صفحه 14 از 55 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

ما که پذیرشمون به انگلیسی و یه نسخه از IELTS که بم دادن دستمه باید همونو ببرم سفارت ؟ یا در خواست trf بدم به آدرس سفارت؟ اگر همون نسخه ای که دستمه رو ببرم سفارت دیگه هیچ مدرک التسی پیش خودم نمیمونه برای ثبت دانشگاه و ... باید چی کار کرد؟

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    ما که پذیرشمون به انگلیسی و یه نسخه از IELTS که بم دادن دستمه باید همونو ببرم سفارت ؟ یا در خواست trf بدم به آدرس سفارت؟ اگر همون نسخه ای که دستمه رو ببرم سفارت دیگه هیچ مدرک التسی پیش خودم نمیمونه برای ثبت دانشگاه و ... باید چی کار کرد؟
    سلام دوست عزیز،

شما از روی همون نسخه دو عدد کپی عادی بگیر. بهمراه اصلش روز مصاحبه ببر. بعد چک کردن کپی با اصل، آفیسر نسخه اصلی را به شما باز خواهد گردانید.
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

سلام
    مدرك تافل من اكسپاير شده اما دانشگاه گفته كه مهم نيست و قبول مي كنند. ميخواستم ببينم اگر دانشگاه پذيرش بده دوباره براي ويزا گرفتن بايد امتحان تافل بدم ؟

Junior Member

] Mishe lotfan ye nafar in soalamo javab bede???mamnoon misham
    دوستان
    من از یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش دارم که در نامه پذیرش ام حرفی از مدرک و نمره مورد نیاز دانشگاه برای زبان زده نشده و deadline ارائه مدرک زبان به
    دانشگاه زمان ثبت نام هستش. البته من یک مدرک آیلتس دارم با نمره 5.5 که دانشگاه 6.5 میخواد و باید دوباره امتحان بدم. اما مشکل اینجاست که وقت ویزام زودتر از امتحان زبانم هست. سوالم اینه آیا میتونم همون مدرک آیلتس 5.5 را به سفارت بدم و اینکه اصلا برای سفارت نمره زبان مهمه؟؟؟[/QUOTE]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Art director - Miami Ad School

نقل قول نوشته اصلی توسط mor121 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

اگه دوره به زبان انگلیسی است و در پذیرشتون قید شده که نیازی به مدرک زبان نیست، شما بدون مدرک تافل هم نباید به مشکلی بر بخورید. (دقیقترش را بهتره از خود سفارت سوال کنید)

مشابه این قضیه برای متقاضیان دکتری رخ میده. اساتید در طی مصاحبه تلفنی/اسکایپ این امکان را دارند که سطح زبان متقاضی را ارزیابی کنند و اگه نامه ای بنویسند که سطح زبان داوطلب را قابل قبول ارزیابی کرده اند، سفارت نمی تونه از متقاضی ویزا، مدرک زبان درخواست کنه.
    دوست عزیزم ممنون بابت پاسخ .
    من برای خالی نبودن عریضه رفتم امتحان تافل دادم که گیر نکنم . حالا نگرانیم اینه که نمرم بالای 70 نره . به نظرت اگر نمرم کم شد ارائه کنم مدرک زبانو یا نه پافشاری کنم که در پذیرش من قید شده این مدرسه تخصصی نیازی به مدرک تافل یا آیلتس نداره ؟

خدا حفظ کنه تورو برای ما دوست گلم .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط samiez نمایش پست ها
    دوست عزیزم ممنون بابت پاسخ .
    من برای خالی نبودن عریضه رفتم امتحان تافل دادم که گیر نکنم . حالا نگرانیم اینه که نمرم بالای 70 نره . به نظرت اگر نمرم کم شد ارائه کنم مدرک زبانو یا نه پافشاری کنم که در پذیرش من قید شده این مدرسه تخصصی نیازی به مدرک تافل یا آیلتس نداره ؟

خدا حفظ کنه تورو برای ما دوست گلم .

شما یه نامه از دانشگاه بگیرین که خیالتون راحت باشه، روزه ی شک دارم نگیرین.

Junior Member

دوستان ممنون میشم پاسخ بدن
    من مستر انگلیسی قبول شدم. دانشگاه باهام مصاحبه کرد و نامه تایید زبان داد که ایشون از نظر ما سطح زبان مناسبی دارد و ما تاییدش می کنیم. اما سفارت گفت یک مدرک زبان هم باید ارایه کنی که من هم ielts منقضی شده داشتم 2011که 5.5 بود اونو ارایه کردم حالا نمی دونم به نظرتون سفارت به زبانم گیر میده؟؟ اگر گیر می دن راه حل چیه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimahope نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم پاسخ بدن
    من مستر انگلیسی قبول شدم. دانشگاه باهام مصاحبه کرد و نامه تایید زبان داد که ایشون از نظر ما سطح زبان مناسبی دارد و ما تاییدش می کنیم. اما سفارت گفت یک مدرک زبان هم باید ارایه کنی که من هم ielts منقضی شده داشتم 2011که 5.5 بود اونو ارایه کردم حالا نمی دونم به نظرتون سفارت به زبانم گیر میده؟؟ اگر گیر می دن راه حل چیه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید
    من اگر جای شما بودم یه روز صبح میرفتم باجه اطلاعات سفارت شرایط رو توضیح میدادم . ببینم نظرشون چیه
    ولی مطمئن ترین راه اینکه یه امتحان مجدد ایلتس بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    من اگر جای شما بودم یه روز صبح میرفتم باجه اطلاعات سفارت شرایط رو توضیح میدادم . ببینم نظرشون چیه
    ولی مطمئن ترین راه اینکه یه امتحان مجدد ایلتس بدین
    موافقم ولی اگه تا 2 ماه دیگه امتحان بدم جوابش بیاد : اگه اون موقع بخاطر ielts 5.5 ردم نکرده باشن
    امیدم این که نامه دانشگاه از ریجکتم جلوگیری کنه و جالب این بود که سفارتم نگفت که برو مدرکتو بروز کن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان B2

سلام
    من برای کارشناسی میخوام برم آلمان توی هیچ کدوم از رشته های آلمانی زبانی که انتخاب کردم برای اپلای ننوشته آلمانی رو تا چه سطحی میخوان, حدود 15 خرداد هم باید مدارکو بفرستم و الان تا سر A2 میدونم فقط! میشه بگید تا چه حدی خودمو باید برسونم؟ آخه بهم گفتن سفارت برای کارشناسی زبان رو تا حد B2 دست بالا میخواد!! درسته؟؟ صرفا مصاحبه کافیه یا باید امتحان رسمی بدم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)