صفحه 73 از 88 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام دوستان
    من دیروز یعنی 9 سپتامبر ، سنتر عالیان امتحان داشتم. مزایا و معایبش این بود به نظر من :
    مزایا:
    -برخورد کارکنانش خیلی خوب و آرامش بخش بود و جو کاملا صمیمی برقرار بود.
    -سر امتحان دو تا گوشی به هرکس دادن که می شد موقع speaking و writing بزاری توی گوش و صدا اذیتت نکنه. البته من نزاشتم و اصلا صدا منو اذیت نکرد.
    -اجازه می دادن مداد یا خودکار به هر تعداد که می خوای ببری و موقع security check اصلا سخت گیری نکردن. یعنی اصلا کسی رو نگشتن فقط گفتن وسایلتونو کامل تحویل بدید. اکثر بچه ها حتی ساعت مچی هم آورده بودن و هیچ مشکلی نبود. حتی اگه موبایلم تو جیبم بود فک نکنم مشکلی پیش میومد.
    - یه آقای مسنی بود که انگار رئیسش بود که خیلی مهربانانه برخورد می کرد.
    - توی تجربیات بچه ها شنیده بودم که روی میز جلو ، جای گذاشتن چرک نویس خیلی نیست ، ولی اصلا این طوری نبود. یه ورق A4 به طور کامل جا می گرفت ، تازه کلی هم جا اضافه میومد.
    - فاصله ی کابین هاخوب بود و اون پارتیشنی که بین دو کابین گذاشته بودن خیلی خوب بود . به صورتی که نه صدای اسپیکینگ و نه رایتینگ هیچ کس منو اذیت نکرد.
    - به متروی طرشت کاملا نزدیک بود و مشکلی توی پیدا کردن آدرس وجود نداشت.
    - مانیتور با یه مقدار ارتفاع قرار داشت که باعث میشد لازم نباشه آدم سرشو خم کنه و کاملا ارگونومیک بود.
    معایب :
    - امتحان با دو ساعت تاخیر شروع شد. ( البته این میتونه یه حسن هم باشه . چون به مرور زمان آدم استرسش کمتر میشه و اگه هم امتحانو بد بده ، میتونه بعد امتحان به ets ایمیل بزنه و بگه که آزمون با تاخیر دوساعته شروع شده و خود ets به آدم یه وچر رایگان میده ولی در هر صورت خسته کننده است )
    - تهویه ی هوا بعد از break اصلا خوب نبود . انقدر که من عرق میکردم از صورتم می ریخت روی کیبورد و بعد دستم روی اون دکمه سر می خورد. این باعث شد نتونم رایتینگ اونجوری که می خوام بنویسم.
    - فقط یه سرویس بهداشتی برای کل شرکت کننده ها ( چه خانم و چه آقا) وجود داشت که خیلی جالب نبود. ولی فاصله اش با سالن امتحان یه طبقه بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران - مهندسی پزشکی - بیومکانیک

سلام
    من 9 سپتامبر توی سنتر وزارت بهداشت آزمون دادم. به نظر من که خیلی خوب بود.
    دقیقا رو به رو پارک اوستا هست، بر خیابان آزادی، بین خیابان قریب و توحید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران - مهندسی پزشکی - بیومکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هفته دیگه مرکز ministry of health assessment organization امتحان دارم
    آدرسش رو زده خیابان آزادی روبروی پارک اوستا
    ولی ساختمان وزارت بهداشت که یه جای دیگه ست
    کسی این مرکز امتحان داده؟
    میشه بگید دقیقا باید کجا بریم؟
    من تو نقشه هم نگاه میکنم اسمی از این مرکز نیست
    اگر خیلی زوم کنید یه مقدار جلوتر از خیابون قریب، دقیقا روبه روی پارک اوستا نقشه داره مرکز سنجش وزارت بهداشت رو

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

ولی تو آدرسش اسمی از دانشگاه ایران نیومده
    چطور میشه مطمئن شد از آدرسش؟
    شماره تلفنی چیزی نیست؟
    من از دوتا از دوستام که اینجا ازمون دادن براتون پرسیدم. دقیقا همینجارو گفتن
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

