نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 684 از 1383 نخستنخست ... 1845846346746756766776786796806816826836846856866876886896906916926936947347841184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,831 تا 6,840 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah.shabnam نمایش پست ها
    کمک کنید لطفا...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarah.shabnam نمایش پست ها
    هیوستون تا شهر من 5 ساعت راهه، به نظر شما میتونم از هیوستون تا دالاس با 2 تا چمدون برم؟ کسی تجربه ی این کارو داشته؟
    حالا چرا بايد حتمن با توركيش بريد؟

سلام دوستان
    واسه Carry on پرواز آلیتالیا چند تا کیف می شه برد؟
    کسی هست که جدیدا پرواز کرده باشه؟
    می شه یه کیف و یه کیف laptop و یه کیف کج برای مدارک برد یا گیر می دن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    حالا چرا بايد حتمن با توركيش بريد؟
    قطر رو چک کردم فقط برای 18 آگست به مقصد دالاس داره که برای من دیره، امارات رو چک کردم که خیلی گرون بود، klm هم فقط پرواز به هیوستون داره، آلیتالیا تایم تیبلش تا 8 آگست رو فقط نشون میده ، لوفتانزا هم بسیار گرونه...

به نظر شما بهترین گزینه برای من چیه؟

سلام دوستان....دوست من يه پرواز از مشهد به آمستردام گرفته.....با تركيش...كه مسير اولي ميره فرودگاه آتاتورك ....دومي صبيحه...براي همه پروازا اين مسير اينجوريه....؟
    خوب مسافرا چه جوري برن از اين فرودگاه به اون يكي؟
    خيلي ممنون اگه راهنمايي كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Guilan University

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اول وايسيد ويزا رو بگيريد بعدن تصميم گير كنيد
    الان خيلي مشكل هست براي انتخاب بهترين گزينه
    آخه اگه كلير بشم فقط 2 3 روز بعدش زمان دارم كه بليط رو بگيرم و خيلي دير ميشه و خيلي از پروازا پر ميشه. ترجيح ميدم بگيرم ديگه به اين ترم نرسيدم كنسل مي كنم پرواز رو.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    سلام دوستان....دوست من يه پرواز از مشهد به آمستردام گرفته.....با تركيش...كه مسير اولي ميره فرودگاه آتاتورك ....دومي صبيحه...براي همه پروازا اين مسير اينجوريه....؟
    خوب مسافرا چه جوري برن از اين فرودگاه به اون يكي؟
    خيلي ممنون اگه راهنمايي كنيد
    بله برخي پروازهاي تركيش اينجوريه. چه جوري رفتنش بستگي داره كه چقدر زمان داشته باشيد بين پروازها. با اتوبوس يا تاكسي. توي وبسايت فرودگاه در اين مورد توضيح داده. يكي از بچه ها چند صفحه قبل لينك گذاشته بود به وبسايت فرودگاه در مورد چگونگي رفت و آمد بين دو فرودگاه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

درود بر اساتید بزرگ این پیج
    چمدونهای من که با پرواز قطری از مشهد به شیکاگو و ازونجا با امریکن به سن لوئیس بود با سه روز تاخیر رسید.با اینکه چمدونها رو شیکاگو تحویل نگرفته بودم اما قطری مسئولیت رو انداخت گردن امریکن و اونها هم تا درب منزل آوردن.بگذریم که یکم کنار چمدونهای نو پاره شده بود.من ادعای خسارت دیرکرد کردم به امریکن و اونا هم الان بهم ایمیل زدن و گفتن بهم 10000 بونوس مایل جایزه دادن.به نظرتون بازهم درخواست غرامت نقدی کنم؟با این ده هزار مایل بونوس چند مایل میتونم پرواز کنم؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_84 نمایش پست ها
    درود بر اساتید بزرگ این پیج
    چمدونهای من که با پرواز قطری از مشهد به شیکاگو و ازونجا با امریکن به سن لوئیس بود با سه روز تاخیر رسید.با اینکه چمدونها رو شیکاگو تحویل نگرفته بودم اما قطری مسئولیت رو انداخت گردن امریکن و اونها هم تا درب منزل آوردن.بگذریم که یکم کنار چمدونهای نو پاره شده بود.من ادعای خسارت دیرکرد کردم به امریکن و اونا هم الان بهم ایمیل زدن و گفتن بهم 10000 بونوس مایل جایزه دادن.به نظرتون بازهم درخواست غرامت نقدی کنم؟با این ده هزار مایل بونوس چند مایل میتونم پرواز کنم؟
    ۱۰۰۰۰ مایل که چیزی نمیشه. با ۱۲۵۰۰ مایل توی low season یک بلیت یک طرفه داخل آمریکا میشه گرفت. حالا امریکن اومده در مورد چیزی که اصلا ربطی‌ بهش نداشته ۱۰۰۰۰ مایل داده، دمشون گرم.

ولی‌ اصل کاری قضیه دوحه هست. به هیچ وجه سر این قضیه کوتاه نیاید. این گم شدن چمدون‌ها در برابر برنامه‌ای که توی دوحه سرتون در آوردن هیچه. انقدر به قطری گیر بدید از روش‌های مختلف که بابت اون قضیه خسارت بدن. شما در مورد گم شدن چمدان و لباس هایی که مجبور شدید بخرید هم میتونید ادعای خسارت بکنید از قطری. این موارد کار طومار نوشتن و کمپین نیست، باید شکایت رسمی‌ نوشت و پیگیری کرد. "بازهم درخواست غرامت نقدی کنم" یعنی‌ چی‌؟ مشکل دقیقا همین کوتاه اومدن‌ها هست که اینها پررو میشن. جون هر کی‌ دوست دارید مثل بچه مثبت‌های مظلوم برخورد نکنید. اینجوری توی آمریکا کلاهتون پس معرکه است.

در ضمن با امریکن چک کنید که برای پرواز شیکاگو به سنت لوئیس هم مایل داده باشن بهتون. اگه قطری بابت قسمت‌های قبلی‌ پرواز (مشهد تا شیکاگو) بهتون مایل نداده بود، با امریکن چونه بزنید ببینید حاضر میشن برای اونها هم مایل بدن؟ اگه بابت اون قسمت‌های مشهد تا شیکاگو قطری بهتون مایل بده که دیگه کاریش نمیشه کرد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Melpomene نمایش پست ها
    آخه اگه كلير بشم فقط 2 3 روز بعدش زمان دارم كه بليط رو بگيرم و خيلي دير ميشه و خيلي از پروازا پر ميشه. ترجيح ميدم بگيرم ديگه به اين ترم نرسيدم كنسل مي كنم پرواز رو.
    خب الان كه نمي تونيد بليت هاي non refundable بخريد با اين وضعيت بدون ويزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واسه Carry on پرواز آلیتالیا چند تا کیف می شه برد؟
    کسی هست که جدیدا پرواز کرده باشه؟
    می شه یه کیف و یه کیف laptop و یه کیف کج برای مدارک برد یا گیر می دن؟
    نه مشكلي نداره ببر دوست عزيز

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)