صفحه 12 از 33 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 323

موضوع: فرانسه يا کشوری دیگر

پیش فرض پاسخ : پذیرش سال اول و دوم لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Note نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون.دانشجوی حقوق در مقطع کارشنسی پیام نور هستم.نمره آیلتس 7 آکادمیک.به نظر شما برای مستر فرانسه و کشورهای فرانسه زبان مناسب ترند یا کشور های آلمانی زبان؟با توجه به اینکه فراگیری هر کدام از این 2 زبان کم وقت گیر هم نخواهد بود!ممنونم از راهنمائی شما
    با سلام
    ببینید من صرفا گرفتن ویزا رو در نظر گرفتم کشورهای فرانسه زبان شامل فرانسه و بلژیک و تا حدی سویس میباشد که غیر از بلژیک که گرفتن ویزا تا حدی اسانتر از بقیه می باشد دو تای دیگر کار اسانی نیست اما کشورهای المانی زبان شامل المان اتریش و سویس(64 درصد) هستند که تا این لحظه گرفتن ویزا برای دوستانی که المان و اتریش اقدام کرده اند به راحتی ویزا دریافت کرده اند اما در کل بهتر است شما با مدرک نسبتا خوب انگلیسی تون برای هرکدام از کشورهای دلخواه اقدام کنید و سپس درصورت گرفتن پذیرش و بررسی شرایط ویزا شروع به خوندن زبان مورد نظر بکنید البته کبک در کانادا هم می تونه گزینه فرانسوی خوبی باشه اگه توانایی هزینه اولیه اونجا رو داشته باشید در کل من فقط از شرایطی که اطلاع داشتم گفتم و تصمیم انتخاب زبان رو فقط خود شما با توجه به موقعیت و علاقه تون می تونید انجام بدید امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم.
    پیروز و سعادتمند باشید.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Gholnaz نمایش پست ها
    سلام به هم دوستان
    من میخوام برای دکترا گرایش حمل و نقل و ترافیک بخونم (یکی از گرایش های مهندسی عمرانه) اما نمیدونم چه کشوری رو انتخاب کنم؟
    امریکا،کانادا، استرالیا و یا اروپا؟!
    ضمنا میخام فاند کامل هم بگیرم یعنی هم برای تحصیل و هم برای اقامت و بتونم کار هم بکنم.
    کسی در این مورد اطلاع و یا تجربه ای داره که در اختیار من بذاره؟
    ممنون

سلام دوست عزیز
    من هم رشته ام عمران هست اما اینجا به غیر از رشته شما یه مسئله خیلی میتونه توی انتخاب شما تاثیر گذار باشه و اون هم بحث اقامت هستش.قطعا برای گرفتن اقامت کشورهای کانادا و استرالیا گزینه های اول هستن چون گرفتن اقامت توی این کشورها راحتتر هستش و با توجه به اینکه چندتا از دوستان خود من و بیشتر آشنایان نزدیکم برای تحصیل و زندگی به آمریکا،کانادا و اروپا رفتن و با توجه به تجربیات اونها بهتون کانادا رو پیشنهاد میکنم.اولین مشکل توی اروپا بعد از تحصیل، پیدا کردن کار هستش که با توجه به شرایط بد اقتصادی توی اروپا و بیکاری پیدا کردن کار بسیار مشکل شده ضمن اینکه اولویت اخذ یه فرصت شغلی با سیتیزن های خودشون هستش(البته همه جا همینه) اما مزیت کانادا جمعیت نسبتا کمترش نسبت به موقعیت های شغلی موجودش هستش ضمن اینکه گرفتن اقامت توی کشورهای اروپایی ممکن سال های زیادی به طول بیانجامه و درنهایت هم موفق به اخذ اون نشید در حالی که این پروسه در کانادا به مراتب راحتتر و در زمان خیلی کوتاهتری قابل انجام هستش.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya akram نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم رشته ام عمران هست اما اینجا به غیر از رشته شما یه مسئله خیلی میتونه توی انتخاب شما تاثیر گذار باشه و اون هم بحث اقامت هستش.قطعا برای گرفتن اقامت کشورهای کانادا و استرالیا گزینه های اول هستن چون گرفتن اقامت توی این کشورها راحتتر هستش و با توجه به اینکه چندتا از دوستان خود من و بیشتر آشنایان نزدیکم برای تحصیل و زندگی به آمریکا،کانادا و اروپا رفتن و با توجه به تجربیات اونها بهتون کانادا رو پیشنهاد میکنم.اولین مشکل توی اروپا بعد از تحصیل، پیدا کردن کار هستش که با توجه به شرایط بد اقتصادی توی اروپا و بیکاری پیدا کردن کار بسیار مشکل شده ضمن اینکه اولویت اخذ یه فرصت شغلی با سیتیزن های خودشون هستش(البته همه جا همینه) اما مزیت کانادا جمعیت نسبتا کمترش نسبت به موقعیت های شغلی موجودش هستش ضمن اینکه گرفتن اقامت توی کشورهای اروپایی ممکن سال های زیادی به طول بیانجامه و درنهایت هم موفق به اخذ اون نشید در حالی که این پروسه در کانادا به مراتب راحتتر و در زمان خیلی کوتاهتری قابل انجام هستش.
    سلام
    ممنون از اینکه طلاعاتت رو شیر میکنی
    اما به نظرم"شخصی" من واقعا کانادا خیلی کشور دلگیر و کسل کننده ای هست حداقل برای من اینطوره. کلا بعضی وقتها خیابونها جمعیتشون به 20 نفر نمیرسه. اما در مورد آمریکا به نظرم بهتر باشه و در درجه بعد پاریس میتوه گزینه مناسب تری نسبت به بقیه اروپا باشه. البته عامل مهمی مثل رشته کاری و تحصیلی رو نباید فراموش کرد . به عنوان مثال سطح علمی دانشگاه های فرانسه برای حقوق و علوم سیاسی واقعا بالاست اما اگر رشته فنی باشید به نظرم آلمان با توجه به صنعتی بودنش بازهم بعد از آمریکا جای مناسبی باشه.