سلام دوستان
    تجربیاتم رو راجع به این مرکز میگم و در آخر یه سوال دارم
    من امروز 17 سپتامبر مرکز Ministry of health and assessment organization امتحان دادم
    اولا آدرسش دقیقا همونیه که موقع ثبت نام گفته: خیابان آزادی، روبروی پارک اوستا، سازمان سنجش وزارت بهداشت.
    اما راجع به خود مرکز...
    در کل خیلی بد بود به دلایل زیر:
    1- هدست خیلی از سیستم ها کار نمیکرد و یه مدت زمان طول کشید تا درستش کنن، به خاطر همین خیلیا دیرتر شروع کردن
    2- با اینکه برای من هدست کار نمیکرد، مسئول مرکز نتونست ایرادش رو پیدا کنه (یا فکر کرد ایرادی نداره) و گفت بخش reading رو شروع کن! بعد از reading باز هم هدست برای listening کار نمیکرد و مجبور شدم وسط امتحان (قبل از شروع لیسنینگ) سیستم رو عوض کنم!
    3- هیچ چیزی اجازه نمیدادن ببریم حتی مداد یا خودکار و خودشون مداد میدادن که نوکش زود تموم میشد! و باید وسط امتحان دستت رو بالا میبردی تا مدادت رو عوض کنن! البته موقع break یه خودکار گرفتم ازشون
    4- موقع صحبت کردن باید بلند حرف میزدیم تا سیستم تشخیص بده و این باعث میشد خیلیا تمرکزشون رو از دست بدن (یه نفر داشت سر یکی دیگه داد میزد "تو رو خدا یواشتر ما هم داریم امتحان میدیم"!!)

تنها نکته مثبتش زمان سریع check-in بود که خیلی زود انجامش دادن و کیک و ساندیسی که موقع break دادن!

در کل اصلا این مرکز رو توصیه نمیکنم مگر اینکه شانس بیارین و یه سیستم خوب گیرتون بیاد که البته بازم مشکل صدای بلند موقع اسپیکینگ میتونه آزاردهنده باشه

من reading و listening رو به خاطر مشکلی که گفتم، نسبت به انتظارم خوب ندادم ولی speaking و writing بهتر بود
    report نکردم چون نمیدونم نمره کلی م چند میشه

و اما سوالم اینه:
    همون طور که گفتم همون موقع ریپورت نکردم ولی اگه بخوام به خود ETS گزارش بدم تا کی وقت دارم؟
    و اگه گزارش بدم، نمره م ریپورت نمیشه و امتحان کنسله؟
    نمیشه بعد از اینکه نمره م اومد گزارش بدم؟
    و اینکه اصلا چطوری باید گزارش بدم؟

Junior Member

سلام دوستان
    تجربیاتم رو راجع به این مرکز میگم و در آخر یه سوال دارم
    من امروز 17 سپتامبر مرکز Ministry of health and assessment organization امتحان دادم
    اولا آدرسش دقیقا همونیه که موقع ثبت نام گفته: خیابان آزادی، روبروی پارک اوستا، سازمان سنجش وزارت بهداشت.
    اما راجع به خود مرکز...
    در کل خیلی بد بود به دلایل زیر:
    1- هدست خیلی از سیستم ها کار نمیکرد و یه مدت زمان طول کشید تا درستش کنن، به خاطر همین خیلیا دیرتر شروع کردن
    2- با اینکه برای من هدست کار نمیکرد، مسئول مرکز نتونست ایرادش رو پیدا کنه (یا فکر کرد ایرادی نداره) و گفت بخش reading رو شروع کن! بعد از reading باز هم هدست برای listening کار نمیکرد و مجبور شدم وسط امتحان (قبل از شروع لیسنینگ) سیستم رو عوض کنم!
    3- هیچ چیزی اجازه نمیدادن ببریم حتی مداد یا خودکار و خودشون مداد میدادن که نوکش زود تموم میشد! و باید وسط امتحان دستت رو بالا میبردی تا مدادت رو عوض کنن! البته موقع break یه خودکار گرفتم ازشون
    4- موقع صحبت کردن باید بلند حرف میزدیم تا سیستم تشخیص بده و این باعث میشد خیلیا تمرکزشون رو از دست بدن (یه نفر داشت سر یکی دیگه داد میزد "تو رو خدا یواشتر ما هم داریم امتحان میدیم"!!)

تنها نکته مثبتش زمان سریع check-in بود که خیلی زود انجامش دادن و کیک و ساندیسی که موقع break دادن!

