نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 311

موضوع: بازاریابی (Marketing)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : بازاریابی (Marketing)

اگر دنبال لیست بهترین دانشگاههای آمریکا برای بازار یابی‌ در سطح فوق لیسانس هستین همین لینکی‌ که وحید گذشت معتبرترین لیست حساب می‌شه
    اگر هم در سطح دکترا دنبال لیست بهترین‌ها هستین این سایت رو چک کنین:
    http://jindal.utdallas.edu/the-utd-t...ican-rankings/

ولی‌ اصولاً در قید و بند رنکینگ نباشین، اگه از هر کدام از ۱۰۰ تا بهترین دانشکده‌های مدیریت بازرگانی آمریکا فارغ‌التحصیل بشین بارتون رو بستین.

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaest نمایش پست ها
    اگر دنبال لیست بهترین دانشگاههای آمریکا برای بازار یابی‌ در سطح فوق لیسانس هستین همین لینکی‌ که وحید گذشت معتبرترین لیست حساب می‌شه
    اگر هم در سطح دکترا دنبال لیست بهترین‌ها هستین این سایت رو چک کنین:
    http://jindal.utdallas.edu/the-utd-t...ican-rankings/
    ممنون سینا جان، البته این لیستی که دانشگاه دالاس گذاشته فقط بر اساس تعداد مقالات Business School ها رتبه بندی شده. و ضمناً لیستش هم به طور کلی برای BS ها هستش و نه خاص مارکتینگ.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaest نمایش پست ها
    ولی‌ اصولاً در قید و بند رنکینگ نباشین، اگه از هر کدام از ۱۰۰ تا بهترین دانشکده‌های مدیریت بازرگانی آمریکا فارغ‌التحصیل بشین بارتون رو بستین.
    در قید و بند رنکینگ ها نبودن رو هستم! ولی رنکینگ های معتبر اصولاً یک دید کلی از جایگاه حدودی یک دانشگاه دست آدم میدن دیگه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    ممنون سینا جان، البته این لیستی که دانشگاه دالاس گذاشته فقط بر اساس تعداد مقالات Business School ها رتبه بندی شده. و ضمناً لیستش هم به طور کلی برای BS ها هستش و نه خاص مارکتینگ.

در قید و بند رنکینگ ها نبودن رو هستم! ولی رنکینگ های معتبر اصولاً یک دید کلی از جایگاه حدودی یک دانشگاه دست آدم میدن دیگه.
    البته می تونید بر اساس مجلات هر فیلد(مارکتینگ، حسابداری، OMو OR، و Finance و ...) رده بندی را انتخاب کنید از قسمت Rankings by Journals.
    یکی از محدودیت هایش اینه که تعداد ژورنال هایش خیلی کمه و برا ی هر فیلد فقط چند ژورنال تاپ اون فیلد را انتخاب کرده. مشکل دیگه این رنکینگ عدم دادن اطلاعات بر حسب per capita است یعنی برای تعداد Faculty کنترل صورت نگرفته و طبعا هر چی یک دانشکده بزرگتر باشه تعداد مقالاتش بیشتره. اما به نظر من برای دکترا این رنکینگ خوبیه چون پژوهش در راس فاکتورهایی که میشه کیفیت اساتید یک دانشکده برای دوره دکترا را برای اون ارزیابی کرد.
    inactive account

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    البته می تونید بر اساس مجلات هر فیلد(مارکتینگ، حسابداری، OMو OR، و Finance و ...) رده بندی را انتخاب کنید از قسمت Rankings by Journals.
    یکی از محدودیت هایش اینه که تعداد ژورنال هایش خیلی کمه و برا ی هر فیلد فقط چند ژورنال تاپ اون فیلد را انتخاب کرده. مشکل دیگه این رنکینگ عدم دادن اطلاعات بر حسب per capita است یعنی برای تعداد Faculty کنترل صورت نگرفته و طبعا هر چی یک دانشکده بزرگتر باشه تعداد مقالاتش بیشتره. اما به نظر من برای دکترا این رنکینگ خوبیه چون پژوهش در راس فاکتورهایی که میشه کیفیت اساتید یک دانشکده برای دوره دکترا را برای اون ارزیابی کرد.
    مساله اینه که در سطح دکترا اصل ملاک مقالات چاپ شده توی همین ژورنال‌های تاپ هست و بس. مخصوصا چون توی بازاریابی و حتی مدیریت به صورت کلی‌، خبری از گرنت یا فاند به عنوان یکی‌ از شاخصه‌های اعتبار دانشکده نیست. (همه اسپانسر شرکتی دارن)
    مطمئنا این رنکینگ هم کاستی هایی داره، ولی‌ من به عنوان کسی‌ که داره توی این محیط درس میخونه از استاد‌ها شنیدم که تنها رنکینگ بازاریابی در سطح دکترا که تا حدی می‌شه بر اساسش اعتبار یه دانشگاه رو قضاوت کرد همین رنکینگ دانشگاه دالاس هست. چیزی که استادا خیلی‌ اینجا روش تاکید می‌کنن به متقاضی‌های ورود به دکترا در مارکتینگ اینه که بر اساس رنکینگ م بی‌‌ای برنامهٔ دکترای دانشگاها رو قضاوت نکنین.
    حالا که همهٔ اینا رو گفتم، یه سایت دیگه رو هم بهتون معرفی‌ می‌کنم که خیلی‌ خیلی‌ به دارد من خورد وقتی‌ داشتم اقدام می‌کردم و مطمئنم به درد کسایی‌ که میخوان برا دکترا در مارکتین بیان آمریکا خیلی‌ میخوره:
    http://www.docsig.org/

توش هم اطلاعات راجع به برنامه‌های دکترای مارکتینگ، کنفرانس ها، درامد‌های بعد از تحصیل و غیره اطلاعات هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)