
    1-مقطع درخواستی(مستر/دکتری/فرصت مطالعات)
    2-رشته تحصیلی
    3- داشتن یا نداشتن فاند!

بفرماییدبنظر میرسه اینهانقش بسیار تعیین کننده ای داره/با تشکر

Junior Member

چرا هر کی از upc پذیرش گرفته ویزاش ریجکت شده؟

به سفارت زنگ زده میگه هر چی التماس کردم فایده نداشته به هر حال سعی می کنم دفعه اخر باشه به اسپانیا فکر می کنم. این بار دوم که نمی تونم ویزاشو بگیرم

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط Nika_20 نمایش پست ها
    چرا هر کی از upc پذیرش گرفته ویزاش ریجکت شده؟
    به خاطر مشکل دولت اسپانیا با ایالت کاتالونیا که سال هاست که ادعای خود مختاری دارند و گروه تروریستی مشهور ضد دولت اسپانیا در این شهر و اطرافش سازگارند و قاچاق انسان از بارسلونا به اروپا زیاده و در ضمن دولت اسپانیا دوست نداره بارسلونا از لحاظ اقتصادی و علمی رشد کنه
    سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)