صفحه 550 از 638 نخستنخست ... 50450500540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559560600 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,491 تا 5,500 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

بچه ها کد جدید(به جای case order) رو از دانمارک بگیریم به چه دردی می خوره؟ باهاش که نمی شه پروسه ایی رو دید فقط دوباره که زنگ بزنیم دانمارک اون شماره می می دیم. خوب این چه مزیتی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    این قضیه هم پوشانی کار و تحصیل رو من برای اولین بار مطرح کردم و حق هم با شماست و تو سایت چیزی نیومده. این دیگه به شما بر میگرده که ریسک بکنید یا نکنید.
    ببینید هدف من از مطرح کردن این بوده که دوستان امتیاز خوشبینانه به خودشون ندن
    ممکنه هم بدین و بگیره کارتون. ولی عقلا کسی که درس میخونه نمیتونه فول تایم کار کنه. یعنی از استاندارد زندگی خارجه. ممکنه شما بگین من این کار رو کردم و شب ها هم 4 ساعت میخوابیدم!
    ولی این مورد قبول دانمارک نیست.
    اینجا یه کشور جهان اوله و مثل ایران تبصره و حالا ببینیم چی میشه و ... نداره!
    امیدوارم همه با دید باز تصمیم بگیرید.

موفق باشید
    کاوه
    به هر حال من چون رشتم جزو positive list هست نیازه به اون یک سال ندارم. شما نگران نباشید!

سلام ایا کسی میدونه که
    ایا اصولا برای تمدید اقامت حتما لازمه که سابقه کار مرتبط باشه یا فرقی نمیکنه؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام ایا کسی میدونه که
    ایا اصولا برای تمدید اقامت حتما لازمه که سابقه کار مرتبط باشه یا فرقی نمیکنه؟ ممنون
    فرقی نمیکنه.
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    بچه ها کد جدید(به جای case order) رو از دانمارک بگیریم به چه دردی می خوره؟ باهاش که نمی شه پروسه ایی رو دید فقط دوباره که زنگ بزنیم دانمارک اون شماره می می دیم. خوب این چه مزیتی داره؟
    case order Id فقط جهت پرداخت پوله . برای پیگیری پرونده تون (تلفنی ، مکاتبه ، ایمیل و ... ) باید شماره پرونده رو اعلام کنید یعنی case No

من یه سوال واسم پیش اومده، بعضی دوستان میگن که شغلشون تو پازیتیو لیست هستش و نیازی مثلا به سابقه کار بالا و اینا ندارن.
    سوالم اینه که مگه قرار نیست متقاضی ها ""حتما"" شغلشون تو پازیتیو لیست باشه؟؟؟ مگه میشه آدم رشته و شغلش تو لیست مورد نیاز نباشه و درخواست بده؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    دوست عزیز یعنی شما با این عملیات کارتون را افتاده و وقت گرفتین؟ (منظورم: دادن تاریخ تقریبی پاسپورت جدید و ایمیل زدن دوباره هست). ما که سر از کار این سفارت در نیاوردیم!!!
    سلام
    من یک سوالی برام پیش اومد با توجه به پاسخ یک سری از دوستان ! من موقعی که برای گرفتن سفارت ایمیل زدم نیم ساعت بعدش جواب تیپکال زیر رو فرستادند :
    Your e-mail has been received. Please do not send any follow-up mails. Because of the busy appointment schedule of the visa section it may take some time to be able to accommodate your request. Please be patient, an interview appointment time will be given to you in due time.

In case your passport does not have enough validity to hold a long term visa, in the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then apply you cannot change your passport and the decision will be made based on the validity of the passport presented at that time. The interviews are already around the middle of 2014.

اعتبار پاسم تا 2016 هست ! حالا باید دوباره برم درخواست تعویض پاس بدم و مجددا براساس تاریخ اعتبار جدید پاس جدید دوباره میل بزنم به سفارت !؟ یا همین ایمیلی که زدم سفارت زدم کفایت میکنه ومن تو این مدتی که نوبتم مشخص میشه ( حدود 6 الی 9 ماه) باید پاسم رو تعویض کنم ؟ ( البته اگر بشه)
    در ضمن با توجه به اینکه حداقل سه سال تا انقضای پاس مونده ! اداره تعویض که تعویض نمیکنه ! برای تعویض باید یک سال تا تاریخ انقضا مونده باشه که تعویض نمایند:
    یکی از دوستانی که تجربه دقیق تری دارند امکانش هست ما رو راهنمایی کنه !؟
    در ضمن این جوابی که سفارت برای من فرستاده برای بقیه دوستانی که مدارک تحویل دادند همین بوده یا در پاسخ به درخواست وقتشون ، سفارت چیز دیگه ای براشون فرستاده؟
    سپاس
    همیشه دیر می رسیم

