صفحه 52 از 62 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 618

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

سلام.
    من برای دانشگاه پلیتکنیک مادرید اپلای کردم. یه جا فایلی میخاست که بنده مدرک ارشد اپلود کردم. الان ایمیل زیر دریافت کردم که مدرک اپلودی درست نیست:
    Certificate of your origin university…. You have to attach a certificate about the validity of your studies in your country, Official document issued by the university and signed for the academic authorities

میگه مدرکی باشه که دانشگاه صادر کنه و باید نشون بده شما با مدارک ارشد و کارشناسیتون میتونین برای دکتری اقدام کنین. این دیگه چه مدرکیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام.
    من برای دانشگاه پلیتکنیک مادرید اپلای کردم. یه جا فایلی میخاست که بنده مدرک ارشد اپلود کردم. الان ایمیل زیر دریافت کردم که مدرک اپلودی درست نیست:
    Certificate of your origin university…. You have to attach a certificate about the validity of your studies in your country, Official document issued by the university and signed for the academic authorities

میگه مدرکی باشه که دانشگاه صادر کنه و باید نشون بده شما با مدارک ارشد و کارشناسیتون میتونین برای دکتری اقدام کنین. این دیگه چه مدرکیه؟
    این مدرک رو از دانشگاه درخواست کنید، مثالا رئیس دانشکده یا همچین چیزی، در صورتی که موفق نشدی می‌تونید از وزارت علوم هم بگیرید. اسمش فک کنم نامه عدم ممانعت از تحصیل باشه.

Junior Member

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان و مدیران نازنین
    با مشخصات بنده شانسی برای گرفتن فول فاند هست؟؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    لیسانس مهندسی عمران با معدل 14.5
    لیسانس مهندسی مدیریت پروژه معدل 13
    یعنی 2 تا لیسانس دارم
    فوق لیسانس مهندسی عمران ساخت معدل 16.5 اما پایان نامه هنوز تحویل داده نشده...از الان اقدام کنم یا نه؟؟؟
    آیلتس 7
    2 مقاله آی اس آی
    متاهل هستم و 35 سالمه و خانومم هم پرستار با 14 سال سابقه هستن و 1 بچه 10 ساله هم داریم///
    از عزیزانی که پاسخ بدن کمال تشکر رو دارم
    ممنون میشم کمک کنید.شاد و پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط jason20 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان و مدیران نازنین
    با مشخصات بنده شانسی برای گرفتن فول فاند هست؟؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    لیسانس مهندسی عمران با معدل 14.5
    لیسانس مهندسی مدیریت پروژه معدل 13
    یعنی 2 تا لیسانس دارم
    فوق لیسانس مهندسی عمران ساخت معدل 16.5 اما پایان نامه هنوز تحویل داده نشده...از الان اقدام کنم یا نه؟؟؟
    آیلتس 7
    2 مقاله آی اس آی
    متاهل هستم و 35 سالمه و خانومم هم پرستار با 14 سال سابقه هستن و 1 بچه 10 ساله هم داریم///
    از عزیزانی که پاسخ بدن کمال تشکر رو دارم
    ممنون میشم کمک کنید.شاد و پیروز باشید
    برو توکار اروپا؛ البته برخی کشورها مثل سوئد و دانمارک شانس کمی داری ولی جاهایی مثل اسپانیا شانس داری. فقط یادت باشه برای اروپا باید تا میتونی اپلای کنی. یه سرچ در گوگل بکن، سایتهای زیادی هستن که پوزیشن ها رو اعلام میکنن. ضمنا فقط به اون سایتها اکتفا نکن و سایت خود دانشگاه ها رو هم چک کن.

