نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

دوستان نامه های سابقه کار باید SEAL بشه(داخل پاکت مخصوص شرکت که روش به انگیلیسی باشه) یا همین که روی یک A4 تنظیم بشه و بندازیمش توو پاکت کنار سایر مدارک کافیه؟؟
    اگه نامه های سابقه کار آدرس سایت و ایمیل نداشته باشن خیلی ضایع هست یا مشکلی نیست؟؟
    آقا جون من بکی هم پیدا بشه اینجا از تجربیاتش بگه اینجا همه جمع شدیم دور هم فقط می پرسیم.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t.mono نمایش پست ها
    دوستان نامه های سابقه کار باید SEAL بشه(داخل پاکت مخصوص شرکت که روش به انگیلیسی باشه) یا همین که روی یک A4 تنظیم بشه و بندازیمش توو پاکت کنار سایر مدارک کافیه؟؟
    اگه نامه های سابقه کار آدرس سایت و ایمیل نداشته باشن خیلی ضایع هست یا مشکلی نیست؟؟
    آقا جون من بکی هم پیدا بشه اینجا از تجربیاتش بگه اینجا همه جمع شدیم دور هم فقط می پرسیم.
    من نمیدونم برای کجا میخواید اقدام کنید. اما من خودم شخصا نامه سابقه کارم رو روی سربرگ شرکتی که کار میکردم ( و البته سربرگ فارسی هم بود) پرینت کردم و بعد رییس شرکت امضا کرد. و چون یادم رفت ازشون پاکت بگیرم همینجوری فرستادم و هیچ مشکلی هم نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    من نمیدونم برای کجا میخواید اقدام کنید. اما من خودم شخصا نامه سابقه کارم رو روی سربرگ شرکتی که کار میکردم ( و البته سربرگ فارسی هم بود) پرینت کردم و بعد رییس شرکت امضا کرد. و چون یادم رفت ازشون پاکت بگیرم همینجوری فرستادم و هیچ مشکلی هم نبود.
    ممنون که این حصر سوال پرسیدنو با جوابتون شکستین.
    من برای آلمان اقدام کردم.
    نظرتون راجع به سوال دوم پست قبلیم چیه؟؟
    شما برای کجا اقدام کردین؟؟
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t.mono نمایش پست ها
    - نامه سابقه کار هیچ نیازی به Seal بودتن نداره. فقط LOR و Transcript معمولن Seal میشن.
    - کار از محکم کاری عیب نمیکنه. با آدرس و ایمیل که معتبر تره. ولی اگه شرکت مذکور ایمیل سرور نداره هم میتونین ایمیل یاهو بدین و آدرس یه خونه ای جایی (که حتمن تو ثبت شرکت هست)
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)