نقل قول نوشته اصلی توسط k9k9 نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوالی برام پیش اومد با توجه به پاسخ یک سری از دوستان ! من موقعی که برای گرفتن سفارت ایمیل زدم نیم ساعت بعدش جواب تیپکال زیر رو فرستادند :
    Your e-mail has been received. Please do not send any follow-up mails. Because of the busy appointment schedule of the visa section it may take some time to be able to accommodate your request. Please be patient, an interview appointment time will be given to you in due time.

In case your passport does not have enough validity to hold a long term visa, in the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then apply you cannot change your passport and the decision will be made based on the validity of the passport presented at that time. The interviews are already around the middle of 2014.

اعتبار پاسم تا 2016 هست ! حالا باید دوباره برم درخواست تعویض پاس بدم و مجددا براساس تاریخ اعتبار جدید پاس جدید دوباره میل بزنم به سفارت !؟ یا همین ایمیلی که زدم سفارت زدم کفایت میکنه ومن تو این مدتی که نوبتم مشخص میشه ( حدود 6 الی 9 ماه) باید پاسم رو تعویض کنم ؟ ( البته اگر بشه)
    در ضمن با توجه به اینکه حداقل سه سال تا انقضای پاس مونده ! اداره تعویض که تعویض نمیکنه ! برای تعویض باید یک سال تا تاریخ انقضا مونده باشه که تعویض نمایند:
    یکی از دوستانی که تجربه دقیق تری دارند امکانش هست ما رو راهنمایی کنه !؟
    در ضمن این جوابی که سفارت برای من فرستاده برای بقیه دوستانی که مدارک تحویل دادند همین بوده یا در پاسخ به درخواست وقتشون ، سفارت چیز دیگه ای براشون فرستاده؟
    سپاس
    برای تعویض پاسپورت با اعتبار بیش از 6 ماه می تونید نامه از اداره گذرنامه بگیرید و بدید به پلیس +10 . برای گرفتن نامه هم می تونید تو در خواستتون بنویسید بمنظور اخذ ویزای بلند مدت نیاز به تعویض پاسپورت دارید.
    زمانی هم که من ایمیل زدم به سفارت پاسپورتم 18 ماه اعتبار داشت و همین جواب برام اومد ولی وقت دادند. تو این ایمیل منظورشون اینه که در فرصت مناسب و قبل از ساختن case order Id حتما پاستون رو عوض کنید. از زمانی که Id رو بسازید و پولو پرداخت کنید دیگه نمی تونید پاس دیگه ای ارائه کنید.
    من دو هفته مونده به زمان سفارت پاسمو تعویض کردم و با شماره پاس جدید case order Id ساختم .

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_italy نمایش پست ها
    من یه سوال واسم پیش اومده، بعضی دوستان میگن که شغلشون تو پازیتیو لیست هستش و نیازی مثلا به سابقه کار بالا و اینا ندارن.
    سوالم اینه که مگه قرار نیست متقاضی ها ""حتما"" شغلشون تو پازیتیو لیست باشه؟؟؟ مگه میشه آدم رشته و شغلش تو لیست مورد نیاز نباشه و درخواست بده؟؟؟
    امتیاز هر کدوم از مدارک تحصیلی مشخصه فقط اونائی که رشتشون در لیست پازیتیو هستش یه امتیازی هم بابت اون می گیرند.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من داشتم پست های قبلی را می خواندم دیدم خیلی از دوستانی که رشته تحصیلی شان مهندسی عمران هست دچار تردید هستند که آیا رشته تحصیلی شان در لیست هست یا نه!
    رشته من مهندسی عمران و فوق لیسانسم سازه هست و تونستم ویزامو بگیرم. در صورتی که امتیاز زبان، سن و سابقه کارو بیارید می تونید نگران امتیاز رشته تون نباشید. امیدوارم نگرانی دوستان کمتر شده باشد. در ضمن نیازی هم نیست نامه سابقه کارتون با عنوان building engineer باشه و می تونید با عنوان civil engineer / structural engineer هم نامه هاتونو آماده کنید. اگر باز هم کمکی بتونم بکنم در خدمت دوستان هستم.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)