صفحه 72 از 171 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedpersian نمایش پست ها
    اون پیرزن با دخترش مصاحبه شد و دخترش ترجمه میکرد. که به دخترش ویزا ندادن ولی به پیرزن دادن. دخترش 21 سالش بود و مجرد. به این خاطر بهش ویزا ندادن
    آیا می دونین از توریستا این خانم افیسر چه سوال هایی می کنه و چه مدارکی می خواد؟

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid888 نمایش پست ها
    آیا می دونین از توریستا این خانم افیسر چه سوال هایی می کنه و چه مدارکی می خواد؟
    بستگی داره چه نوع دعوتنامه ای داشته باشی . اگه دعوتنامه فامیلی داشته باشی درمورد جایگاه خودت تو ایران سوال میپرسه که مطمئن شه برمیگردی . واگه دعوتنامه از شرکت یا همایشی داشته باشی درمورد ارتباط اون همایش یا شرکت با شما و شغلتون سوال میپرسه که مطمئن شه دعوتنامه الکی گیر نیووردی.
    مثلا ما از یک همایش معماری دعوتنامه داشتیم که یسری سوالات درمورد معماری پرسید .حتی درمورد معماری شهر مقصد هم سوال کرد که ببینه واقعا چیزی بلدیم یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BITTTERBLUE نمایش پست ها
    بستگی داره چه نوع دعوتنامه ای داشته باشی . اگه دعوتنامه فامیلی داشته باشی درمورد جایگاه خودت تو ایران سوال میپرسه که مطمئن شه برمیگردی . واگه دعوتنامه از شرکت یا همایشی داشته باشی درمورد ارتباط اون همایش یا شرکت با شما و شغلتون سوال میپرسه که مطمئن شه دعوتنامه الکی گیر نیووردی.
    مثلا ما از یک همایش معماری دعوتنامه داشتیم که یسری سوالات درمورد معماری پرسید .حتی درمورد معماری شهر مقصد هم سوال کرد که ببینه واقعا چیزی بلدیم یا نه.
    ازتون مدارک مالی و سند هم خواست؟آیا خانواده بودین؟ کلیرینس هم خورد؟

از کسانی که روز 19 june مصاحبه داشتن کسی کلیرنسش تمام شده؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

سوال بی نهایت مهم:‌از دوستان کسی بوده که RP داده باشه به خانمه اما آفیسر برگردونده باشه بهش؟ (بجز برقی ها...چون برقی ها رو کلا نگه میداره) خواهشا جواب بدین لطفا......سیگنال همی رو افیسر بنظرم داره می فرسته با این کارش
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    سوال بی نهایت مهم:‌از دوستان کسی بوده که RP داده باشه به خانمه اما آفیسر برگردونده باشه بهش؟ (بجز برقی ها...چون برقی ها رو کلا نگه میداره) خواهشا جواب بدین لطفا......سیگنال همی رو افیسر بنظرم داره می فرسته با این کارش
    سیگنال چی میفرسته؟کلا من متوجه منظورتون نشدم :-S

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aysan_a نمایش پست ها
    سیگنال چی میفرسته؟کلا من متوجه منظورتون نشدم :-S
    سیگنال مهمی رو
    I love you USA

سیگنال مهمی رو
    سلام دوستان
    ابتدا من از دست اندرکاران این سایت بسیار تشکر میکنم. اکثر اطلاعاتی که اونها داده بودند مو به مو دقیق بود و واقعا من فقط به این فکر میکردم چقد دقیق نوشته بودند و به خاطر این که دین خود را به این سایت ادا کنم تجربه خودم را اینجا مینویسم.
    من هم از آن گروهی بودم که 2 جولای مصاحبه داشتیم. توصیه میکنم اصلا استرس و دلشوره نداشته باشید. گرچه من آدم بی خیالی بودم و میدونستم توی مصاحبه سوالاتی که افیسر میپرسه بسته به نوع ویزا، رشته و هدف از مهاجرت فرق میکنه. اصلا به فکر سوالات افیسر نبودم و مثل اینکه یک روز عادی رو در پیش دارم تمام مراحل رو گذروندم. یکسری مدارک را آماده کرده بودم که به غیر از Reasearch plan، نامه دعوتنامه ای که از دانشگاه داشتم ( البته من برای فرصت مطالعاتی یا ویزای J-1 اقدام کرده بودم) و CV بقیه مدارک رو بهم برگردوند.
    بقیه بچه ها واقعا استرس داشتند. البته این رو هم بگم اطلاعات زیاد این سایت گه گاهی باعث استرس هم میشه و بچه ها فکر می کنند کار سختی رو در پیش دارند گرچه واقعیت این هست که مدارک شما کاملا به افیسر نشون میده که برای شما باید چه تصمیمی گرفته بشه شما فقط اونجا ظاهر میشید تا چند دقیقه که افیسر داره یکسری اطلاعات را تایپ میکنه چندتا سوال را اگر برا افیسر توی مدارکت مبهم است جواب بدی. واقعیتش از من چیزایی رو پرسید که اصلا فکرش رو نمی کردم مثلا از دانشگاههای ایران و وضعیت دانشجویان ایران برام صحبت کن؟ آیا دانشجوهای ایران مثل قبل فعالیت سیاسی هم میکنن؟ در باره رشتت توضیح بده؟
    همون جا من فهمیدم که این سوالات فقط برای رفع عریضه هست و برای اینکه ویزای من رو تایید کنن تصمصم قبلا گرفته شده.

برای همه تون آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم. انشالله که بتونید در خارج از کشور عزیزمان برای ایرانمان افتخار آفرینی کنید.

من برقی بودم که RP رو بهم برگردوند.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedpersian نمایش پست ها
    من برقی بودم که RP رو بهم برگردوند.
    too strange:
    1. شما فیلد کاریت حساسه تو ق؟
    2. شما خودت نوشتی یا استاد ؟
    I love you USA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)