نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 674 از 1383 نخستنخست ... 1745746246646656666676686696706716726736746756766776786796806816826836847247741174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,731 تا 6,740 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    100 دلار دوست من...Alitalia.com
    ممنون. من لینکش رو پیدا نکردم. میشه لطف کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بله خريدن راضي بودن ولي چند تا نكته رو روش بايد رعايت كنيد:
    اينكه بلافاصله تلفني با دارند كارت تماس گرفته ميشه. پس بايد دسترس باشه
    شماره تلفن داده شده در خريد بايد حتمن همان شماره تلفني باشه كه توي بانك دارنده ی كرديت كارت ثبت شده
    بليت ها قابليت استرداد ندارند
    در حالتی كه ارزلاينزهای مختلفی باهم جوينت شدند اين احتمال هست كه با از دست دادن يا كنسل شدن يكي از پرواز ها پروازهاي بعدي رو از دست بديد
    مقررات بار مجانی بليت ها ممكن هست خارج از مقررات عرف ارلاينز ها باشه. مثلن به جاي دو تيكه بار مجاني فقط يك تيكه بار مجاني مجاز باشيد
    یعنی من که الان ایران هستم و موبایلم توی اون کشوری که توی بانکش حساب دارم (و با کردیت کارتش خرید می‌کنم) خاموشه، نمی‌تونم از ایران از cheapoair بلیط بخرم؟!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط s3232t نمایش پست ها
    یعنی من که الان ایران هستم و موبایلم توی اون کشوری که توی بانکش حساب دارم (و با کردیت کارتش خرید می‌کنم) خاموشه، نمی‌تونم از ایران از cheapoair بلیط بخرم؟!
    مورد اينجوري چند وقت قبل اتفاق افتاد كه صاحب كرديت كارت در ايران بود و cheapoair سعي كرده بود باهاش تماس بگيره كه تاييد كنه استفاده از كرديت كارت رو. چند پستي هم اينجا رد و بدل شد در مورد اين قضيه و آخرش نفهميدم كه بليت رو باطل كردن يا نه. فكر كنم حدود دو سه هفته قبل بود اين قضيه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

اگه نام دارنده كارت با نام مسافر يكي باشه ممكنه تماس نگيرند

Junior Member

pearson و mehrad عزیز ممنون از توجهتون.
    من الان رسیدم به سنت لوییز (پرواز سومم از شیکاگو به سنت لویییز بود). زمانیکه دوحه بودم دوبار رفتم که وضعیت بارم رو چک کنم که بهم گفتن بارها در دوحه هستن و با پرواز جدیدتون به شیکاگو میفرستن.اما امروز وقتی رسیدم شیکاگو بارهای من و دوستم نرسیده بود. خواستن که از مقصد بعدی پیگیری کنم. در سنت لوییز هم بعد از پیگیری مشخص شد که اونها رو توی دوحه جا گذاشتن!!! کلا قطری هر بلایی که تونست سر بنده در آورد:
    تازه صندلی خودم رو که کنار پنجره انتخاب کرده بودم رو عوض کردن و بجاش دقیقا کنار توالت رو دادن، که حسابی فیض بردیم!
    حالا سوالم از دوستان اینه که من به کجا و چطوری باید شکایت کنم؟ نامه رسمی و مکتوب باشه یا ایمیل؟
    آیا برای بار هم باید جریمه پرداخت کنن یا اگر درب منزل تحویل بگیرم دیگه حق اعتراض برای دیر اومدنش ندارم؟
    خیلی ممنون از زمانی که میگذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اگه نام دارنده كارت با نام مسافر يكي باشه ممكنه تماس نگيرند
    اگه به این دلیل بلیط باطل بشه پول از حسابم برداشت نمی‌شه؟ من همون موقع متوجه می‌شم که باطل شده؟

اگه به این دلیل بلیط باطل بشه پول از حسابم برداشت نمی‌شه؟ من همون موقع متوجه می‌شم که باطل شده؟
    تا تاييد نگريند بليت رو صادر نمي كنند

Junior Member

سلام به همه دوستان و pearson عزیز
    سوال من در مورد پروازهای 2 استاپ خارج امریکا هست. مثلا تهران به دوحه یا انکارا بعد به منطقه یورو مثل پاریس یا مادرید بعد به امریکا هست. امکانش وجود داره یا ویزای جداگانه ای میخواد؟
    در مورد فرودگاه های لندن چطور؟ مثلا تهران دوبی لاندن هیترو بعد امریکا؟
    اگر جواب بدید ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_84 نمایش پست ها
    pearson و mehrad عزیز ممنون از توجهتون.
    من الان رسیدم به سنت لوییز (پرواز سومم از شیکاگو به سنت لویییز بود). زمانیکه دوحه بودم دوبار رفتم که وضعیت بارم رو چک کنم که بهم گفتن بارها در دوحه هستن و با پرواز جدیدتون به شیکاگو میفرستن.اما امروز وقتی رسیدم شیکاگو بارهای من و دوستم نرسیده بود. خواستن که از مقصد بعدی پیگیری کنم. در سنت لوییز هم بعد از پیگیری مشخص شد که اونها رو توی دوحه جا گذاشتن!!! کلا قطری هر بلایی که تونست سر بنده در آورد:
    تازه صندلی خودم رو که کنار پنجره انتخاب کرده بودم رو عوض کردن و بجاش دقیقا کنار توالت رو دادن، که حسابی فیض بردیم!
    حالا سوالم از دوستان اینه که من به کجا و چطوری باید شکایت کنم؟ نامه رسمی و مکتوب باشه یا ایمیل؟
    آیا برای بار هم باید جریمه پرداخت کنن یا اگر درب منزل تحویل بگیرم دیگه حق اعتراض برای دیر اومدنش ندارم؟
    خیلی ممنون از زمانی که میگذارید
    اولن بار رو وظيفه شون هست كه در صورت تاخير درب منزل تحويل دهند
    ولي با اين حال به خاطر دير تحويل دادن بارتون مي تونيد باز اعتراض كنيد به قطري
    راجع به شكايتتون هم نظر مهراد اين هست كه بهتره دست جمعی شكايت شه كه بيشتر موثر واقع شود
    اجازه بديد خودش بياد راهنماييتون كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط h_rvn10 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و pearson عزیز
    سوال من در مورد پروازهای 2 استاپ خارج امریکا هست. مثلا تهران به دوحه یا انکارا بعد به منطقه یورو مثل پاریس یا مادرید بعد به امریکا هست. امکانش وجود داره یا ویزای جداگانه ای میخواد؟
    در مورد فرودگاه های لندن چطور؟ مثلا تهران دوبی لاندن هیترو بعد امریکا؟
    اگر جواب بدید ممنون میشم.
    به شرط اينكه تعويض فرودگاه نداشته باشيد مشكلي ندارد استاپ تون در شنگن به شرط اينكه يك استاپ باشه
    در مورد لندن هم همينطور
    نيازي به ويزا ندارد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)