نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 668 از 1383 نخستنخست ... 1685686186586596606616626636646656666676686696706716726736746756766776787187681168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,671 تا 6,680 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

salam dostan.manam mikham az tajrobam ba qatarairline begam beheton.man az 3 mahe ghabl khoshhal belite mashhad chicago ro ba qatari gerefte bodam.emroz sobham az mashhad rah oftadam.parvaze mashad doham ba 30 min takhir parvaz kard va albate begam ke goftan az mashhad ke be dalile moshkele sistemi faghat karte parvaze mashhad be doha ro behem midan.inja ke residam raftam bara gereftan ghesmate dovome karte parvaz ke goftan kheili rahat beliteto forokhtim.in etefagh dar kamale nabarvari baraye 4 nafar dg ham dar in parvaz ke hadeaghal 500 ta mosafer dasht etefagh oftade bod ke hamashonam irani bodan.kholase 3 nafar badbakhte digaro ba parvazhaye tolani stope europayi ferestadan va maham ke ghabol nakardim ro goftan 1 roz takhir miifrestim.behemon hotelam nadadan va be lounge ferestadan ke bad jayi nist albate.kholase qatar be lanate khoda ham nemiyarze
    اول این بالایی متن

:|
    there you go!
    قصدم فقط کمک به یکی بود و گرفتن جواب و انتقال بین ۲ تا تاپیک که آدماش مشترک کمتر هستند. همین!
    به خاطر اینکه ممکنه محتوا بعدا بوسیله مدیران یا دوستان نامناسب تشخیص داده بشه خودم چیزی نمیگم.
    فقط از پیرسون تشکر میکنم.
    لینک پست مذکور هم اینه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1292985

پانویس: این فروم چرا یه تکست ادیتور درست نداره!؟.... :|

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط faudiS8 نمایش پست ها
    اول این بالایی متن

:|
    there you go!
    قصدم فقط کمک به یکی بود و گرفتن جواب و انتقال بین ۲ تا تاپیک که آدماش مشترک کمتر هستند. همین!
    به خاطر اینکه ممکنه محتوا بعدا بوسیله مدیران یا دوستان نامناسب تشخیص داده بشه خودم چیزی نمیگم.
    فقط از پیرسون تشکر میکنم.
    لینک پست مذکور هم اینه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1292985

پانویس: این فروم چرا یه تکست ادیتور درست نداره!؟.... :|
    من هم تشكر مي كنم از بزرگواري شما از هر سه لحاظ.

دوست شما ترجيح داده از اولين پرواز موجود بعدي استفاده نكنه و توي فرودگاه بمونه. در چنين صورتي ايرلاين مسووليتي در قبال هتل دادن نداره. البته باز هم امكان پيگيري وجود داره. در ضمن اون قسمت حداقل ٥٠٠ مسافر هم جالب بود. يعني اين پرواز با ايرباس ٣٨٠ انجام ميشده؟

پانويس: از behnevis.com و مبدل گوگل ميشه براي فارسي نوشتن استفاده كرد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

فینگلیش نوشتنشون رو تو پ.خ یادآوری کردم. پروازهای A380 قطری از ابتدای ۲۰۱۴ شروع میشه. در واقع تحویل ایرباس ۳۸۰ قطری اون موقع است. الان ۲ فروندش در حال رنگ آمیزی نهایی هست. عکس دمشون هفته پیش درومد. ولی پروازهای دوربرد فعلا با ۷۷۷ نسخه ۳۰۰ ER انجام میشه و ایرباس ۳۳۰ نسخه ۳۰۰. بویینگ مذکور بین ۳۴۰ تا ۳۸۰ نفر مسافر داره(بین ۲۹۶ تا ۳۵۶ مسافر اکونومی داره). به طور معمول اون ساعت پرواز(اگه با ساعتی که من فکر میکنم یکسان باشه) قطری ۴ پرواز به نقاط مختلف دنیا با فقط بویینگ هاش داره. از ایرباسها خبر ندارم(چک نکردم. هیچوقت ایرباس برام جذاب نبود).

نقل قول نوشته اصلی توسط سید سعید نمایش پست ها
    سلام. من، همسرم و دختر کوچکم با قطری از مسیر تهران-دوحه-فرانکفورت-شارلوت بلیط خریدیم برای 29 جولای. چون هنوز ویزا نیومده اون رو کنسل کردم و الان دنبال بلیط هستم برا دو هفته بعدش. قیمتها عجیب بالا رفته و قطری فقط بیزینس جا می ده (شاید الان پر شده!). راهکاری هست به نظرتون؟ یه بار گفته بودید از non refundable ها می شه گرفت. کی و چه طور باید این کار رو کرد؟ ممنون از راهنمایی تون
    الان بايد صبر كنيد كه ويزا رو بگيرد بعد اقدام كنيد براي بليت بعدي

