صفحه 202 از 397 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212252302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

سلام
    کری آن رو معمولا" وزن نمی کنند. ولی اگر سایزش بزرگ باشه و خیلی هم سنگینش کرده باشید به طوری که مسوول بار - یا حتی قبل از سوار شدن به هواپیما- متوجه بشه به زور دارید حمل می کنید، ممکنه بهتون گیر بده و بخواد وزن کنه. بنابراین اگر خیلی هم سنگینه، باید وانمود کنید که خیلی راحت و خوشحال دارید حملش می کنید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mn5076 نمایش پست ها
    سلام...
    ببخشید یه سوالی برام پیش اومده...مگه کری آن رو هم وزن میکنن؟

همونطور که بقیه دوستان هم گفتند موبایلهای چند سال اخیر ایران اینجا راحت با شرکتهای مختلف کار می کنه. ضمنا دیگه اینجا هم مثل قبل نیست که مجبور باشید قرارداد 2-3 ساله با شرکتهای تلفن همراه ببندید. آپشن های ماهانه هست که با گوشی های ایران کار می کنه. توصیه من اینه که اول با گوشی ایران خودتون یکی از این plan های ماهانه رو بگیرید (همه جور قیمتی بسته به امکانات داره. با 30-40 دلار ماهانه می تونین
    پلن مناسبی بگیرید- بعد سر فرصت شرکتهای مختلف و قیمت گوشیها و پلن ها رو بررسی کنید و یه زمانی که قیمت مناسب و اکازیونی ارائه کردند، گوشی و/یا شرکتتون رو هم عوض کنید. قیمت آخرین مدل گوشی ها اگر روی special offer باشه از ایران هم ارزون تر در میاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط simaharun نمایش پست ها
    سلام
    مویایلهای ایران به درد اونجا نمی خوره من از کسی که اونجا زندگی می کنه پرسیدم گفت نیارید اینجا کار نمی کنه.اینجا با قرارداد سالیانه مثلا 30 دلار موبایل مجانی هم به همراه مقداری مکالمه می دهند مگر ipad باشه ودرست میگم دوستان؟ نظر بدید لطفا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام آیا امکان فریت وسایل بعد از پرواز ما مثلا دو ماه بعد توسط بستگان از ایران به کانادا وجود داره؟ یا اینکه فقط مسافر با ارائه بلیطش میتونه فریت کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr1208 نمایش پست ها
    سلام آیا امکان فریت وسایل بعد از پرواز ما مثلا دو ماه بعد توسط بستگان از ایران به کانادا وجود داره؟ یا اینکه فقط مسافر با ارائه بلیطش میتونه فریت کنه؟

من قبل از اومدنم از شرکت هایی که اینکار رو انجام میدن پرسیدم و گفتند که نمیشه
    " به قلبت بگو ترس از رنج , از خود رنج بد تر است. و اینکه هیچ قلبی ,تا زمانیکه در جستجوی رویاهایش باشد , رنج نمیکشد چون هر لحظه جست و جو , لحظه ملاقات با خداوند و ابدیت است". "کیمیاگر" paulo coelho

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr1208 نمایش پست ها
    در صفحات قبل دوستان گفتن میشه حتی یکی دو ماه بعد از پروازتون فریت کنین ولی گرونتره. قسمت فریت بار رو بخونین جوابتون رو اونجا پیدا میکنین
    فرستادن بار به کانادا (Cargo and Freight service)

ویرایش توسط shahdad81 : April 26th, 2013 در ساعت 09:32 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aperspol نمایش پست ها
    1-واسه بردن فرش 9 متری ، بهترین راه چهارتا کردن فرش هست یا لوله کردن ؟؟؟
    2-ضمنا من که قبلا اعلام کردم که در سفر های بعدی این فرش رو میارم - در فرم مربوطه نوشته بودم- مشکلی نداره ؟ گیر نمیدن واسه تکس؟
    3- چند قطعه خاتم کاری اصفهان دارم که اونها رو هم در فرم نوشته بودم که میارم ، میتونم اونها رو با خودم به کابین ببرم ؟ میترسم بزارم تو بار بشکنه
    با سپاس
    1-باید فرش رو لوله کنید طوریکه رویه فرش به سمت بیرون باشه-این روشی هست که تاجران فرش باهاش فرش رو ارسال میکنن-
    2- اگر قبلا اعلام کردین مشکلی نداره
    3- خاتم رو تو کابین میتونین ببرین.اگر به بار میدین با نایلون حباب دار بپیچین
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hedwood نمایش پست ها
    دوستان من ساعت هاست که دارم پیج های قبلی رو میخونم ولی در مورد تبدیل 220 به 110 هیچی نفهمیدم...الان من برای لپ تاپ، تبلت، اپیلیدی، موبایل باید چه تبدیل بگیرم؟ دو شاخه باشه یا سه شاخه؟
    واقعاً ممنونم
    99 درصد گجت هاى معروف با range ٢٤٠ -١١٠ ولت كار ميكنند واحتياج به ترانس تبديل ولتاژ ندارند ولى لازم است حتما نوشته هاى روى اداپتور را حتما دقت نماييد و ملاحظه كنيد.
    نكته بعدى شكل ظاهرى دو شاخه شماست كه بايد حتما از نوع تيغه اى باشد.
    از انجاييكه جنس مرغوب ان در كانادا يا امريكا حدود ١٠ دلار قيمت دارد ( انواع غير مرغوب را ميتوان ١ دلار هم خريد) بهتر است با صرف هزينه دانه اى ٢٠٠ تومان ٨-٧ تا از انها را از ايران با خودتان بياوريد
    در موارد نادر اوردن ترانس يا اداپتور تبديل ٢٢٠ به ١١٠ بعلت سنگين بودن و غير عملى بودن توصيه نميشود.
    نكته : اغلب گجت هايي كه در امريكاى شمالى فروخنه ميشوند فقط با ١١٠ كار ميكنند .

Junior Member

ممنون دوست عزیز از پاسختون
    نوع موبایل شما چی بوده؟ آیا سامسونگ و سونی اریکسون هم ممکنه کار کنه؟
    چطور اونا رو شارژ می کردید به خاطر برق 110؟
    و آیا این شرکت هایی که فرمودید خوب هستند؟

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

بچه ها یه گلیم قدیمی رو میشه برد...بزرگ نیست...جدیدم نیست..میشه؟

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط Hedwood نمایش پست ها
    بچه ها یه گلیم قدیمی رو میشه برد...بزرگ نیست...جدیدم نیست..میشه؟
    دوستان کسی نظری نداره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)