صفحه 50 از 137 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام.

یک سوال دارم. من یک مصاحبه انجام دادم و فکر کنم ادمیت بشم. استادش گفت پارشیال فاند داره! کسی میدونه دقیقا چند درصد رو پارشیال اسم میزارند؟ دوما اینکه من توی آمار سالهای قبل این دانشگاه چک میکردم دکترا بچه ها حدود 20000 تا فاند گرفتند ولی من متوجه نشدم که این اعداد بدون شهریه است یا با شهریه!!! ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

موفق و پیروز باشید.
    Ich drucke dir die Daumen

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    سلام.

یک سوال دارم. من یک مصاحبه انجام دادم و فکر کنم ادمیت بشم. استادش گفت پارشیال فاند داره! کسی میدونه دقیقا چند درصد رو پارشیال اسم میزارند؟ دوما اینکه من توی آمار سالهای قبل این دانشگاه چک میکردم دکترا بچه ها حدود 20000 تا فاند گرفتند ولی من متوجه نشدم که این اعداد بدون شهریه است یا با شهریه!!! ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

موفق و پیروز باشید.
    عدد خاصی نداره. بستگی به دانشگاه داره. منظور اینه که پولی که بهتون میدن از جمع شهریه و پیشبینی خرجتون کمتره. حتما اگر وبسایت دانشکده را سرچ کنید پیدا میکنید و اگه هم پیدا نکردید راحت و رک و مودب بپرسید دقیقا چه قدره، حالا یا منشیه دانشکده یا گرجت اسکول و یا خوده استادتون

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

سلام دوستان....یه سوالی دارم...کسی که فول فاند هست BS نیاز داره ببره سفارت؟....آخه اونائی که فول فاند نیشتند..خود دانشگاه میگه که BS بفرستین تا I20 رو براتون بدیم....یعنی برای صادر کردن I20 لازمه BS ...من نمی دونم دیگه این سقارت واسه چی میخواد این رو؟!!!
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    سلام دوستان....یه سوالی دارم...کسی که فول فاند هست BS نیاز داره ببره سفارت؟....آخه اونائی که فول فاند نیشتند..خود دانشگاه میگه که BS بفرستین تا I20 رو براتون بدیم....یعنی برای صادر کردن I20 لازمه BS ...من نمی دونم دیگه این سقارت واسه چی میخواد این رو؟!!!
    معمولا میگن 5000 دلار باشه که بهونه ای واسشون نمونه وگرنه کلا نیاز نیس.(تجربیات چندین دوستم)
    مثلا اگه بخواد ریجکت کنه و بهونه نداشته باشه میگه خوب اون اول که رسیدی پول از کجا میاری و مثلا شما باید یه bs نشون بدید که لااقل با این بهونه بیجا ریجکت نشید و با بهونه دیگه ریجکت شید!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    معمولا میگن 5000 دلار باشه که بهونه ای واسشون نمونه وگرنه کلا نیاز نیس.(تجربیات چندین دوستم)
    مثلا اگه بخواد ریجکت کنه و بهونه نداشته باشه میگه خوب اون اول که رسیدی پول از کجا میاری و مثلا شما باید یه bs نشون بدید که لااقل با این بهونه بیجا ریجکت نشید و با بهونه دیگه ریجکت شید!!
    کیا میگه؟!!!!
    مگه واقعا از همه میخوان ؟
    نداشتن BS مگه میتونه بهونه ای برای ریجکت باشه؟
    اگه کلا نیاز نیست پس چرا میگید نیازه(یا میگن)؟!!! متوجه نشدم!!! نیاز نیست از دید خودتونه یا سفارت؟؟!!!! دید سفارت برا ما مهمتره ......
    I love you USA

ApplyAbroad Veteran

کیا میگه؟!!!!
    اگه کلا نیاز نیست پس چرا میگید نیازه(یا میگن)؟!!! متوجه نشدم!!! نیاز نیست از دید خودتونه یا سفارت؟؟!!!! دید سفارت برا ما مهمتره ......
    سجاد جان اینجا تجربه یکی از دوستان فول فاند هستش که تازه از دبی برگشته. از ایشون اصلا BS نخواستن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    سجاد جان اینجا تجربه یکی از دوستان فول فاند هستش که تازه از دبی برگشته. از ایشون اصلا BS نخواستن.
    آره میلاد جان....ایشون رو میدونم نخواستن.....احتمال داره کیس ایشون استثنائی بوده......میخوام بدونم واقعا لازمه BS برا فول قاند؟ آخه برای شروع کار 2-3 هزار تا کافیه و این بنظرم دیگه نیازی به نشون داددن مدرک نیست چون اولا رقمی نیست..ثانیا خود سفیر انقدر بالغ هیت که بدونه کسی که اینهمه زحمت کشیده و هزینه کرده و تا اینجا اومده اون 3-4 تا هزار هم اگه از دل سنگ هم شده با غرض کردن هم که شده در میاره.....بنظرم بخاطر 3 هزار دلار کسی رو ریجکت کردن منطقی نیست!!!!
    میخوام بدونم اگه لازم هست ببرم نمی خوام کار اضافه و بی مورد یا قصور بکنم تو کارم...مرسی
    I love you USA

کیا میگه؟!!!!
    تو پرانتز نوشتم دوستام ( تعداد حدودا 15 تا)
    جمله های آخر نوشتم: اگر خواستن ریجکت کنن و بهانه نداشتن میتونن بگن خرج اولتو از کجا میاری؟ بعد 1 bs نشون میدید و دهنشون بسته میشه و اگه واقعا میخوان ریجکت کنن باز گیر به 1 چیزه دیگه میدن و آخر ریجکتتون میکنن اگه بخواند ریجکت کنن. کلا روزه شک دار نگیرید دیگه.من هیچ وقت نمیام نظر شخصی بگم و با آینده کسی بازی کنم. دیده سفارتم هم نمیشه اینجا پیدا کرد!!!
    میلاد جون منم میتونم کسی را بیارم که سره همین سوال که خرجه اولیتون را از کجا میارید ریجکت شد!!!! حالا شاید واقعا سره مسایل دیگه میخواستن ریجکت شه و یا واقعا به همینش گیر دادن. منطقیه که به 1 مثال اکتفا نشه و کم گذاشته نشه سره این مساله لااقل.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام بچه ها
    من کارشناسی هستم و برای Phd پذیرش گرفتم بعد وقتی داشتم اپلیکشن رو پر می کردم سوالی که داشت اینطوری بود :
    Do u need assistantship in order to attend?
    بعد من زدم yes
    بعد الان accept شدم. میخواستم ببینم با این شرایط و با توجه به اون سوال اپلیکشن و accept شدن من، حتما بهم فاند میدن؟
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_storm نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من کارشناسی هستم و برای Phd پذیرش گرفتم بعد وقتی داشتم اپلیکشن رو پر می کردم سوالی که داشت اینطوری بود :
    Do u need assistantship in order to attend?
    بعد من زدم yes
    بعد الان accept شدم. میخواستم ببینم با این شرایط و با توجه به اون سوال اپلیکشن و accept شدن من، حتما بهم فاند میدن؟
    به شرایط پذیرش دانشگاه نگاه کنید. معمولا اروپا جواب پذیرش و بورس رو جدا میده. یعنی ممکنه پذیرش بده اما بورس نده یا با مقدار کمتر بده. بپرسین از خودشون.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)