نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

من با یه بخشنامه ی نا عادلانه ی دیگه در وزارت علوم مواجه شدم. شما وقتی میخواید مجوز خروج بگیرید باید تمامی مدارکی که دارید رو آزاد کنید. من لیسانس و پذیرش دکترایی که دارم مهندسیه و فوقم مدیریتیه و اصلن نیازی به مدرک فوقم نداشتم. اما وزارت علوم میگه باید پولشو بدی!! یا اینکه 5 تومن ضمانتنامه بدی.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    من با یه بخشنامه ی نا عادلانه ی دیگه در وزارت علوم مواجه شدم. شما وقتی میخواید مجوز خروج بگیرید باید تمامی مدارکی که دارید رو آزاد کنید. من لیسانس و پذیرش دکترایی که دارم مهندسیه و فوقم مدیریتیه و اصلن نیازی به مدرک فوقم نداشتم. اما وزارت علوم میگه باید پولشو بدی!! یا اینکه 5 تومن ضمانتنامه بدی.
    البته شما حرفت درسته ولی باید اینو در نظر داشته باشی که شما یک بار از معافیت تحصیلی فوق استفاده کرده ای!
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    البته شما حرفت درسته ولی باید اینو در نظر داشته باشی که شما یک بار از معافیت تحصیلی فوق استفاده کرده ای!
    در واقع معافیت و آزاد کردن مدرک به هم ربطی ندارن. من مدرک فوقم رو نمیخام!! اون تعهد خدمت رو همه دارن چه سربازی داشته باشن چه معاف باشن چه دختر باشن. اما اینا چون به خاطر سربازی بعضی ها رو میتونن گیر بندازن از همونا به زور پول مدرک رو میگیرن. مطمئنم اگه بررسی حقوقی انجام بشه امشخص میشه که ین کار وزارت علوم خلاف قانونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)