نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 151

موضوع: ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ورود به فنلاند و مسیرهای داخلی

بعضی دوستان که تجربه سفر و زندگی در فنلاند داشتند میگن پروازهای ایران ایر از/به استکهلم بسیار مناسبتر در میاد گرچه به خاطر اینکه قسمتی از مسیر را باید با کشتی رفت زمان بیشتری طول میکشه تا به مقصد برسید و البته کیفیت پرواز پایینتره. ضمنا احتمال اینکه در برگشت بشه از بلیط نیمه بهای ایران ایر استفاده کرد وجود داره طبعا.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maldar نمایش پست ها
    بعضی دوستان که تجربه سفر و زندگی در فنلاند داشتند میگن پروازهای ایران ایر از/به استکهلم بسیار مناسبتر در میاد گرچه به خاطر اینکه قسمتی از مسیر را باید با کشتی رفت زمان بیشتری طول میکشه تا به مقصد برسید و البته کیفیت پرواز پایینتره. ضمنا احتمال اینکه در برگشت بشه از بلیط نیمه بهای ایران ایر استفاده کرد وجود داره طبعا.
    بله دوست عزیز ارزانتر میشه ولی باید تاخیر پرواز و اینکه یک کشتی را میس کنی و چند ساعت منتظر کشتی بعدی و تاخیر طولانی بشی را هم در نظر بگیرید و اینکه با چمدان و بار باید کلی در بندر بار بکشی تا به اسکله مربوطه برسی
    اگر بار نداشتی مشکلی نبود ولی دوستانم که پارسال از این مسیر رفتن گفتن پوستشون کنده شد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LUT-Mechanical Enginnering-Energy

شما همون ترکیش رو هم از استکهلم بیاین خیلی ارزون تر می‌شه. حتما هم لازم نیست با کشتی برین با پرواز می‌تونین برین، فقط برای رزرو باید کردیت کارت یا اشنا خارج از کشور داشته باشین با استفاده از سایت زیر میتونی‌ برنامتو هماهنگ کنی‌. البته بستگی به شهری که داری میری هم بستگی داره که از استکهلم به اون شهر پرواز باشه. من خودم میرم میام همین راهو استفاده می‌کنم.
    www.skyscanner.fi
    www.skyscanner.se

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_nz نمایش پست ها
    شما همون ترکیش رو هم از استکهلم بیاین خیلی ارزون تر می‌شه. حتما هم لازم نیست با کشتی برین با پرواز می‌تونین برین، فقط برای رزرو باید کردیت کارت یا اشنا خارج از کشور داشته باشین با استفاده از سایت زیر میتونی‌ برنامتو هماهنگ کنی‌. البته بستگی به شهری که داری میری هم بستگی داره که از استکهلم به اون شهر پرواز باشه. من خودم میرم میام همین راهو استفاده می‌کنم.
    www.skyscanner.fi
    www.skyscanner.se
    با سلام، دوست عزیز من برای اینکه بیام لاپرانتا بهترین و ارزانترین مسیر رو چی پیشنهاد میکنید؟ من از طریق اون سایت چک کردم ولی برای لاپرانتا نتونستم مسیری پیدا کنم، شما چجوری میاید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)