صفحه 130 از 171 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1457 نمایش پست ها
    با سلام من متاهل و 120 هزار دلار به صورت نقدی دارم .خانه با چند قطعه زمین هم دارم.جواز اوفک هم گرفتم.می خواهم از طریق ویزای b1 b2برای خرید بیزینس وویزایe2 به تنهایی از طریق سفارت عشق اباد اقدام کنم. نظر شما چیه؟
    به نظره من که فعلاً عشق آباد از همجا راحتتره!
    چند نفر که دوستم براشون پیک آپ مرده بود ویزاشون B1 بود و ظرفه 2 تا 3 هفته گرفته بودن.
    البته تجربه ی این نوع ویزا توی عشق آباد کمه اما در کل سفارته عالی هستش.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    پیش فرض آفیسر اینه که تو میری که PhD بگیری!
    رشته ی شما چیه؟
    مهندسي مكانيك...چطور؟

رشته و دانشگاه
    physics

بگید استادتون
    حتماً تو RP ذکر کنه که رشتتون کاربرده نظامی و هسته ای و انرژی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr_1989 نمایش پست ها
    با سلام....اميدوارم از سوالات وسواسي من خسته نشده باشيد قبلا من مطرح كرده بودم كه استادم براي من يك نامه رسمي به عنوان Research plan فرستاده و ضمن مطرح كردن موضوع و پوزيشن من در پايان ذكر كرده كه شخص مذكور علاقه به ادامه ي تحصيل در مقطع دكترا رو هم داره. البته بيشتر فكر كنم اين رو نوشته كه اگه كارم بيشتر از دوره ي مستر طول كشيد، بعد از اون هم براي من امكان كار كردن باهش هست. حالا فكر نمي كنيد كه اين يك نكته ي منفي باشه كه مثلا افيسر بگه پس تو واسه Phd هم كه ميموني امكان داره كلا بر نگردي؟
    با تشكر
    سلام دوست عزیز ..... نه تنها سوال وسواسی نبود بلکه سوال بسیار بجا و مناسبی هم بود .... ولی باز هم میتونی بگی که بعد از دوره تحصیل برمیگردی .... چون اونها مشکلشون این نیست که شما اونجا چند سال میخوای بمونی ... اونها میخوا بدونن که چرا میخوای برگردی ... شما خیلی راحت میگی که شرایط من برای ادامه کار در ایران بیشتر فراهمه تازه میخوام نزدیک به پدر و مادرم زندگی کنم .... نگران هم نباش که ازت Job Offer بخوان چون حرفت سنده براشون .... اشنالله که مشکلی هم برات پیش نمی آد و سریع کلیر میشی و ویزات رو هم میگیری ..... اصلاً نگران نباش ..... موفق باشید.

Junior Member

دوستان امکانش هست که بعد از گرفتن ویزا دیفر کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Proxy نمایش پست ها
    اگر از تاریخ I-20 نگذشته باشه مشکلی نیست. اما اگر گذشته باشه اول باید دیفر کنی و بعد ویزاتو صادر میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Proxy نمایش پست ها
    اگر از تاریخ I-20 نگذشته باشه مشکلی نیست. اما اگر گذشته باشه اول باید دیفر کنی و بعد ویزاتو صادر میکنن.
    با سلام خدمت دوستان عزیز ..... علیرضا جان من خیلی ناراحت شدم که ریکلیر شدی ولی اصلاً نگران نباش احتمالاً بخاطر تنبلی دانشگاه در صدور I-20 جدید بوده و به سلامتی و به همین زودی کلیر میشی .... در ضمن کار خیلی خوبی کردی که پاسپورتتو گذاشتی تو سفارت ... اینجوری هر وقت بیاد ویزاتو همونجا صادر میکنن....
    در مورد سوال دوستمون هم فکر کنم منظور ایشون اینه که اگه ویزات صادر شده و الان دستت باشه میشه دیفر کرد؟ ...... فکر کنم در اینصورت اگه به تاریخ I-20 نرسیدی یا میخوای خودت عقب بندازی بشه اینکار و کرد .... مشکلی هم برای ویزات پیش نمی آد ..... موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Manufacturing Engineering - IUST

خیلی سخته!
    خیلی سخته سه سال آدم همه وقتش، انرژیش و جوونیشو بزاره و در آخر بتونه یه ادمیشن خوب بگیره و با شرایط کاملا مطلوب بره واسه مصاحبه، بعده دوهفته ویزایه همه بیاد و واسه تو بعده چهارهفته همچنان pending باشه!!!
    الهم ارزقنی صبراً عظیما :-(
    دوستانی که واسه اسپرینگ 2013 میرن SIUE پیام بدن

Junior Member

بگید استادتون
    حتماً تو RP ذکر کنه که رشتتون کاربرده نظامی و هسته ای و انرژی نداره.
    با سلام...والا استاد بنده تو RP در ارتباط با كاربرد نظامي نداشتن اين مطلب رو ذكر كرده..لطفا نظر بديد:
    None of our work in materials or manufacturing in our department is currently funded by the department of defense.Our results are published in publicly accessible, peer-reviewed journals and conference proceedings.Any work in our university that does deal with potentially sensitive or classified information is is subject to export control policies and my student would not have access to it unless permitted by funding agency and applicable US statutes.

Junior Member

سلام
    از دوستان اینجا کسی هست که برای فرصت مطالعاتی دکتری اقدام کرده باشه؟
    کسی از وزارت علوم خبر داره؟
    تا حالا نگرانی ما مصاحبه و کلیرنس و ... بود.
    الان نگرانی جدید و مهمتر بی پولی وزارت علومه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)