صفحه 517 از 1371 نخستنخست ... 174174675075085095105115125135145155165175185195205215225235245255265275676171017 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,161 تا 5,170 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

اینو بزنم چه طوره:

I want to apply for 2013 to the University of Toronto and join to your research group. I have tracked your researches in 2020network and it was interesting and corresponds to my present project. Don't you have any open position in your research group for 2013 either about the mentioned idea or another project?

اینجا مشخصا دارم بهش میگم که هدفم رفتن تو گروهش برای 2013 است. قبلش تاریخ نگفتم چون فکر میکردم میفهمه دیگه که 2013 منظورمه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    اینو بزنم چه طوره:

I want to apply for 2013 to the University of Toronto and join to your research group. I have tracked your researches in 2020network and it was interesting and corresponds to my present project. Don't you have any open position in your research group for 2013 either about the mentioned idea or another project?

اینجا مشخصا دارم بهش میگم که هدفم رفتن تو گروهش برای 2013 است. قبلش تاریخ نگفتم چون فکر میکردم میفهمه دیگه که 2013 منظورمه
    خوبه. موضوع رو هر چه ساده تر بگیرید بهتره و به نفع خودتون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    خوبه. موضوع رو هر چه ساده تر بگیرید بهتره و به نفع خودتون.
    نگارشش خوبه؟
    به نظرتون نمیگه این به بهونه ایده اومده و ازمن میخاد پوزیشنام رو بگم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    نگارشش خوبه؟
    به نظرتون نمیگه این به بهونه ایده اومده و ازمن میخاد پوزیشنام رو بگم؟
    نه آقا این حرفا چیه. شما از اول باید این ها رو میگفتی. میتونی آخرش اضافه کنی که اگه شد میتونید رو این موضوع برای پایان نامه و از این داستانا کار کنید. البته با توجه به ایمیل قبلی بعید میدونم جا داشته باشه!

ApplyAbroad Hero

به نظر من هم شما داری موضوع رو خیلی بزرگ و پیچیده میکنی. موضوع خیلی سادست! باش پتنت یا مقاله بده یا خودش بت فاند میده یا به دوستاش معرفیت میکنه یا بت ریکام میده! من حدود چند ماهی هست دارم با یه استاد تو امریکا ایمیل بازی میکنم که یه مقاله مشترک باش بدم که خودمو international نشون بدم. واقعا برای یه دانشجوی شاغل به تحصیل در ایران افتخار بزرگی هست که با یه دانشگاه ممتاز مقاله بده! الان که موقعیتش برای شما فراهم شده چرا استفاده نکنی؟! میلاد هم در این زمینه تجربه کافی داره و مسلما به اهمیت کارهای علمی با اساتید قوی به خوبی واقفه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    نه آقا این حرفا چیه. شما از اول باید این ها رو میگفتی. میتونی آخرش اضافه کنی که اگه شد میتونید رو این موضوع برای پایان نامه و از این داستانا کار کنید. البته با توجه به ایمیل قبلی بعید میدونم جا داشته باشه!
    امروز رفتم به استادم گفتم اونم گفت cosupervisor شاید بکنمش

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

دوستان چه کنم با این جواب؟
    The second email was intended to let you know that I have conveyed you interest in applying to Mr. .. at the Graduate School. In my opinion, your application is worthy of full consideration when completed. If I thought otherwise, I would not have responded to your emails. Of course, our Graduate Committee at our EECE Department will have to review it, and make a decision. Please feel free to apply for Spring Semester of 2013, however most new students start their programs of study in the Fall of every academic year. I hope that this clarifies things for you.

Thanks and regards,

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نظرتون چیه که اینو بگم؟
    your consideration is highly appreciated. I will apply for the program due to your opinion, bud Due to the fact that I have some other choices in other universities, I want to know how much chance is possible for me to be admitted with financial aid? it would be my great of interest if you support my application. I look forward to hearing your opinion. Thanks.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    به نظر من هم شما داری موضوع رو خیلی بزرگ و پیچیده میکنی. موضوع خیلی سادست! باش پتنت یا مقاله بده یا خودش بت فاند میده یا به دوستاش معرفیت میکنه یا بت ریکام میده! من حدود چند ماهی هست دارم با یه استاد تو امریکا ایمیل بازی میکنم که یه مقاله مشترک باش بدم که خودمو international نشون بدم. واقعا برای یه دانشجوی شاغل به تحصیل در ایران افتخار بزرگی هست که با یه دانشگاه ممتاز مقاله بده! الان که موقعیتش برای شما فراهم شده چرا استفاده نکنی؟! میلاد هم در این زمینه تجربه کافی داره و مسلما به اهمیت کارهای علمی با اساتید قوی به خوبی واقفه.
    مشکل اینجاس که همین امروز استادم یک دانشجوی بیچاره رو تعریف کرد که تا قبل گفتن ایدش استده کلی رفیق بوده بعد که ایدشو گرفته به ایمیلاش جواب هم نداده

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    دوستان چه کنم با این جواب؟
    The second email was intended to let you know that I have conveyed you interest in applying to Mr. .. at the Graduate School. In my opinion, your application is worthy of full consideration when completed. If I thought otherwise, I would not have responded to your emails. Of course, our Graduate Committee at our EECE Department will have to review it, and make a decision. Please feel free to apply for Spring Semester of 2013, however most new students start their programs of study in the Fall of every academic year. I hope that this clarifies things for you.

Thanks and regards,
    بینید ایشون هیچ چیزی در مورد کمک هزینه مالی اشاره نکردند، فقط در مورد قوی بودن رزومه شما گفتند، حتما در ایمیل بعدی از ایشون سوال کنید. ضمن اینکه پذیرش رو هم به کمیته ادمیشن سپردند.! این مورد کمی مشکوکه.!

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    نظرتون چیه که اینو بگم؟
    your consideration is highly appreciated. I will apply for the program due to your opinion, bud Due to the fact that I have some other choices in other universities, I want to know how much chance is possible for me to be admitted with financial aid? it would be my great of interest if you support my application. I look forward to hearing your opinion. Thanks.
    اصلا مناسب نیست و کاملا آماتوره.! شما دارید برای استاد خط و نشون میکشید که اگه من رو نگیری میرم خیلی جاهای دیگه، این به هیج وجه حرفه ای نیست. همونطور که گفتم ایمیل بزنید و تشکر کنید و در مورد فاند سوال کنید. بعد جوابشون رو بگذارید اینجا من ببینم تا بگم اپلای کنید یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)