نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 548

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الز

با سلام
    رزومه من
    1. کارشناسی فیزیک حالت جامد+ دانشگاه مازندران+ سال 84 + معدل13:15
    2. کارشناسی ارشد فیزیک هسته ای+ دانشگاه اراک+سال 86+ معدل14:22
    3. دو تا مقاله کنفرانس داخلی دارم و یک مقاله اشپرینگر
    4. تافل 80
    5. جی ار ای جنرال 302
    6. جی ار ای فیزیک 640(47 درصد)
    از چند تا استاد هم تو ایالتهای مختلف اوکیگرفتم البته باید نمره تافل رو ببرم بالا ولی تو دپارتمانها برای جی ار ای حداقلنداره و رقابتی هست. حالا نمی دونم با همین نمرات جی ار ای اپلای کنم یا دوبارهاونها رو هم تکرار کنم؟
    من میخوام برای دکتری ماده چگال اقدام کنم چونگرایش فوق من هسته ای هست میدونم در صورت ادمیت شدن هم باز هم ممکن هست ویزا نتونمبگیرم ولی چون اسم و فامیل رو که سرچ میکنم مقاله هسته ای من بالا میاد باز هم فکرنکنم فایده ای داشته باشم که با مدرک لیسانسم اقدام کنم درسته؟
    در ضمن اگه بخوام ترم اول رو با پول خودم برمراه حل سریعتر وجود داره؟

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (

نقل قول نوشته اصلی توسط sorurphysics نمایش پست ها
    با سلام

رزومه من

4. تافل 80
    5. جی ار ای جنرال 302
    از چند تا استاد هم تو ایالتهای مختلف اوکیگرفتم البته باید نمره تافل رو ببرم بالا ولی تو دپارتمانها برای جی ار ای حداقلنداره و رقابتی هست. حالا نمی دونم با همین نمرات جی ار ای اپلای کنم یا دوبارهاونها رو هم تکرار کنم؟
    من میخوام برای دکتری ماده چگال اقدام کنم چونگرایش فوق من هسته ای هست میدونم در صورت ادمیت شدن هم باز هم ممکن هست ویزا نتونمبگیرم ولی چون اسم و فامیل رو که سرچ میکنم مقاله هسته ای من بالا میاد باز هم فکرنکنم فایده ای داشته باشم که با مدرک لیسانسم اقدام کنم درسته؟
    معدلهاتون بالا نيست و همچنين جي آر اي و تافلتون. ولي اون چيزي كه واقعا مهمه امتحان سابجكته. امتيازاون براي دكترا پايينه. ٦٤٠ ميشه ٣٧ درصد نه ٤٧. براي دكترا امتيازتون بايد بالاي ٧٠ درصد باشه. حدودهاي ٨٠٠-٨١٠ به بالا. اگه بتونيد هشتصد به بالا بياريد امكان پذيرش گرفتنتون بالاست حتي اگه چيزهاي ديگه پايين باشن. من شديدا توصيه ميكنم وقتتون رو بذاريد براي سابجكت. فيزيك يعني فقط سابجكت بالا.

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrazeghi58 نمایش پست ها
    معدلهاتون بالا نيست و همچنين جي آر اي و تافلتون. ولي اون چيزي كه واقعا مهمه امتحان سابجكته. امتيازاون براي دكترا پايينه. ٦٤٠ ميشه ٣٧ درصد نه ٤٧. براي دكترا امتيازتون بايد بالاي ٧٠ درصد باشه. حدودهاي ٨٠٠-٨١٠ به بالا. اگه بتونيد هشتصد به بالا بياريد امكان پذيرش گرفتنتون بالاست حتي اگه چيزهاي ديگه پايين باشن. من شديدا توصيه ميكنم وقتتون رو بذاريد براي سابجكت. فيزيك يعني فقط سابجكت بالا.
    سلام مجدد
    من میخوام برای مستر به یک استاد نامه بزنم به نظرتون بگم من مستر هسته ای دارم ؟ خودم فکر میکنم بگم بهتره چون هم فاصله تحصیلی رو تا حدی توجیه میکنه و هم سابقه تدریس رو میتونم بیارم به اضافه مقاله ام رو، نظر شما چیه؟

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الز

نقل قول نوشته اصلی توسط sorurphysics نمایش پست ها
    با سلام

رزومه من

4. تافل 80
    5. جی ار ای جنرال 302
    در ضمن در مورد گرايش براي اينكه به مشكل برنخوريد ميتونيد از دانشكده تقاضاي ريسرچ پلن كنيد كه نشون بده كارتون مرتبط با هسته اي نيست. و اونو نشون سفارت بديد. ولي باز بيشتر مشورت كنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)