سلام دوستان
    من برای برنامه Hoizon 2020(همون ماری کوری) اروپا پذیرش گرفتم و برنامش این جوریه که دکتری رو از دانشگاه UPC قراره بدن و نصف وقتم رو باید تو یک شرکتی اونجا بگذرونم و این شرکت بهم حقوق می ده(البته الآن از شرکت الآن خودشون هی ایمیل می دن که ما برای اینکه با شما قرار داد ببندیم، باید ویزای کاری داشته باشید و با ویزای دانشجویی نمیشه و به فکر راه حلن). ضمنا 6 ماه رو باید برم نروژ و فرانسه برای شرکت در Workshop های اروپا. می خواستم بدونم کسی تا بحال از این مدل پذیرش ها در مقطع دکتری اسپانیا گرفته؟ و اینکه من جسجویی که در سایت کردم، دیدم خیلی از دانشجویان اذعان داشتند که باید زبان اسپانیایی آدم بلد باشه ، می خواستم ببینم من که زبان اسپانیایی بلد نیستم، دچار مشکل می شم؟
    باتشکر
    ویرایش توسط mehdimosavi : June 21st, 2017 در ساعت 01:21 PM

با سلام
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکتری
    رشته مورد نظر: برق قدرت
    معدل ارشد: 16.16
    رشته ارشد: مهندسی برق-قدرت
    دانشگاه ارشد: آزاد واحد تهران جنوب
    معدل لیسانس:14
    رشته لیسانس: مهندسی برق-قدرت
    دانشگاه لیسانس: آزاد واحد بجنورد
    مدرک زبان انگلیسی: ایلتس 6.5
    مقالات خارجی: دو مقاله ISI در دست داوری
    مقالات داخلی: 5 کنفرانس
    سابقه کار: تدریس در موسسات آموزشی به مدت دو سال
    آیا برای پذیرش در مقطع دکتری شانس دارم؟

Junior Member

دوستان من این پاسخ رو از UPC دریافت کردم کسی میتونه راهنمایی کنه که معنیش چیه ؟
    Mr. Mohammadi, it is imperative that one of the professors of the PhD program agrees to be the supervisor of your thesis. Therefore, please, contact the professors related to your interests. Enclosed you will find the list of professors that collaborate in the program along with their lines of research and emails. http://doctorat.upc.edu/es/programas/ingenieria-civil, Also, we need to know what area are you interested in and if you have any kind of financial support. Please, let us know. Sincerely, Silvia, Academic Secretary.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

سلام دوستان عایا کسی دانشگاه خوبی برای دندانپزشکی در اسپانیا پیشنهاد میکنه ؟

Junior Member

سلام
    دوستان مهن مدرک مهندسی هسته ای - راکتور دارم قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا دارم ،حتما هم بورسیه باید باشه ؟ چون وضعیت مالی باپول خودم نمی تونم !
    ممنون میشم راهنمایی کنید ، چگونه ؟؟؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_phy نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مهن مدرک مهندسی هسته ای - راکتور دارم قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا دارم ،حتما هم بورسیه باید باشه ؟ چون وضعیت مالی باپول خودم نمی تونم !
    ممنون میشم راهنمایی کنید ، چگونه ؟؟؟
    سلام،
    جدای اینکه رشته‌ی حساسیه و من اطلاعی ندارم که چقدر تاثیر داره در میزان پذیرش و مهم‌تر از اون در ویزای سفارت؛ اما در مورد وضعیت مالی، سفارت اسپانیا به شدت حساسه. ارائه مدرک مرتبط با چگونگی تامین مخارج و هزینه‌ها جزو مدارک اصلیه سفارته. پس یا باید فاند کاملی از استاد و دانشگاه قبل از رفتن به اسپانیا بگیرید یا باید گواهی‌های تمکن مالی و گردش حسابی که حداقل ۴۰-۷۰ میلیون تومن پول داره رو به سفارت ارائه بدید در زمان مصاحبه‌.
    در مورد بورسیه‌ی از اسپانیا هم کمی سخته ولی نشدنی نیست و استاد به استاد و دانشگاه به دانشگاه فرق داره. باید با اساتید مکاتبه کنید در این مورد.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)