نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    این کارت ها بعیده به درد شما و خیلیا بخوره. خود شرکت مستر کارت هم اعلام کرد دیشب که این اخبار از کجا دراومده!!؟
    شما فعلا متاسفانه باید با صرافها هماهنگ کنید و راه دیگری نداره. میتونید برید ترکیه حالا به طریقی با گرفتن شماره مالیاتی و ... حساب باز کنید ولی بازم انتقال و دریافت پول واسه افرادی مثل شما که میخواهید هر روز گردش مالی داشته باشید ممکنه فرق کنه قضیش با بقیه.
    شما این مورد رو از صراف ها سراغ بگیرید ببینید چیکار میتونید بکنید
    ممنون از پاسختون ...... میشه لطفا یک یا چند صرافی مطمئن رو بهم معرفی کنید ..... چون همونطور که فرمودید احتمالا هر ماه یا هر سه ماه نیاز به انتقال یا دریافت وجه دارم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط nika20 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون ...... میشه لطفا یک یا چند صرافی مطمئن رو بهم معرفی کنید ..... چون همونطور که فرمودید احتمالا هر ماه یا هر سه ماه نیاز به انتقال یا دریافت وجه دارم
    واللا من خودم یه بار با صرافی فقط کار کردم اونم تهران نبود با این حال فکر میکنم در میدان فردوسی صرافی های معتبر هستن. اینجا اسم نمیتونم بیارم در نت هست که مجوز از وطارت صنعت تجارت داره.
    فقط کارمزدها متفاوت خواهد بود و البته زمانی که پول انتقال میابه مثلا 2 روز تا 10 روز ممکنه متغیر باشه. حتی ممکنه مثلا شما میخوای 10 هزار تا انتقال بدی به صورت 2500 تا 4 بار بریزن به صورت های مختلف. حالا اینجاهاش مهم نیست.
    شما برید صرافی های معتبر اونجا جوابتون رو کامل میدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)