در کل اصلا این مرکز رو توصیه نمیکنم مگر اینکه شانس بیارین و یه سیستم خوب گیرتون بیاد که البته بازم مشکل صدای بلند موقع اسپیکینگ میتونه آزاردهنده باشه

من reading و listening رو به خاطر مشکلی که گفتم، نسبت به انتظارم خوب ندادم ولی speaking و writing بهتر بود
    report نکردم چون نمیدونم نمره کلی م چند میشه

و اما سوالم اینه:
    همون طور که گفتم همون موقع ریپورت نکردم ولی اگه بخوام به خود ETS گزارش بدم تا کی وقت دارم؟
    و اگه گزارش بدم، نمره م ریپورت نمیشه و امتحان کنسله؟
    نمیشه بعد از اینکه نمره م اومد گزارش بدم؟
    و اینکه اصلا چطوری باید گزارش بدم؟
    با سلام
    نامه ای به شکل زیر یا هر طور که خودتان صلاح میدونید به آدرس tta_toefl_response@ets.org ارسال نمایید به احتمال 95 در صد ووچر خودتان را دریافت خواهید کرد. لطفا نتیجه را به اطلاع بقیه هم در این قسمت برسانید.

Dear Advocates,
    I am writing regarding the TOEFL iBT exam I took in ------- center on -------. I ran into a microphone check issue and tried for several times to pass the check which made me stressed at the beginning of the exam. There was lack of supervision by the staff during the speaking task. The test takers spoke loudly and made disturbance for each other without being warned by the proctors. I totally lost my concentration and decided to cancel my exam hoping you find me eligible to receive a voucher free of charge with which I can register in a reputable test center in near future.
    Best Regards,
    Name:
    ETS ID:

نقل قول نوشته اصلی توسط leoneed نمایش پست ها
    با سلام
    نامه ای به شکل زیر یا هر طور که خودتان صلاح میدونید به آدرس tta_toefl_response@ets.org ارسال نمایید به احتمال 95 در صد ووچر خودتان را دریافت خواهید کرد. لطفا نتیجه را به اطلاع بقیه هم در این قسمت برسانید.

Dear Advocates,
    I am writing regarding the TOEFL iBT exam I took in ------- center on -------. I ran into a microphone check issue and tried for several times to pass the check which made me stressed at the beginning of the exam. There was lack of supervision by the staff during the speaking task. The test takers spoke loudly and made disturbance for each other without being warned by the proctors. I totally lost my concentration and decided to cancel my exam hoping you find me eligible to receive a voucher free of charge with which I can register in a reputable test center in near future.
    Best Regards,
    Name:
    ETS ID:
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    فقط اینکه حتما باید قبل از اعلام نتایج ایمیل بزنم؟
    چون واقعا نمیدونم نمره م تو چه رنجی میشه

Junior Member

شما که جواب نمیگیری چون در پایان از گزینه کنسل استفاده کردی. هر چه زودتر اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط leoneed نمایش پست ها
    شما که جواب نمیگیری چون در پایان از گزینه کنسل استفاده کردی. هر چه زودتر اقدام کنید.
    اشتباه متوجه شدین
    همون موقع کنسل نکردم
    برای همین میخوام ببینم تا کی وقت دارم برای اعتراض؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

سلام دوستان.
    من دیروز مرکز عالیان امتحان داشتم. همه چیز داشت به خوبی پیش می رفت که همون اول سئوالات شنیداری فیوض پرید! حدود یک ساعتی وقفه ایجاد شد!
    اون طبقه ای که ما امتحان می دادیم حدود 20-30 نفر این طوری به مشکل برخوردن.
    البته شاید بشه گذاشت پای حساب اتفاق و حادثه ولی ازمون برای ما دچار بی نظمی شد.
    بعدشم که شروع کردیم اوضاع زیاد خوب نبود. مثلا من توی قسمت راتینگ برای خوندن متن حواسم به خاطر اسپیک کناری به پرت می شد.
    حالا موندم چکار کنم!؟ می خوام یه جوری بهشون ایمیل بزنم و شرایط رو توضیح بدم که فرصت امتحان مجدد داشته باشم از طرفی احتمالش هست که نمرم رضایت بخش باشه و به خاطر امتحان مجدد وقتم رو از دست ندم.
    ممنون می شم دوستان نظر بدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)