نقل قول نوشته اصلی توسط faudiS8 نمایش پست ها
    فینگلیش نوشتنشون رو تو پ.خ یادآوری کردم. پروازهای A380 قطری از ابتدای ۲۰۱۴ شروع میشه. در واقع تحویل ایرباس ۳۸۰ قطری اون موقع است. الان ۲ فروندش در حال رنگ آمیزی نهایی هست. عکس دمشون هفته پیش درومد. ولی پروازهای دوربرد فعلا با ۷۷۷ نسخه ۳۰۰ ER انجام میشه و ایرباس ۳۳۰ نسخه ۳۰۰. بویینگ مذکور بین ۳۴۰ تا ۳۸۰ نفر مسافر داره(بین ۲۹۶ تا ۳۵۶ مسافر اکونومی داره). به طور معمول اون ساعت پرواز(اگه با ساعتی که من فکر میکنم یکسان باشه) قطری ۴ پرواز به نقاط مختلف دنیا با فقط بویینگ هاش داره. از ایرباسها خبر ندارم(چک نکردم. هیچوقت ایرباس برام جذاب نبود).
    قطری براي سه تا ديستنيشن شيكاگو نيويورك و واشنگتن از هواپيماي بويينگ 300-777
    و براي هيوستون از هواپيمای 200-777 استفاده مي كند.

Junior Member

سلام به همگی

یه سوالی داشتم در مورد Turkish می خواستم بدونم که شرایط کنسلی و جریمه ی اون چه قدره. من الان یه بلیط برای 20 مرداد دارم ولی هنوز ویزام نیومده می خواستم بدونم فرقی می کنه که کی برم کنسلش بکنم؟ الان 48 روز از مصاحبهی سفارتم گذشته ولی هنوز خبری نشده

Junior Member

سلام.خدمت دوستان عرض کنم که کل داستان از این قرار بود که من بلیطمو ۳ ماه پیش خریدم.عضو باشگاه قطری شدم و برای گرفتن میلج هم تمام اقدمتو انجام دادم.صندلیمو هم آژانس برام انتخاب کرد.از مشهد بهم فقط یک کارت پرواز دادن و گفتن به دلیل مشکلات سیستمی‌ که ما آفلاین هستیم با گیت قطر هماهنگ کردیم و اونجا بهم کارت پرواز بعدی میدان.تگه بار هارو برام رو هم تا سانت لیوس زدن.ولی‌ دوها که رسیدم برای من و ۵ نفر دیگه کارت صادر نکردن و گفتن بلیتتن درسته اما صندلی شما فروخته شده.۳ نفرو با پرواز‌های بعدی فرستادن ولی‌ اینقدر ترافیک پرواز بود که که دیگه مارو یکیمونو میخواستن بفرستن یکی‌ هم باشه برای فرداش که گفتیم هر دومون میمانیم برای فردا.بعدش گفتن چون ویزا ندارین باید برین لونجه.این کل ماجرا به صورت واقعیی‌ بود.البته در خلال این اتفاقت یک آمریکایی‌ اومد و ما شندیم که یارو میگفت من حتما باید امروز برم و براش کارت پرواز صادر کردنو فرستادنش.همین.ما چک این رو از قبل انجام نداده بودیم.با توجه به این امر آیا می‌تونیم درخواست خسارت کنیم.هنوزم تو دوها هستیم

Junior Member

راستی‌ اینو هم بگم که فهمیدم این اتفاق تو همین چند ساعاتی که گذشته برا همسر یکی‌ از آشنایان،یکی‌ از دوستان در آمریکا و یکی‌ هم در آلمان اتفاق افتاده بود و اصلا اتفاق کم نظیری از سوی قطر ایرویز نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط malizadeh نمایش پست ها
    سلام به همگی

یه سوالی داشتم در مورد Turkish می خواستم بدونم که شرایط کنسلی و جریمه ی اون چه قدره. من الان یه بلیط برای 20 مرداد دارم ولی هنوز ویزام نیومده می خواستم بدونم فرقی می کنه که کی برم کنسلش بکنم؟ الان 48 روز از مصاحبهی سفارتم گذشته ولی هنوز خبری نشده
    تا 72 ساعت قبل از پرواز فرقي نمي كنه كه كي بليت رو كنسل كنيد
    هفته ديگه بليت رو كنسل كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    در شرايط اينجوري وقتي هيچ راهي براي فرستادن مسافر با اولين پرواز بعدي وجود نداره و توقف بيش از ٨ ساعت بشه، ايرلاين موظفه هم هتل بده و هم ويزاي ترانزيت. ولي اصل قضيه اينه كه از مشهد اينها رو دست خالي فرستادن دوحه. بعد هم كه جاي اينها رو دادن به كسان ديگه. براي اينكه قضيه ميخش كوبيده بشه، بايد فعلا همين دو نفر كه موندن تا از قطر نرفتن، شكايت مشترك بنويسن و بدن. بعد اون افراد ديگه رو هم در آمريكا پيدا كنن كه اونها هم شكايت مشترك ديگه اي به شكايت اينها اضافه كنن. و مدام هم بايد پيگيري كرد.

خود من سر قضيه گلف اير كه چند تا پست بالاتر نوشته بودم، توي همون منامه صورتجلسه كردم و از بقيه امضا گرفتم. بقيه پيگيري نكردن ولي من تا موقعي كه ايران بودم پيگيري كردم با شماره رفرنس شكايت تا اينكه بالاخره بعد از چند ماه جواب دادن.
    بله نظر من هم اين هست كه چون موضوع در خواست غرامت هست بايد به صورت جداگانه اعتراض بشه نه گروهی كه مسئله عموميت پيدا كند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)