صفحه 42 از 137 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1369

موضوع: full fund

Junior Member Roil_bb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CHemcial Eng

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط اردوان نمایش پست ها
    یکی دیر شد فکر کنم نه؟
    البته که میتونید فاند بگیرید. اگر برای زبان واقعا وقت بزاری و نمره ی جی آر ای بالا بیاری با خیال راحت فاند میگیری. فقط باید حواست باشه معدل لیسانست رو اگر موجودی بتونه جبران کنه اون GRE هست و نه چیز دیگه. پس تا میتونی براش وقت بزار.
    اگر 2 تا مقاله خوب هم داری به اساتید میل بزن. مزمئنا میتونی استاد پیدا کنی.
    اردوان جون دستت درد نکنه این معدل لیسانس خیلی رو اعصاب من بود.

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    تو کانادا معمولا به معدل و نمره زبان دقت میکنن. ایا سیستم امریکایی ها هم اینجوریه؟ یا نه به معنای واقعی کلمه کل "CV" رو در نظر میگیرن؟ GRE ، 1160 به نظرتون بد حساب میشه یا قابل قبوله؟
    دانشگاه های آمریکا ۴تا چیز اصلی‌ براشون مهمه ،،،جی‌آرای،معدل،زبان، مقاله ،،،،چیزای دیگه هم تاثیر گذار هستن،،اما نه به این اندازه،،،البته در حالت عادی مواردی که شاید خیلی از اپلیکنت ها نداشته باشند مثل چیزای عجیب غریبی از قبیل ثبت اختراع،،،نوشتن کتاب،،،داور بین المللی مقالات بودن،،،شریفو تهران بودن،،،المپیادی بودن،،،گواهی نخبگی یا شاگرد اول دانشگاه یا recomm از استادای خیلی‌ خیلی‌ خفن هم میتونه تاثیر گذار باشه،،،،دانشگاهای آمریکا معمولا flexible هستند،،،اون ۴تا اصلیو در نظر می‌گیرن،،،اگه یکیشم کم بود اشکال نداره،،،اما به شرطی که با بقیش حرف حسابی‌ واسه گفتن داشته باشید،،،،البته همون طور که میدونید گرفتن پذیرش به عوامل زیادی بستگی داره،،،بودجهٔ اون دانشگاه در اون ترم،،تعداد اپلیکنت ها و،،،،

کانادا معمولا سر زبان و معدل گیر هست،،،اما واقعا استثنا وجود داره،،،باید تلاش کرد،،کسیو میشناسم با معدل ۱۳ ساله اول پذیرش از کانادا نگرفت،،سال بعد با همون رزومه به خاطر پیدا کردن استاد تونست پذیرشو فاند بگیره،،،

جی‌آرای شما نسبتا خوبه،،،،باید در کنار بقیه موارد دیگه cv تون دیده بشه،،،به فرض معدل خیلی‌ پایین نداشته باشین یا انشاله نمره کوانتتون زیر ۷۵۰ نباشه که نشانهٔ‌ بی‌ دقتیه و واسه این اورال حیفه،،،!!! در هر صورت اگه بقیه موارد رزومتون خوبه با این نمرهٔ جی‌آرای شانس پذیرشتون تو آمریکا نسبتا خوب هست

موفق باشید
    ویرایش توسط Harrison : January 17th, 2012 در ساعت 12:42 AM دلیل: د

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    تو کانادا معمولا به معدل و نمره زبان دقت میکنن. ایا سیستم امریکایی ها هم اینجوریه؟ یا نه به معنای واقعی کلمه کل "CV" رو در نظر میگیرن؟ GRE ، 1160 به نظرتون بد حساب میشه یا قابل قبوله؟
    من واقعا سیستم امریکایی رو ترجیح میدم . خیلی باز فکر میکنن . همه چیزو به اندازه خودش در نظر میگیرن !
    به نظر من برای آمریکا باید مثل یه دریا باشی ولی با عمق کم که از همه چیز داشته باشی ولی برای اروپا چاه عمیق بودن بهتره!!(فلسفی شد)
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

سلام
    کسی تا حالا تونسته از مک گیل فول فاند گیره؟
    من تو شرایطش خوندم که باید ساپورت مالی داشته باشیم و به امید فاند نباشیم فکر میکنید با این اوصاف چند در صد امکان دازه فول فاند کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    سلام
    کسی تا حالا تونسته از مک گیل فول فاند گیره؟
    من تو شرایطش خوندم که باید ساپورت مالی داشته باشیم و به امید فاند نباشیم فکر میکنید با این اوصاف چند در صد امکان دازه فول فاند کنه؟
    بخش نتایج پذیرش سایت رو نگاه کنید تعدادشون کم نیست. البته بیشتر برای دکترا و با شرایط رزومه قوی.

مهندسی شیمی معدل لیسانس 15.3 معدل فوق 17.8 هر دو فنی تهران تافل 577 و TWE=4.5 سه سال سابقه کار مرتبط V:142(340 ) , Q:158 (740 ) , AW: 3.0 واسه داکترا کجا اپلای کنم که فاند بگیرم. مقاله کنفرانس هم یکی دارم. دوباره راهنمایی کنید مرسی..

Junior Member

من برای يکی از دانشگاه های آمريکا اپلای کردم. قبل از اپلای استاد به من قول ساپورت مالی کامل داد و الان که ایميل ادميشن من اومده به صورت زیر هست:
    Congratulations! It is my honor to inform you that you have been
    admitted. Please submit the
    items listed below as soon as possible, and please remember to include
    your Student ID Number in your communications with us.
    Please do not reference your social security number in any form of
    communication.

