صفحه 7 از 140 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1391

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش در رشته معماری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

پیش فرض پاسخ : دكترا معماري

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    معدلت خوبه و بستگی به بقیه رزومت (مقاله، نمره زبان، سابقه کار و توصیه نامه و حتی GRE) داره که اگه توی این آیتمها هم رزومت قوی باشه برای بورس شانس خوبی داری.
    برای دکترا با استادی که می خوای هماهنگ کنی توی کانادا یا هر جای دیگه باید زمینه کاریت مرتبط باشه و اون استاد کارت رو بپسنده. به نظرم اگه یه سرچ توی دانشگاهها و توی علایق استادای اونور داشته باشی میتونی دید خوبی برای انتخاب موضوع پایان نامه داشته باشی. البته من بهت پیشنهاد میکنم که پایان نامت رو جوری بردار که هم ساده باشه و هم بتونی نمره خوب و مقاله از توش در بیاری
    موفق باشی
    100 درصد شما نميتونيد بورس بشيد.من با معدل ارشد 5/18 هيچ جا حتي كشور هاي اسيايي بورس نشدم !!!!!
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749 نمایش پست ها
    100 درصد شما نميتونيد بورس بشيد.من با معدل ارشد 5/18 هيچ جا حتي كشور هاي اسيايي بورس نشدم !!!!!
    دوست من، شما احتمالاً بد شناسی آوردید و یا یک جایی از کار شما مورد داره! ما با شرایط خیلی ضعیف تر از اینا در همین فاروم داشتیم که در رشته معماری پذیرش دکترا با فاند کامل داشتن.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749 نمایش پست ها
    من کسایی رو میشناسم که با شرایط خیلی بدتر بورس گرفتن! بر چه اساسی شما میگی 100%؟؟؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    من کسایی رو میشناسم که با شرایط خیلی بدتر بورس گرفتن! بر چه اساسی شما میگی 100%؟؟؟
    دوست عزيز من 3مقاله بين المللي دارم 5تا هم همايش 1كتاب ترجمه كردم و 2كتاب نوشتم يك ثبت اختراع دارم و عضو بنياد ملي نخبگان و پژوهشگران جوان هستم.دانشجوي معدل الف و ممتاز بودم.نمره پايانامه ام هم 5/19 بوده.
    اما براي استراليا و كانادا و حتي مالزي!!!!!!!!!!! نتونستم بورس بگيرم.جديدا خيلي سخت بورس مي دن.امتحان كنيد ضرر نداره كه!!
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم برای مستر معماری فاند بگیرم

در پاسخ دوستانی که برای فوق معماریfund می خوان باید عرض کنم که نگردید چون خودتون بهتر می دونید که معماری یک رشته پروژه محور هستش و حاصل کارتون رو میشه زود قضاوت کرد اگر در مسابقات معماری بین المللی خارج از ایران رتبه ای کسب کرده اید می تونید امیدوار باشید وگرنه که حتی پذیرشتون تو اکثر دانشگاههای دنیا بعد از مصاحبه است موردی که برای اکثر رشته ها اصلا مطرح نیست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری (دانشکده شریعتی)

دوستان سلام
    من رشته معماری هستم و دوست دارم برای master به یکی از کشورهای اروپایی بروم که البته با fund باشه عالیه .خودم ایتالیا و فرانسه را دوست دارم لطفا من را راهنمایی کنید
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجوی ترم اول معماری ام. ولی دارم برنامه ریزی می کنم واسه masterبرم از ایران. اگه هر توصیه ای دارید برام که به دردم میخوره خوشحالم می کنید...

1.شما واسه هر کدوم که اقدام کنی نیاز به مدرک زبان داری، پس اگه زبان دومتون فرانسه هست که راه واسه فرانسه هموارتره، اما کشورایی مثل ایتالیا، هلند و سوئد دانشگاه انگلیسی زبان هم دارن
    2. باید معیارها و اولویتهات رو لیست کنی تا راحتتر تصمیم بگیری، از آب و هوا و هزینه ها گرفته تا زمینه ای که میخوای ادامه بدی
    3. در مورد fund هم اروپا (غیر از انگلیس) دانشگاهاش یا دولتین و پولی نمیگیرن، مثل فرانسه یا سوئد که البته سوئدم از امسال داره پولی میشه، یا اینکه هزینش اونقد بالا نیس(در مقایسه با آمریکا و کانادا)
    نقل قول نوشته اصلی توسط narges نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من رشته معماری هستم و دوست دارم برای master به یکی از کشورهای اروپایی بروم که البته با fund باشه عالیه .خودم ایتالیا و فرانسه را دوست دارم لطفا من را راهنمایی کنید
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

خدایی چرابچه های معماری ضعیف عمل میکنن.یکی راهنمایی کنه برادکتری معماری کدوم کشوراروپایی میشه اقدام کردوfund گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

کی میدونه معماری کدوم کشوراروپایی تومقطع دکترا قوی تره؟ممنون میشم پاسخ بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)