سلام ..
    بچه ها شما همتون از لیسانس به بالا بحث میکنید تکلیف ا چیه !! ( حالات این شخص : گیج ، گنگ و ... ) هههه ..
    کمکم میکنید ؟
    اگه بخوام تو رشته پزشکی در فرانسه تحصیل کنم ( میدونم که زبونش فرانسویه ) ...
    هزینه هاش چجوریه ؟؟ ( همون 500 یورو ؟ ) ..
    ویزا به کسی که پیش و ایران خونده ( کنکورم خوب میزنم میدونم ) میدن ؟
    اصلا دانشگاهاشون قبولم میکنن ( کسی تونسته بره ؟ ) !!!!!!
    فرانسه تو پزشکی حرفی واسه گفتن داره یا به فکر یه کشور دیگه باشم ؟؟؟
    هزینه زندگی چجوریه ؟؟؟؟
    میتونم اوجا کار کنم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

سلام دوستان

من لیسانس مهندسی شیمی (گاز) از دانشگاه آزاد با معدل 14.88 دارم و میخوام برای 8 دسامبر امتحان آیلتس رزور کنم که احتمالا 6.5 یا حداقل 6 رو میارم ، مقاله ندارم اما حدود 2.5 سال سابقه کار توی پروژه های ساخت نیروگاه های گازی و سیکل ترکیبی رو دارم به عنوان کارشناس مکانیک و پایپینگ دفتر فنی ( میدونم غیر مرتبط هست) قصد دارم ارشد رو خارج از ایران بخونم ، کانادا برام اولویت بود اما با این اوضاع دلار و هزینه های کانادا ...... با شرایط من کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد میکنید که دوره فوق لیسانس به زبان انگلیسی باشه ؟؟؟ "" با توجه به اینکه هدف اصلی من گرفتن بورس برای دکترا در کانادا و گرفتن اقامت هست ""
    در ضمن فکر کنم مهندسی بیوتکنولوژی بهترین انتخاب باشه ؟!

ممنون .

برای رشته مهندسی صنایع در اروپا کدام کشور را پیشنهاد میکنید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaeed نمایش پست ها
    برای رشته مهندسی صنایع در اروپا کدام کشور را پیشنهاد میکنید؟
    Dear Friend
    I guess, most of programs related to IE are presented in Spain and Italy. Also, A recent months I have seen some courses in Germany and Sweden
    But If you want to interested in IE in EU countries take look below web site
    http://www.mastersportal.eu

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseingh نمایش پست ها
    سلام ..
    بچه ها شما همتون از لیسانس به بالا بحث میکنید تکلیف ا چیه !! ( حالات این شخص : گیج ، گنگ و ... ) هههه ..
    کمکم میکنید ؟
    اگه بخوام تو رشته پزشکی در فرانسه تحصیل کنم ( میدونم که زبونش فرانسویه ) ...
    هزینه هاش چجوریه ؟؟ ( همون 500 یورو ؟ ) ..
    ویزا به کسی که پیش و ایران خونده ( کنکورم خوب میزنم میدونم ) میدن ؟
    اصلا دانشگاهاشون قبولم میکنن ( کسی تونسته بره ؟ ) !!!!!!
    فرانسه تو پزشکی حرفی واسه گفتن داره یا به فکر یه کشور دیگه باشم ؟؟؟
    هزینه زندگی چجوریه ؟؟؟؟
    میتونم اوجا کار کنم ؟
    شدن از نظر قوانین می شه ولی از نظر منطق خیر! اگر در بهترین حالت شما رو نخبه بدونیم با پارتی درجه یک و در تمامی مراحل از ویزا گرفته تا امتحانات پیش و پایه و...موفق بشی. شما در کل باید 9 سال صرف پزشکی عمومی درس بخونی،هرچند حقوق هم در میانه راه بهت تعلق می گیره ولی از نظر ارزش با حقوقی که دانشجویان پزشکی ایران می گیرن یکیه!

در کل به عنوان کسی که دانشجو بوده و به خاطر فرانسه انصراف داده،خدمت رفته،زبان فرانسه رو در حد b1 مسلطه(همه ی اینا سه سال وقت ازم گرفتنا) فرانسه رو به عنوان کشوری مناسب نمی دونم! از همه لحاظ(مخصوصا که الان این هولا شده رئیس جمهور)

Junior Member

سلام
    کسی در مورد رشته های روانشناسی در سطح مستر و دکترا توی فرانسه اطلاعات داره؟میشه لطفا در مورد دانشگاه هایی که این دوره ها رو دارن به من کمی اطلاعات بدید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

نقل قول نوشته اصلی توسط amelie نمایش پست ها
    سلام
    کسی در مورد رشته های روانشناسی در سطح مستر و دکترا توی فرانسه اطلاعات داره؟میشه لطفا در مورد دانشگاه هایی که این دوره ها رو دارن به من کمی اطلاعات بدید؟
    سلام، بهترین منبع برای کسب اطلاع در این زمینه (و کلا در همه رشته ها) سر زدن به سایت
    campusfrance.org o ه.
    اگر مشکلی داشتی برای پیدا کردن بگو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)