Submit Statement of Resources, Sponsor's Statement, and Bank Affidavit..
    Your I-20 form ( if applicable), registration, and orientation
    information will be issued once the documentation is received.

بعد به استادم گفتم که مگه من ساپورت نداشتم؟ گفت که تا اپليکيشن کامل نشه نميشه دقيق نوع و مقدار ساپورت رو مشخص کرد.
    نوع ساپورت مگه نبايد تو ادميشن مشخص باشه؟ و فرم های ساپورت مالی رو من بايد پر کنم؟ چکار کنم الان؟

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    دانشگاه های آمریکا ۴تا چیز اصلی‌ براشون مهمه ،،،جی‌آرای،معدل،زبان، مقاله ،،،،چیزای دیگه هم تاثیر گذار هستن،،اما نه به این اندازه،،،البته در حالت عادی مواردی که شاید خیلی از اپلیکنت ها نداشته باشند مثل چیزای عجیب غریبی از قبیل ثبت اختراع،،،نوشتن کتاب،،،داور بین المللی مقالات بودن،،،شریفو تهران بودن،،،المپیادی بودن،،،گواهی نخبگی یا شاگرد اول دانشگاه یا recomm از استادای خیلی‌ خیلی‌ خفن هم میتونه تاثیر گذار باشه،،،،دانشگاهای آمریکا معمولا flexible هستند،،،اون ۴تا اصلیو در نظر می‌گیرن،،،اگه یکیشم کم بود اشکال نداره،،،اما به شرطی که با بقیش حرف حسابی‌ واسه گفتن داشته باشید،،،،البته همون طور که میدونید گرفتن پذیرش به عوامل زیادی بستگی داره،،،بودجهٔ اون دانشگاه در اون ترم،،تعداد اپلیکنت ها و،،،،

کانادا معمولا سر زبان و معدل گیر هست،،،اما واقعا استثنا وجود داره،،،باید تلاش کرد،،کسیو میشناسم با معدل ۱۳ ساله اول پذیرش از کانادا نگرفت،،سال بعد با همون رزومه به خاطر پیدا کردن استاد تونست پذیرشو فاند بگیره،،،

جی‌آرای شما نسبتا خوبه،،،،باید در کنار بقیه موارد دیگه cv تون دیده بشه،،،به فرض معدل خیلی‌ پایین نداشته باشین یا انشاله نمره کوانتتون زیر ۷۵۰ نباشه که نشانهٔ‌ بی‌ دقتیه و واسه این اورال حیفه،،،!!! در هر صورت اگه بقیه موارد رزومتون خوبه با این نمرهٔ جی‌آرای شانس پذیرشتون تو آمریکا نسبتا خوب هست

موفق باشید
    آقا متاسفانه منم همین طور فکر میکردم اما اشتباهه. چرا؟ چون وقتی استاده بعد از دیدن رزومم گف مطمینی می خوای بیای اینجا؟!!!!! تو باید جاهای بهتر اپلای کنی ما دلمون قرص شد دیگه تهش می ریم اینجا. اما 1 ساعت پس از دیدن نمره تافلم گروه ادمیشن گف تافلت کمه. ( یعنی واسه 1 تست پی بی تی که میشه 3 نمره )!!!! من گفتم رزومم و مقالم و ثبت اختراعم میتونه کاور کنه؟ گف نههههههه
    و بدین ترتیب تجربم را براتون گفتم. پس شد آنچه شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng

خیلی زود جواب ندادن؟! من بعید می دونم جایی باشه که از الان وضعیت فاندهاش معلوم شده باشه! به نظرم از استاد بپرسین که گرنت دانشگاه یا پروپوزال قبول شده داره یا نه ؟ اگه اینا رو داشته باشه و تامین کننده فاند خودش باشه می تونه بگه ، اگه تامین کننده فاند هم دانشکده باشه با Graduate office. زنگ بزنین و از شون توضیح بخوایین
    البته فکر کنم بهتر بود در جای خودش این سوال رو می پرسیدین!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdi نمایش پست ها
    خیلی زود جواب ندادن؟! من بعید می دونم جایی باشه که از الان وضعیت فاندهاش معلوم شده باشه! به نظرم از استاد بپرسین که گرنت دانشگاه یا پروپوزال قبول شده داره یا نه ؟ اگه اینا رو داشته باشه و تامین کننده فاند خودش باشه می تونه بگه ، اگه تامین کننده فاند هم دانشکده باشه با Graduate office. زنگ بزنین و از شون توضیح بخوایین
    البته فکر کنم بهتر بود در جای خودش این سوال رو می پرسیدین!
    مرسی از پاسختون. من برای spring 2012 اپلای کرده بودم ولی چون منتظر نمره GRE من بودن، دیر ادمیشن اومد و به این ترم نرسیدم. استادم که گفتم چی جواب می ده، Graduate school هم می گه به Graduate advisor مربوطه، اونم که جواب ايميل منو نمی ده !!!! یعنی می گين بايد تا وقتی که نتايج اپلای ترم جديد بياد بايد صبر کنم؟ اگه فرم defer رو تا معلوم شدن نتايج پر نکنم و نفرستم بازم توی فرآيند financial assistance selection درنظر گرفته می شم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)